شرکت صنایع برادر یک شرکت ژاپنی است که در سال 1908 توسط دو برادر تاسیس شد. فعالیت این کمپانی در زمینه تولید انواع محصولاتی از جمله چاپگر، ماشین های دوخت، ماشین های ابزار بزرگ، دستگاه فکس، دستگاه کپی و پرینترهای چند منظوره است. شرکت نیکاسا نمایندگی برادر، در زمینه عرضه انحصاری ماشین های اداری به عنوان نماینده برادر در ایران فعالیت می کند.

شرکت نیکاسا نمایندگی برادر در تهران

شرکت نیکاسا نمایندگی برادر در تهران

نیکاسا نمایندگی برادر، سال 1366 در ایران توسط آقای علیرضا عزیزی و آقای مجید مایل افشار به طور رسمی ثبت و تاسیس شد. شرکت نیکاسا نمایندگی برادر در تهران گارانتی محصولات برادر شامل دستگاه کپی، دستگاه پرینتر، دستگاه اسکنر و پرینترهای چندکاره را به عهده دارد و  ایده برتر هم به عنوان نمایندگی برادر در تهران و هم چنین نمایندگی رسمی نیکاسا این محصولات را  با ضمانت و گارانتی معتبر به مشتریان و خریداران محترم عرضه می کند.
فروشگاه اینترنتی ایده برتر جهت ارائه محصولات فضای امنی را برای خرید آنلاین ایجاد کرده است و همچنین خدماتی از قبیل مشاوره تلفنی رایگان، پشتیبانی آنلاین و خدمات پس از فروش را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی (ebpnovin.com) دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

شرکت نیکاسا نمایندگی برادر در ایران

در حال حاضر شرکت brother بخش عمده ای از بازار ماشین ای اداری آمریکا و اورپا را به عهده دارد که برخی از کشورهای آسیایی از جمله ایران هم شامل آن می شود. شرکت نیکاسا نمایندگی برادر در ایران به عنوان معتبرترین گارانتی در ایران از طرف برادر است و شرکت ایده برتر پارسیان خاورمیانه هم نمایندگی فروش محصولات برادر در ایران است. این شرکت از سال  1387 شروع  به کار کرده است و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگ ترین و حرفه ای ترین شرکت های بازرگانی در زمینه ماشین های اداری، قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی، نوت بوک، لپ تاپ و تبلت، سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته فعالیت دارد.

محصولات شرکت Brother از 4 برچسب ECO شاملBlue Angel (فرشته آبی)، Nordic Swan(پرنده قو از شمال اروپا)، Eco Mark( سازگاری با محیط زیست) وInternational ENERGY STAR Program( استاندارد بین المللی انرژی) برخوردار هستند. این کمپانی چندین بار توسط انجمن محیط زیست به عنوان سردبیر انتخاب شد. لازم به ذکر است که بدانید سری جدید دستگاه های کمپانی برادر سازگار با محیط زیست و همچنین از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه هستند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله های کارتریج برادر brother، لیبل زن برادر Brother، دستگاه فکس برادر Brother و پرینترهای جوهر افشان برادر Brother مراجعه نمایید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه دوم – واحد چهار

تلفن: 021-73027