کاغذ خرد کن یک دستگاه مهم است که شما باید در خانه و دفتر خود آن را داشته باشید. انواع مختلفی از مارک های کاغذ خرد کن که شما می توانید در بازار آنها را پیدا کنید وجود دارد. تولید کننده گان مختلف ممکن است با ویژگی های متفاوتی با توجه به نیاز های مصرف کننده گان آنها را تولید کنند. بنابراین، شما با خواندن این صفحه چند تا از بهترین مارک های کاغذ خردکن را بررسی میکنید.

معرفی بهترین مارک های کاغذ خردکن

معرفی بهترین مارک های کاغذ خردکن

کاغذ خردکن HSM Securio AF150 Microcut

این یکی از محبوب ترین مارک های کاغذ خردکن این روزها در بازار است . شما می توانید این دستگاه را برای خرد کردن هر اوراق و اسناد ی با سرعت بالا استفاده کنید. این مارک کاغذ خردکن دارایی شاخص های برای تعیین سطح ضخامت کاغذ است به طوری که شما قادرید بر پیشرفت کار خرد کردن برای کاغذ هایی با ضخامت مختلف نظارت کنید.

کاغذ خردکن PM415D

برخی از بررسی خوبی برای این مارک از کاغذخردکن امروزه وجود دارد. شما قادرید تمام مزایای این کاغذ خرد کن را استفاده کنید. این مارک کاغذخردکن قادر است با ظرفیت 15 ورق در روی هم را خرد کند، بنابراین شما قادرید که هر اوراق و اسنادی را به سرعت تکه تکه کنید.

کاغذ خردکن Royal 112MX

این کاغذ خرد کن ها مزایای بسیار مفیدی را دارا هستند که شما می توانید از این مارک کاغذ خرد کن لذت ببرید. این دستگاه دارای سبک برش متقاطع است، به منظور کمک به شما اسناد و دیگر فایل های مهم را به طور کامل از بین می برد. تا دیگر نگران سو استفاده از اسناد خود نباشید. این کاغذ خردکن کاغذهای با 9 اینج را برای ورود به دستگاه اجازه میدهد.

کاغذ خردکن Aurora AS890C

بسیاری از مردم علاقه مند به خرید این مارک کاغذ خرد کن امروزی هستند. این دستگاه اجازه می دهد تا شما هر گونه موارد، مانند کارت های اعتباری، مقالات، مقاله های ویدیوئی، کالاهای اساسی و بسیاری موارد دیگر به طور کامل تکه تکه کنید. ابعاد کلی از این مارک کاغذ خردکن در حدود 12 × 7 × 16 اینچ است.