این روزها علامت های مختلف دیجیتالی در محیط های گوناگون به چشم می خورند. در مشاغل مختلف خصوصا در فضاهایی که تعامل و ارتباط بین کاربر و مشتری امری مهم و حیاتی به نظر می رسد، ارزش و جایگاه این علائم کاملا ثابت شده است. چنانچه صاحب کسب و کاری هستید و جذب مشتری برایتان اهمیت دارد لازم است که با نحوه کاربرد علامت های دیجیتالی آشنا شوید. شما به ابزاری نیاز دارید تا محتواهای مفید، کامل و مرتبط با شغل تان را تهیه کنید و مطمئن شوید که مشتریان و مخاطبان شما کاملا جذب شده و درگیر محتوای تبلیغات شما شده اند. همچنین ابزاری که برای محتواسازی به کار می گیرید باید ظرفیت و ابتکار لازم را برای تامین تقاضاهای تجارت شما را داشته باشد. یک نمونه از کارافزارهایی که برای این منظور تولید شده اند، کارافزار MagicInfo سامسونگ است. سامسونگ این کار افزار را به منظور پشتیبانی از خط تولید مانیتورهایش ساخته است.

معرفی کارافزار MagicInfo در نمایشگر اسمارت ساینیج سامسونگ

معرفی کارافزار MagicInfo در نمایشگر اسمارت ساینیج سامسونگ

MagicInfo شامل مجموعه ای از نرم افزارهاست و قابلیت این را دارد که در انواع محیط های کاربری، متناسب با هدف ها و نیازهای مختلف عمل کند. فرقی نمی کند که MagicInfo در چه فضایی به کار گرفته می شود. چه در شرکت هایی که مانیتورهای مختلفی دارند و چه در موسسات تجاری کوچک که مهمترین هدفشان جلب توجه مشتری است. کارافزار سامسونگ امکانات و ویژگی های لازم را برای اتصال به انواع مانتیور در نظر گرفته است و ارائه محتوایی پویا و با کیفیت را تضمین نموده است. برای معرفی کارافزار MagicInfo در نمایشگر اسمارت ساینیج سامسونگ، باید بگوییم که این کارافزار دارای دو زیرمجموعه است که از گستره وسیعی از اپلیکیشن ها پشتیبانی می کنند:

MagicInfo Express: این کارافزار به منظور مدیریت محلی بهینه شده است و قابلیت های جامعی باری کاربری محلی در یک موسسه تجاری کوچک دارد. MagicInfo Express امکانات لازم برای ساخت، برنامه ریزی و ارائه محتواهای تجاری بر روی مانیتورهای داخل فروشگاه را دارد.

سرور MagicInfo: مخصوص مدیریت شبکه است. این سرور یک کارافزار جامع برای مدیریت فضاهایی است که باید نمایشگرهای گوناگونی را در یک زمان کنترل کنند و محتوای هر یک را بهینه نمایند. صاحبان مشاغل می توانند با استفاده از این کارافزار یکپارچه و مبتنی بر شبکه،  همه محتواهای لازم را در یک قالب ساده به هم پیوند دهند و سپس پروسه بهره برداری از محتوا و کنترل سخت افزاری از نمایشگرها را به سادگی انجام دهند.  

برای خواندن قسمت بعدی این مقاله و بررسی بیشتر قابلیت ها و ویژگی های راهکار MagicInfo کلیک کنید:
معرفی MagicInfo در اسمارت ساینیج سامسونگ (2)