دیتالاجیک (Datalogic) یکی از پیشگامان بازار تجهیزات دیجیتالی و الکترونیکی در سطح جهانی می باشد که از سال 1972 کار خود را آغاز کرده است. این شرکت ایتالیایی در زمینه طراحی و تولید اسکنرهای بارکد، رایانه های سیار، ردیاب ها و سیستم های امنیتی و محافظتی تخصص دارد. موفقیت این شرکت را می توان مدیون تولیداتی با بالاترین کیفیت، تکنولوژی های روز دنیا و نوآوری طراحان دانست. دستگاه هایی که شرکت دیتالاجیک به بازار عرضه می نماید، باعث بهبود کارایی و افزایش سود آوری در صنایع مواد غذایی، خرده فروشی، ساختمان سازی، حمل و نقل، تدارکات و مراکز بهداشتی و درمانی می شوند. محصولات دیتالاجیک در بیشتر سوپرمارکت ها و مراکز فروش، فرودگاه ها، ادارات پست، کارخانه ها و بیمارستان های تمام دنیا به کار گرفته می شوند و تمام نیازهای بازار را پوشش می دهند. تکنولوژی پیشرفته این تجهیزات نتیجه ده ها سال تجربه و تخصص است.

بارکد خوان های دیتالاجیک

بارکد خوان دیتالاجیک از بهترین و باکیفیت ترین بارکد خوان های بازار بین المللی به حساب می آیند. علت شهرت این بارکد خوان ها، طراحی مقاوم و رده بندی IP بالای آنهاست. 
اسکنرهای این برند از تنوع بالایی برخوردارند و تمامی انواع تکنولوژی های اسکن بارکد را در بر می گیرند. طیف گسترده ای از بارکدخوان شامل بارکد خوان رومیزی و ثابت، دستی، اسکنرهای تصویر بردار خطی و دو بعدی، لیزری و اسکنرهای بارکد سیار و قابل حمل می باشد.
اما به طور کلی، برترین اسکنرهای دیتالاجیک شامل سه سری می باشند: بارکدخوان های سری PowerScan با طراحی بادوام و مقاوم برای صنایع و Gryphon و QuickScan برای استفاده های عمومی و فروشگاهی.
بسیاری از این اسکنرها به فناوری Green Spot مجهز هستند که پس از هر بار اسکن با روشن کردن یک چراغ سبز به کار می فهماند که فرآیند اسکن با موفقیت به پایان رسیده است. 
بارکدخوان های بی سیم این برند می توانند از طریق یک فرکانس رادیویی 433 یا 910 مگا هرتزی به فعالیت بپردازند که مشکل تداخل در زیر ساخت Wi-Fi را از بین می برد.

بارکد خوان های دیتالاجیک

ویژگی های بارکد اسکنر دو بعدی دیتالاجیک

بارکدخوان دو بعدی این شرکت نسبت به سایرین تقاضای بیشتری دارند. از برجسته ترین ویژگی های این اسکنرها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- عملکرد فوق العاده و کاربری آسان.
- طراحی زیبا و ارگونومیک.
- عمر طولانی و مقاومت در برابر تغییرات دمایی، رطوبت، گرد و غبار و ضربه. (رده بندی IP خوب)
- شامل گزینه های اتصال گوناگون؛ مثل USB، Serial و PS2.
- پشتیبانی از انواع نرم افزار کامپیوترها و تلفن های همراه.
- توانایی خواندن انواع بارکدهای دو بعدی؛ از جمله کدهای QR.
- استفاده از تکنولوژی تصویر برداری مورد استفاده در دوربین های عکاسی به جای تاباندن پرتوهای نوری یا لیزری.
- امکان اسکن بارکدها از روی صفحه نمایش رایانه و تلفن های همراه.
- قابلیت تجزیه و تحلیل داده های اسکن شده و تغییر خروجی در اسکنرهای دو بعدی سطح بالا.
- خواندن بارکدهایی در اندازه و ابعاد مختلف و همچنین کدهای رنگی.
- دقت بالا؛ توانایی اسکن کردن چندین بارکد در مجاورت یکدیگر و خواندن بارکدهای مخدوش، کمرنگ و بی کیفیت.
- رمزگشایی بارکد با نهایت سرعت.
- اسکن بدون خطا در شرایط متفاوت نوری؛ از جمله در معرض نور مستقیم خورشید.
- تشخیص صحیح بارکد از فواصل متغیر و زاویه های مختلف.

بارکد خوان های دیتالاجیک

قیمت

درمورد قیمت بارکد خوان دیتالاجیک باید گفت که از ابتدای فعالیت این شرکت، این بارکدخوان ها جزو گران ترین نمونه های موجود به شمار می رفتند. اکنون نیز هزینه خرید این اسکنرها بسیار بالاست.
شرکت ایده برتر پارسیان به عنوان یکی از مراکز فروش بارکد دیتالاجیک در ایران، این افتخار را داد که اسکنرهایی با استاندارد جهانی را به مشتری های گرامی ارائه دهد. در این مجموعه اسکنرها با قیمت واقعی و به صورت مستقیم و بدون واسطه عرضه می گردند. شما می توانید پس از انتخاب بارکد اسکنر مورد نظر خود با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید و پس از دریافت مشاوره از کارشناسان ما، خرید خود را نهایی کنید.

بارکد خوان های دیتالاجیک