تمام گیمرهای حرفه ای و یا کسانی که به تازگی وارد این عرصه شده اند معتقدند که تجهیزات جانبی بر عملکرد بازی موثر است. آن ها همیشه سعی دارند که با کیفیت ترین و مرغوب ترین لوازم را تهیه کنند. شرکت سامسونگ تولید کننده انواع ماشین های اداری، قطعات کامپیوتر و سایر کالاهای الکترونیکی در این حوزه هم فعالیت دارد و محصولات خوبی را تولید کرده است. اگر شما هم به عنوان یک گیمر حرفه ای یا آماتور این مقاله را می خوانید و قصد خرید مانیتور گیمینگ را دارید خوب است بدانید سامسونگ دو مانیتور مخصوص بازی با کیفیت فوق العاده را تولید و وارد بازار کرده است.

معرفی مانیتورهای مخصوص بازی سامسونگ

معرفی مانیتورهای مخصوص بازی سامسونگ

برای معرفی مانیتورهای مخصوص بازی سامسونگ، باید گفت که مانیتورهای جدید سامسونگ نرخ رفرش ریت بسیار بالایی دارند که باعث می شود حرکات کاملا یکدست باشند. نرخ رفرش ریت در تلویزیون QLED Q8C سامسونگ 120Hz و در مانیتور CHG90 QLED سامسونگ 144Hz است. درحالی که این نرخ در بسیاری از تلویزیون های معمولی از حد 60Hz فراتر نمی رود. علاوه بر این سرعت پاسخ گویی سری جدید مانیتور سامسونگ در هنگام بازی شما را شگفت زده خواهد کرد.

معرفی مانیتورهای مخصوص بازی سامسونگ

اگر با تکنولوژی ساخت تلویزیون های QLED آشنایی باشید، می دانید که یکی از مشکلات رایج در این تلویزیون ها سوختن تصویر است. اما در تلویزیون و مانیتورهای سامسونگ به دلیل استفاده از تکنولوژی کوانتوم دات، هرگز شاهد چنین اتفاقی نخواهید بود. همچنین، سامسونگ از تکنولوژی HDR نیز در محصولات خود استفاده کرده است. همان طور که می دانید تکنولوژی HDR وضوح رنگ در تصاویر را در مانیتور تا حد زیادی افزایش می دهد و باعث می شود رنگ های روشن شفافتر و با وضوح بالاتر و رنگ های مشکی و تیره با عمق بیشتری نمایش داده شوند.

معرفی مانیتورهای مخصوص بازی سامسونگ

مانیتور گیمینگ سامسونگ مدل QLED Q8C را می توان بزرگترین مانیتور گیمینگ موجود دانست. این مدل مانیتور سامسونگ یک صفحه نمایش 49 اینچی منحنی با گستره 32:9 دارد. شما با خرید مانیتور سامسونگ می توانید از تماشای بازی در یک نمایشگر بدون حاشیه لذت ببرید. تلویزیون سامسونگ Samsung QLED Q8C هم با ابعاد 65 اینچ و دقت رنگ 100 درصد انتخاب بسیار خوبی برای گیمرهای حرفه ای است.