یکی از محصولات فوق العاده سامسونگ Samsung، نمایشگر دیجیتالی فلیپ Flip است که کاربردهای متنوعی دارد و از آن در حوزه های مختلف استفاده می شود. هر چند این نمایشگر را نمی توان به عنوان یک دیجیتال ساینیج معرفی کرد اما یک مانیتور کاملا حرفه ای برای حوزه های مختلف کاری محسوب می شود. بنا بر گفته یکی از مقامات رسمی سامسونگ، مانیتور flip یکی از تولیدات حرفه ای این کمپانی است که دوره ی جدیدی را در دنیای کسب و کار حرفه ای آغاز نموده است.

شیوه نوین برگزاری جلسات حرفه ای با نمایشگر دیجیتال Flip

شیوه نوین برگزاری جلسات حرفه ای با نمایشگر دیجیتال Flip

نکته جالب تر این که با توجه به کارایی بسیار بالای نمایشگر حرفه ای flip، این محصول با قیمت بسیار مناسب و پایینی عرضه می شود و کاربران می توانند به آسانی از جدیدترین تکنولوژی روز برای برگزاری جلسات و گردهمایی های خود استفاده نمایند. در ادامه برای توضیح بهتر شیوه نوین برگزاری جلسات حرفه ای با نمایشگر دیجیتال Flip، برخی از ویژگی های منحصر به فرد این نمایشگر را ذکر می کنیم.

برگزاری جلسات مدرن با شرایط بهتر و راحت تر:  مانیتور حرفه ای Flip سامسونگ یک نمایشگر تعاملی است که کارایی بسیار عالی ارائه می دهد. این نمایشگر با ساختار جدید خود جایگزین یادداشت برداری های گذشته در جلسات شده است.

طراحی خاص و منحصر به فرد: نمایشگر Flip قابل حمل است و بر روی یک پایه چرخ دار قرار گرفته که امکان جابه جایی آن را به جاهای مختلف سالن فراهم می کند.

قابلیت تنظیم: طراحی ساختار Flip به نحوی است که می توان آن را برای فضاهای مختلف تنظیم نمود. مثلا شما می توانید آن به صورت عمودی یا افقی قرار دهید و یا این که مونیتور را طوری تنظیم کنید که فضای حداکثری را برای نوشتن در اختیار شما قرار بدهد. همچنین این نمایشگر به آسانی جدا می شود و برای نگه داری آن نیز زحمت زیادی متحمل نخواهید شد.

استفاده از این نمایشگر فوق العاده به شما کمک می کند با روشی نوین جلسات خود را برگزار کنید. شما می توانید به راحتی با لپ تاپ، تبلت یا گوشی هوشمند خود به مانیتور flip وصل شوید و محتواهای مورد نظرتان را با سرعت و کیفیت بالا در ابعادی بزرگ به اشتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید انواع ویدئو وال و مانیتور صنعتی سامسونگ samsung به سایت ایده برتر مراجعه نمایید.