در بخش قبل، اهمیت کاربرد علامت ها و نشان های دیجیتالی را بیان کردیم و همچنین معرفی کوتاهی از کارافزار مجیک اینفو سامسونگ و زیرمجموعه های آن ارائه دادیم. در این قسمت قابلیت ها و امکانات MagicInfo را بیشتر بررسی می کنیم. همان طور که قبل تر هم گفته شد، مجیک اینفو MagicInfo یک رابط کاربری ساده و یکپارچه است و به صورت یک پلتفرم کلی باعث می شود میزان تاثیر گذاری عواملی که باعث حواس پرتی مخاطب و مشتری می شوند، به کمترین حد ممکن برسد و به امور ضروری و مهم پرداخته شود. MagicInfo یک برنامه کاربر پسند است که برای تحقق یافتن این اهداف طراحی شده است. ایده آل مورد نظر کارشناسان سامسونگ برای طراحی این برنامه، این بوده که صاحبان مشاغل بتوانند بدون هیچ عامل مزاحمی، بر روی کار خود تمرکز کامل داشته باشند و به راحتی روی یک کامپیوتر، تبلت یا حتی گوشی هوشمند به کار ایجاد محتوا یا بهره برداری از آن بپردازند.

معرفی و بررسی کارافزار MagicInfo در اسمارت ساینیج سامسونگ

معرفی و بررسی کارافزار MagicInfo در اسمارت ساینیج سامسونگ

در کارافزار مجیک اینفو سامسونگ، قابلیت های ویژه ای مانند امکان به روزرسانی قرار داده شده است تا کارایی آن را هر چه بیشتر افزایش دهد. در ادامه معرفی و بررسی کارافزار MagicInfo در اسمارت ساینیج سامسونگ، برخی قابلیت های آن را توضیح می دهیم.

1- دیتا لینک Datalink. با استفاده از این کارافزار، کاربر اصلی می تواند با به کارگیری پایگاه داده های دور از دسترس محتواها را در اسرع وقت و بر روی علائم هوشمند سامسونگ، به روزرسانی کند. به این ترتیب کاربر از بابت اینکه نمایشگر ساینیج دیجیتال تا چه اندازه در جریان خودکارسازی است، مطمئن می شود و می تواند محتواهای دقیق را با ساده ترین روش آپدیت کند. به علاوه اطلاعاتی مانند وضعیت آب و هوا و اطلاعات مالی پیوسته توسط فید RSS در دسترس قرار می گیرند.

2- ارزیابی مخاطبین. شما به عنوان مدیر سازمان یا صاحب تجارت، می توانید یک دوربین را در محل نصب مانیتور صنعتی یا ساینیج خود قرار دهید و به این ترتیب با استفاده از نمایشگر، اطلاعات مختلفی را برای شناخت مشتریان جمع آوری کنید. داده هایی مثل سن، جنسیت، واکنش آنان نسبت به محتوای تبلیغات و ... نرم افزار مجیک اینفو Samsung، با این قابلیت عمل ارزیابی مخاطبین را به ساده ترین شیوه ممکن، تحقق پذیر کرده است.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید ویدئو وال سامسونگ Samsung به سایت ایده برتر مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.