در گذشته برای فراهم کردن یک محیط تعاملی، شما به یک پروژکتور و یک وایت برد تعاملی نیاز داشتید اما در حال حاضر شما می توانید با راهکار های تعاملی BrightLink هر دیواری را تعاملی کنید.

ویدئو پروژکتور اپسون مدل  BrightLink 455Wi تقریبا در بسیاری از موارد به پروژکتورهای برد کوتاه نسل قبلی اپسون همانند است.

تحلیل و بررسی دیتا ویدئو پروژکتور اپسون Epson 455Wi

فقط شرکت اپسون به ویدئو پروژکتور Epson BrightLink 455Wi یک ویژگی کلیدی جدید اضافه می کند؛ شما می توانید آن را به سمت پایین به سقف نصب کنید و درست در بالای سر یک میز قرار گیرد و همچنین همانند موقعیت های نصبی مرسوم دیگر در مقابل یک صفحه نمایش قرار گیرد.

در ادامه مقاله بیشتر به تحلیل و بررسی ویدئو پروژکتور اپسون Epson  می پردازیم.

ویژگی های منحصر بفرد دیتا پروژکتور کوتاه برد اپسون 455Wi

همراه شدن با خصوصیت تعاملی، ویژگی منحصربفرد آزادی در جهت گیری به شما اجازه می دهد هر میز را به یک میز تعاملی تبدیل کنید و هر سطح عمودی سخت را به یک تخته سفید تعاملی تبدیل کنید.

شما حتی می توانید با استفاده از پروژکتور اپسون BrightLink 455Wi را روی زمین قرار دهید تا یک فضای تعاملی بر روی زمین ایجاد شود.

به لطف برد فوق العاده کوتاه دیتا پروژکتور اپسون Epson 455Wi، شما می توانید تصاویر بزرگ را از فاصله چند اینچی به نمایش بگذارید، یعنی شما می توانید بدون نگرانی در مورد سایه ها جابه جا شوید و تعامل داشته باشید.

ویژگی های منحصربفرد دیتا پروژکتور کوتاه برد اپسون اپسون 455Wi

ویدیو پروژکتور اپسون 455Wi دارای رزولوشن 1280*800 و بر اساس LCD با میزان روشنایی 2500 لومن ساخته شده است.

همانند اکثر پروژکتورهای تعاملی با برد فوق العاده کوتاه، جهت نصب دائمی برای استفاده در محل کار یا کلاس درس طراحی شده است.

مزیت استفاده از ویدئو پروژکتور تعاملی اپسون BrightLink 455Wi

مزیت کلیدی هر ویدیو پروژکتور برد فوق العاده این است که به شما اجازه می دهد یک تصویر بزرگ با پروژکتور نزدیک به صفحه نمایش داشته باشید.

این ویژگی زمانی بسیار مفید و کاربردی می شود که به ویژگی های یک پروژکتور تعاملی نیز افزوده شود، چرا که به کاربران این امکان را می دهد که بدون نگرانی از ایجا سایه به راحتی از برد تعاملی خود استفاده کنند.

ما کیفیت تصویر به اندازه 76 اینچ با رزولوشن 1280x800 را با فاصله 18سانتی متری پروژکتور از صفحه نمایش اندازه گیری کردیم.

این رزولوشن با محدوده ادعا شده توسط کمپانی اپسون از 59 اینچ با حداقل اندازه پروژکتور در 7 سانتی متری و حداکثر 96 اینچ با فاصله 37 سانتی متری پروژکتور از صفحه نمایش سازگار است.

همانند دیگر پروژکتورهای برد فوق العاده کوتاه، پروژکتور اپسون 455Wi دارای محدوده فاصله نزدیک تا دور حدود 35.5 سانتی متر از صفحه نمایش می باشد.

طبق تعریف، تعامل یک مزیت اصلی هر پروژکتور تعاملی است. همان طور که انتظار می رود، دیتا پروژکتور اپسون 455Wi همراه با یک درایور می باشد که به شما اجازه می دهد تا از قلم تعاملی برای کنترل ماوس خود و همچنین کار با هر برنامه حاشیه ای استفاده کنید.

مزیت استفاده از ویدئو پروژکتور تعاملی اپسون BrightLink 455Wi

 پروژکتورهای تعاملی معمولا با تقریبا هر چیزی که شما به آن نیاز دارید ارائه می شوند، شامل برنامه حاشیه نویسی و قلم تعاملی می باشد.

به عبارت دیگر می توانید با استفاده از قلم لمسی یا انگشتان دست خود بر روی تصاویر ویدئو پروژکتور اپسون EB-455Wi به یادداشت مطالب یا رسم شکل بپردازید. در انتهای جلسه نیز می توانید تمام مطالب را در قالب فایل ذخیره کنید و از آنها در آینده بهره ببرید. این ویژگی یکی از مهم ترین مزایای خرید پروژکتور اپسون EB-455Wi به شمار می آید. با این حال این پروژکتور از لحاظ کیفیت تصویر هم انتظارات شما را تا حدی برآورده خواهد کرد. مشخصات این پروژکتور در این زمینه شامل روشنایی 2500 لومن، رزولوشن WXGA و نسبت کنتراست 2000:1 می شود. این ویژگی ها منجر به کیفیت تصویر استانداردی می شود؛ هر چند بهتر است تا برای جلوگیری از افت وضوح تصویر، این ویدئو پروژکتور را در محیط های کم نورتر مورد استفاده قرار دهید.

باید به این نکته هم اشاره کنیم که لامپ ویدئو پروژکتور اپسون EB-455Wi دارای توان مصرفی 230 وات است و طول عمر آن در حالت های نرمال و اکو به ترتیب 2500 و 3500 ساعت اعلام شده است. پس اگر از این پروژکتور در حجم کاری سنگین اضافه شود، ممکن است در فواصل زمانی کوتاه مدت مجبور به تعویض لامپ آن شوید.

در رابطه با امکانات ارتباطی ویدئو پروژکتور اپسون EB-455Wi نیز باید گفت که این دستگاه به پورت های USB 2.0، اترنت (برای اتصال به شبکه های 100Base-TX و 10Base-T)، ورودی VGA (دو عدد) و خروجی VGA مجهز است. همچنین در پنل پورت های این پروژکتور درگاه های کامپوزیت، RGB، ورودی و خروجی صدا، RS-232 و S-Video تعبیه شده است. توجه داشته باشید که این پروژکتور فاقد پورت HDMI است و از اتصال به دستگاه های دیجیتال پشتیبانی نمی کند.

از دیگر امکانات ویدئو پروژکتور اپسون EB-455Wi می توان به انتخاب اتوماتیک دستگاه ورودی، سازگاری با Document Camera، قابلیت روشن و خاموش شدن آنی و دکمه Mute اشاره کرد. این ویدئو پروژکتور توانایی نمایش مستقیم فایل های JPEG از روی فلش مموری را هم دارد. ضمن اینکه می توان آن را از طریق شبکه های کابلی به صورت از راه دور کنترل کرد.

چنانچه قصد دریافت قیمت و خرید پروژکتور اپسون EB-455Wi را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.