زندگی غیر قابل پیش بینی است و هر لحظه ممکن است ما را غافلگیر کند! به عنوان مثال ممکن است که در یک لحظه گوشی از دستتان رها شود و آسیب ببیند! به خصوص زمانی که از یک گوشی اقتصادی مانند وان پلاس Nord N300 استفاده می کنید، باید بیشتر از آن محافظت کنید. در این شرایط باید حواستان به تمام بخش های گوشی و به خصوص صفحه نمایش آن باشد. صفحه نمایش گوشی های رده پایین تر معمولاً مقاومت کمتری در برابر خراشیدگی دارند و خط و خش بر روی آنها راحت باقی می ماند! پس خرید گلس و محافظ صفحه نمایش برای آنها ضروری است! در ادامه چند مدل از بهترین گلس ها را برای گوشی وان پلاس Nord N300 به شما معرفی کرده ایم.

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد Orzero – پرطرفدار و پرفروش

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد Orzero – پرطرفدار و پرفروش

گلس های محافظ Orzero از بهترین و با کیفیت ترین مدل های موجود در بازار هستند. گلس Orzero برای وان پلاس نورد N300 نیز از این قاعده مستثنی نیست. این گلس با بسته بندی چهار تایی عرضه می شود و استحکام فوق العاده بالایی دارد. همچنین نصب آن بر روی صفحه نمایش گوشی بسیار آسان است. این گلس یکی از بهترین محافظ های صفحه نمایش گوشی های وان پلاس است و شفافیت بالا و مقاومت مناسبی را ارائه می دهد.

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد SuperShieldz – از یک برند شناخته شده و معتبر

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد SuperShieldz – از یک برند شناخته شده و معتبر

برند SuperShieldz یکی از شناخته شده ترین و قابل اعتماد ترین برندهای تولید کننده گلس است و محصولات آن به هیچ عنوان شما را نا امید نمی کنند! گلس سوپر شیلدز برای وان پلاس نورد N300 در بسته بندی دو تایی عرضه شده و به خوبی صفحه نمایش گوشی شما را از آسیب های احتمالی در امان نگه می دارد. بر روی این گلس از یک لایه اولئوفوبیک استفاده شده که مقاومت بالایی به آن در برابر گرد و غبار، لکه های چربی و اثر انگشت بخشیده است.

محافظ صفحه نمایش Skinomi – مات و ضد بازتاب

محافظ صفحه نمایش Skinomi – مات و ضد بازتاب

محافظ صفحه نمایش مات Skinomi برای کسانی که به دنبال یک مدل ضد بازتاب هستند از بهترین انتخاب ها است. با وجود اینکه این محافظ صفحه نمایش قیمت چندان بالایی ندارد، اما فوق العاده با کیفیت است و به بهترین شکل از گوشی وان پلاس نورد N300 شما محافظت می کند. این محافظ از جنس فیلم TPU است و مقاومت قابل توجهی در برابر خط و خش دارد. با این وجود در هنگام سقوط از ارتفاع و وارد آمدن ضربه به گوشی نمی توان آن را جزء بهترین محافظ ها دانست!

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد PULEN – نصب آسان بدون هیچ گونه حباب هوا

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد PULEN – نصب آسان بدون هیچ گونه حباب هوا

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد PULEN در بسته بندی سه تایی راهی بازار شده و چنان شفافیت بالایی دارد که ممکن است آن را با شیشه اشتباه بگیرید! هر یک از گلس های محافظ موجود در بسته بندی این محصول چسبندگی فوق العاده بالایی دارند و در سطح پشتی آنها از چسب اختصاصی استفاده شده است. به طوری که در هنگام نصب این گلس به هیچ عنوان در زیر آن حباب های هوا ایجاد نخواهد شد.

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد Mr.Shield – یک عمر استفاده

محافظ صفحه نمایش گلس تمپرد Mr.Shield – یک عمر استفاده

شرکت Mr.Shield محافظ صفحه نمایش خود برای وان پلاس نورد N300 را با گارانتی مادام العمرِ «جایگزینی» راهی بازار کرده است و در بسته بندی آن سه گلس قرار داده است. این شرکت از گلس ژاپنی در ساخت این محافظ استفاده کرده که استحکام و دوام بی نظیری دارد! همچنین به هیچ عنوان بر روی این محافظ خط و خش مشاهده نخواهید کرد! به زبان ساده تر، محافظ صفحه نمایش Mr.Shield برای چندین سال برای شما قابل استفاده خواهد بود.

منبع: androidcentral