در دو قسمت قبل، به معرفی نرم افزارهای مدیریت محتوای MagicIWB سامسونگ پرداختیم و ضمن مرور زیرمجموعه های مهم آن، قابلیت MagicIWB Agent را در نرم افزار MagicIWB S2 بررسی کردیم. اینجا که بخش پایانی مقاله می باشد، قصد داریم نکات باقی مانده را در مورد نرم افزار MagicIWB S2 بیان کنیم. همانطور که قبلا گفته شد MagicIWB S2 مخصوص استفاده در فضاهای دولتی و تجاری است و بر روی مانیتورهای سامسوسنگ پیاده سازی می شود. IWB S2 سامسونگ یک نرم افزار یکپارچه با قابلیت های متعدد است که باعث بهبود عملکرد و افزایش بازده در کسب و کارهای مختلف می شود. همچنین کاربران این نرم افزار می توانند با تصمیمات هوشمندانه و سریع، هزینه های سازمان خود را کاهش دهند. نرم افزار چند کاره سامسونگ  MagicIWB S2 با قابلیت های ویژه خود مثل امکان ویرایش همزمان، سهولت در ارتباط بصری و مواردی از این قبیل را فراهم می کند و باعث می شود استانداردهای موجود برای ارائه پروژهای مختلف تا حد قابل توجهی ارتقا پیدا کنند.

معرفی و بررسی نرم افزارهای Magic IWB سامسونگ

معرفی و بررسی نرم افزارهای Magic IWB سامسونگ (3)

برای معرفی و بررسی نرم افزارهای Magic IWB سامسونگ و توضیح کامل تر در این زمینه، برخی دیگر از امکانات این نرم افزار را بیان می کنیم:

به عنوان اولین ویژگی باید بگوییم که نرم افزار MagicIWB S2 به کاربر اجازه می دهد تا بر روی محتواهایی را که بر روی مانیتور لمسی ظاهر شده است،  مطالب مورد نظر خود را ترسیم کند. جالب تر اینکه کاربر می تواند به محتوای خارجی تصویر یا PiP نیز دسترسی داشته باشد. مرورگر MagicIWB S2 به کاربر این امکان را می دهد به اسناد، فایل های ویدئویی و فایل های صوتی و تصویری که در منابع داخلی یا خارجی ذخیره شده اند، دسترسی داشته باشد. همچنین امکان ذخیره کردن و به اشتراک گذاشتن محتواها نیز وجود دارد. یعنی کاربر می تواند محتواهای متنی و تصویری که بر روی مانیتور نمایش داده شده است را با تجهیزات ذخیره سازی که به MagicIWB مجهز هستند ذخیره کند و با سایر اعضا به اشتراک بگذارد. علاوه بر اینها، کلید ضبط که بر روی صفحه نمایش نرم افزار قرار گرفته است، یک روش ساده برای ضبط سریع محتواها و یادداشت های جلسه است. همچنین می توانید به راحتی از صفحه نمایشگر عکس بگیرید و آن را ایمیل کنید.