در حال حاضر تجهیزاتی مثل پرینتر، دستگاه کپی و دستگاه فکس علاوه بر کامپیوتر، از اجزای جدایی ناپذیر یک سازمان یا دفتر کاری است. در دو بخش قبلی این مقاله چند مورد پرینتر چند کاره را که بهترین تولیدات برندهای معروف در سال 2018 هستند معرفی و بررسی کردیم. در اینجا موارد دیگری را معرفی می کنیم.

بررسی بهترین پیشنهادها برای خرید پرینتر چندکاره

در ادامه به بررسی بهترین پیشنهادها برای خرید پرینتر چندکاره می پردازیم:

  • پرینتر چندکاره اپسون، بهترین انتخاب از نظر استفاده آسان

پرینتر اپسون مدل Epson XP-830 یک پرینتر چند کاره و وایرلس با قابلیت انجام چند کار همزمان است و شما با استفاده از آن از ماشین کپی، اسکن و فکس بی نیاز خواهید بود. پرینتر اپسون Epson دارای یک فیدر خودکار است که 30 صفحه ظرفیت دارد. از قابلیت های آن می توانیم به چاپ دو طرفه، سرعت چاپ 9.5 صفحه در دقیقه و چاپ رنگی و سیاه و سفید اشاره کنیم. همچنین یک نمایشگر لمسی 4.3 دارد و امکان چاپ مستقیم از روی موبایل را فراهم می کند. با اینکه سرعت چاپ پرینتر اپسون مدل XP-830 نسبتا کند است اما مزیت چاپ بر روی دیسک های نوری مسطح را نباید نادیده گرفت.

پرینتر چندکاره اپسون، بهترین انتخاب از نظر استفاده آسان

  •  پرینتر چند کاره کانن Canon Laser Image CLASS MF414dw، بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک

پرینتر کانن مدل MF414dw یک پرینتر لیزری با قابلیت های ویژه و مناسب برای استفاده خانگی یا محیط کاری می باشد که کیفیت چاپ بسیار عالی را ارائه می دهد. کاربر با اپلیکیشن WiFi Direct می تواند بدون نیاز به روتر چاپگر را به موبایل متصل کند و با استفاده از برنامه های Canon Print، AirPrint، Mopria و Google Cloud Print عملیات پرینت و اسکن را انجام دهد.

 پرینتر چند کاره کانن Canon Laser Image CLASS MF414dw، بهترین انتخاب برای کسب و کارهای کوچک

علاوه بر این خصوصیت چاپ ایمن Secure Print تضمین می کند که امنیت اسناد چاپ شده محفوظ بماند. سرعت پرینت چاپگر کنون MF414dw، 35 صفحه در دقیقه است و وجود یک نمایشگر لمسی 3.5 اینچی به شما برای کارکردن راحت تر با دستگاه کمک می کند. از دیگر قابلیت های پرینتر کانن Canon می توان به ADF خودکار، ظرفیت 250 برگ کاغذ و همچنین یک کارتریج با ظرفیت چاپ 2400 صفحه اشاره کرد.