همان طور که قبل تر هم گفته شد، انواع مختلف ماشین های اداری از جمله پرینتر، دستگاه کپی و دستگاه فکس ، از ملزومات یک سازمان یا دفتر کاری است. در بخش های پیشین چند مورد پرینتر چند کاره را که بهترین تولیدات برندهای معروف در سال 2018 هستند معرفی و بررسی کردیم. حال در بخش پایانی مقاله، دو مدل دیگر که جزو بهترین پرینترها در سطح دنیا هستند، معرفی می کنیم.

بررسی بهترین پیشنهادها برای خرید پرینتر چندکاره

در ادامه به بررسی بهترین پیشنهادها برای خرید پرینتر چندکاره می پردازیم:

  • پرینتر چند کاره اچ پی، رتبه دوم از لحاظ بهترین قیمت

پرینتر چند کاره اچ پی HP OfficeJet 4650 که قابلیت چاپ، اسکن، کپی و فکس را به همراه تکنولوژی وایرلس دارد، در گروه بهترین پرینترها از لحاظ قیمت قرار گرفته است. این چاپگر به کاربر امکان می دهد که فعالیت های مد نظر خود را با استفاده از کامپیوتر متصل به شبکه یا تلفن هوشمند انجام دهد. از دیگر قابلیت های پرینتر اچ پی HP می توان به چاپ دوروی خودکار، نمایشگر 2.2 اینچ با صفحه لمسی و همچنین سرعت 8.5 صفحه برای چاپ سیاه و سفید اشاره کرد. این پرینتر با گنجایش 60 برگ برای سینی کاغذ، چاپگر سریعی نیست، اما ظرفیت چاپ بالایی دارد.

پرینتر چند کاره اچ پی، رتبه دوم از لحاظ بهترین قیمت

  • پرینتر چند کاره کانن، بهترین پرینتر چند منظوره

پرینتر کانن مدل Canon imageCLASS MF247dw، با سرعت چاپ بالا قابلیت چاپ 28 صفحه در دقیقه را دارد و به این ترتیب به عنوان یک چاپگر سریع شناخته می شود. همچنین ارائه کیفیت بسیار خوب و پورت های ورودی و خروجی زیاد، این دستگاه را به یک انتخاب ویژه مبدل می کند. لازم به ذکر است که پرینتر کانن Canon، ابعاد کوچک و وزن متوسطی دارد و به همین دلیل به آسانی قابل حمل است و فضای زیادی را اشغال نمی کند. همچنین کاربر می تواند با استفاده از نرم افزار Canon’s PRINT Business فایل های کپی شده توسط دستگاه را اسکن نماید.

پرینتر چند کاره کانن، بهترین پرینتر چند منظوره

برای خرید پرینتر و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت ایده برتر مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن 73027-021 تماس بگیرید.