این روزها نمایشگرها با ابعاد بزرگ مثل مانیتور صنعتی، ویدئووال و ساینیج دیجیتال در فضاهای مختلف مثل فروشگاه ها، مراکز تجاری و همینطور استادیوم ها و سالن های ورزشی به چشم می خورند. در بین مانیتورهای تولید شده توسط شرکت های مختلف، ساینیج سامسونگ محصولی منحصر به فرد است. اگر شما هم تجربه تماشای بازی فوتبال را در استادیوم داشته باشید حتما می دانید که در استادیوم های ورزشی نقاط کور زیادی وجود دارد که باعث می شود تماشاچیان لحظات مهمی از بازی را از دست بدهند.

ساینیج دیجیتال سامسونگ Stadium LED

ساینیج دیجیتال سامسونگ در سالن های ورزشی

ساینیج دیجیتال سامسونگ Stadium LED، مخصوص قرار گرفتن در فضای بزرگ استادیوم طراحی شده است. این ساینیج دیجیتال امکان تماشای مسابقات ورزشی را به صورت زنده و با دقت بالا برای تماشاگران و حتی ناظران فراهم می کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مدل های مختلف ساینیج سامسونگ samsung در بسیاری از مراکز مهم ورزشی دنیا نصب شده است. به عنوان مثال ساینیج سامسونگ در ابعاد 64*18 متر در یکی از استادیوم های کره جنوبی نصب شده است. این ساینیج که در حال حاضر بزرگترین ساینیج دیجیتال LED در دنیا محسوب می شود وضوح تصویر بسیار بالایی دارد و پیام های و ویدئوها را به کیفیت و دقت فوق العاده نمایش می دهد.

دیجیتال ساینیج سامسونگ، تصاویر را با وضوح بسیار عالی و توزیع رنگ یکنواخت نمایش می دهد و تماشای بازی زنده در استادیوم را برای هواداران ورزش، جذاب تر می کند. به علاوه رفرش ریت 24000 هرتزی این مانیتور باعث می شود که کیفیت تصاویر در هنگام پخش حرکات آهسته نیز بسیار دقیق و واضح باشد. سامسونگ در تولید ساینیج های جدید خود قابلیت های زیادی را اضافه کرده که باعث محبوبیت بیشتر آن شده اند. مثلا به ناظران بازی این امکان را می دهد که با گوشی موبایل خود یا از طریق پیام های صوتی در بازی هایی که در یک شهر دیگر برگزار شده اند مشارکت کنند.