در حال حاضر استفاده از اسپاتیفای فوق العاده آسان شده است. فرقی نمی کند که در کدام کشور زندگی می کنید یا به چه زبانی صحبت می کنید؛ در هر حال شما می توانید به آسانی از این سرویس استفاده کنید. همان طور که می دانید، اسپاتیفای یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین سرویس های استریم موزیک است که به طور گسترده در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این سرویس، می توانید در سریع ترین زمان ممکن به جدیدترین موسیقی ها و پادکست های منتشر شده دسترسی پیدا کرده و موزیک های مورد علاقه خود را بر اساس فیلترهای مختلف (مانند نام هنرمند، آلبوم، سبک، ناشر یا لیست پخش) جستجو کنید. همچنین Spotify به شما امکان ایجاد، ویرایش و به اشتراک گذاری لیست پخش موزیک را می دهد. در اوایل سال 2021، این سرویس آپدیتی دریافت کرده که براساس آن اکنون اسپاتیفای از 62 زبان مختلف پشتیبانی می کند. مطابق با اعلام اسپاتیفای، این سرویس در بیش از 80 بازار در سرتاسر دنیا (شامل خاورمیانه، آفریقا، آسیا و آمریکای جنوبی) مورد استفاده کاربران قرار می گیرد و این شرکت درصدد ارتقای آن برای استفاده راحت تر کاربران برآمده است.

اسپاتیفای با دریافت آپدیت جدید از 62 زبان مختلف پشتیبانی می کند

در آپدیت جدید، پشتیبانی از 36 زبان جدید به اپلیکیشن گوشی موبایل اسپاتیفای اضافه شده است. تین توسعه اسپاتیفای در این باره اعلام کرده است:

«زبان های جدید پیش از این بر روی وب سایت اسپاتیفای در دسترس بودند و امروز ارائه آنها بر روی اپلیکیشن موبایل نیز آغاز شده است. این زبان ها از کشورهای آفریقایی تا آسیای شرقی، خاورمیانه و کشورهای اسکاندیناوی را پوشش می دهد.»
شما می توانید برای مشاهده لیست کامل زبان های اضافه شده به اپلیکیشن موبایل Spotify به سایت این شرکت مراجعه کنید. نکته قابل توجه برای ما این است که اپلیکیشن موبایل Spotify اکنون از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند و کاربران فارسی زبان به سادگی هر چه تمام تر می توانند از این اپلیکیشن پرکاربرد استفاده کنند.

این آپدیت جدید توسط اسپاتیفای در حالی ارائه شده است که رقبای این سرویس مانند YouTube Music و Apple Music حدود یک یا دو سالی هست که در این زمینه فعالیت هایی داشته اند و درصدد استفاده هر چه آسان تر کاربران در نواحی مختلف جهان از سرویس های آنها برآمده اند. حتی یوتیوب از غیبت رقبای خود در بازار کشورهایی مانند هند استفاده کرده و اکانت اختصاصی با زبان هندی را به صورت پرمیوم و در صورت خرید اشتراک در اختیار کاربران این کشور قرار داده است.

به هر حال اکنون اسپاتیفای بازارهای مختلفی را هدف گرفته است. به عنوان مثال ارائه این اپلیکیشن در روسیه در سال گذشته، حدود 300 میلیون نفر به کاربران آن اضافه کرد و از آن زمان بود که این سرویس با رشد قابل توجهی در بازارهای جهانی مواجه شد. پیش بینی می شود که سال 2021 سال خوبی برای Spotify باشد و این سرویس به محبوبیت بیشتری در سرتاسر جهان دست پیدا کند. به خصوص کاربران فارسی زبان اکنون به راحتی می توانند از کار با اپلیکیشن موبایل این سرویس با زبان فارسی لذت ببرند.

منبع: androidcentral