امروزه انواع مانیتور صنعتی مانند ویدئو وال به کمک گسترش کسب و کار و تجارت های مختلف آمده است تا از نظر فناوری های تبلیغاتی و نمایشی بی نیاز شوند، اما بطور کلی ویدئو وال چیست ؟

تکنولوژی ویدئو وال چیست

نمایشگر ویدیو وال در واقع چندین مانیتور صنعتی هستند که در کنار هم قرار گرفته و تصاویر و محتوای مورد نظر شما را نمایش می دهند. استفاده از ویدئووال مزایای بسیاری دارد که می تواند تحول عظیمی در کسب و کار شما ایجاد کند؛ البته زمانی که بدانید تکنولوژی ویدئو وال چیست و چگونه می توان از آن بهره برد.

تکنولوژی ویدئو وال چیست

اگر بخواهید بصورت کلی نگاه کنید، ویدئو وال صنعتی تفاوتی با نمونه های مانیتور صنعتی ندارد اما انواع نرم افزار کنترل ویدئو وال و کنترلرهای آن باعث می شوند تا تفاوت های عمده ای در میان آنها پیدا شود و کاربرد آنها را پیچیده تر کند.

شما می توانید به تعداد دلخواه تعداد مانیتورهای ویدئو وال LED را افزایش دهید که متناسب با آن نیز اندازه کلی نمایشگر افزایش می یابد. در این حالت نیاز دارید تا این تعداد مانیتورها را به گونه ای مدیریت کنید.

تکنولوژی ویدئو وال چیست 

همانطور که اعلام شد مدیریت ویدیووال توسط انواع نرم افزار مدیریت ویدئو وال و کنترلر انجام می شود. در این حالت شما می توانید پس از نصب، به هر مانیتور درخواست جداگانه ای بفرستید که هر کدام تصویر و یا محتوای متفاوتی را نمایش دهد و یا همه آنها بخشی از یک تصویر واحد را نشان دهند.

تکنولوژی ویدئو وال چیست

این موضوع بسته به محتوا و نیاز شما می تواند تغییر کند. علاوه بر این، با داشتن ویدئو وال شما دیگر نیازی به نگران بودن در رابطه با پورت های قابل پشتیبانی نخواهید بود.

تقریبا تمامی پورت های استاندارد موجود را این ویدئو وال ها پشتیبانی کرده و جای نگرانی نیست. بنابراین کافی است بدانید که تکنولوژی ویدئو وال چیست و می توان از آن چه استفاده هایی کرد تا به بهترین شکل ممکن در کسب و کار خود از آن بهره مند شوید.

تکنولوژی ویدئو وال چیست

شرکت ایده برتر پارسیان با اطلاع کامل از این موضوع می تواند در نقش مشاور قابل اعتماد شما ظاهر شود و بهترین راهکارهای موجود را ارائه کند.