امروه با پیشرفت علم و تکنولوژی روز دنیا در عرصه های مختلف آموزشی، اداری، صنعتی وبرد هوشمند یکی از تجهیزات ضروری و محبوب آموزشی قرار گرفته است. تخته برد هوشمند یا وایت برد تعاملی در واقع یک صفحه نمایش بزرگ لمسی است که به یک رایانه یا لپ تاپ وصل می شود و به کمک ویدئو پروژکتور تصاوریر را بر روی وایت برد هوشمند نشان می دهد.

بهترین مارک برد هوشمند

بهترین مارک برد هوشمند

تخته هوشمند در مدل های متنوع از جمله وایت برد هوشمند اینفرارد، وایت برد هوشمند مقاومتی، وایت برد هوشمند الکترومغناطیسی و وایت برد هوشمند آلتراسونیک طراحی و تولید شده اند که هر کدام کارایی و کاربرد خاص خود را دارد البته در مقاله انواع برد هوشمند می توانید اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید.

برد هوشمند در برندهای مختلفی تولید شده اند که از بهترین مارک های برد هوشمند می توان به برد هوشمند پروگرس progress، برد هوشمند پروسنس prosense، برد هوشمند میوا meva ، برد هوشمند تی برد Tboard، برد هوشمند آی برد iboard، برد هوشمند خلیج فارس، برد هوشمند اسپکتروم، برد هوشمند اسمارت ویژن و برد هوشمند پاناسونیک Panasonic می باشند که در بازار ایران و در فروشگاه اینترنتی معتبر ایده برتر پارسیان موجود می باشد.

برخی از مدل های برد هوشمند با استفاده از قلم فقط کار می کنند و بعضی دیگر از مدل های برد هوشمند هم با استفاده از انگشت و هم با استفاده از قلم کار می کنند.

برای خرید برد هوشمند باید یه سری از ویژگی هایی را در نظر بگیرید مثل رزولوشن یا همان کیفیت تصویر، جنس پرده نمایش برد هوشمند و تعداد کاربرانی که هم زمان می توانند از دستگاه استفاده کنند.

بهترین مارک برد هوشمند

برد هوشمند به عنوان یک ابزار آموزشی در مدارس و دانشگاه ها فضای آموزشی خلاقانه را ارتقا می دهد و دانش آموزان و دانشجویان را برای کسب اطلاعات علاقه مند و پر انگیزه تر می کند. تخته بردهای هوشمند با برندهای معتبر کاربردهای مختلفی در حوزه های متفاوتی شامل کاربرد در یک کلاس درس، کاربرد در یک کلاس پزشکی، کاربرد در معرفی امکانات یک نرم افزار، کاربرد در تعامل گروهی یک تیم کاری مورد استفاده قرار می گیرند. بردهای هوشمند تعاملی به سرعت در حال تبدیل شده به یک منبع رایج کلاس درس در بسیاری از مدارس و مراکز آموزشی از لحاظ بهبود فرصت های آموزشی و یادگیری را فراهم می کنند.