پول شمار یا به اصطلاح Bill Counter، همانطور که از نامش پیداست دستگاه هایی برای سهولت و افزایش سرعت شمارش اسکناس هستند. دستگاه پول شمار مکان هایی که نیاز به شمارش پول در حجم و سرعت بالا را دارند مانند بانک ها، صرافی ها، فروشگاه های بزگ و مراکز خرید از دستگاه پولشمار استفاده می شود.

بهترین مارک دستگاه پول شمار

بهترین مارک دستگاه پول شمار

شرکت ایده برتر پارسیان ارائه دهنده دستگاه های پول شمار یا اسکناس شمار در مدل ها و برند های مختلفی میباشد. شمارشگرهای اسکناس به صورت کلی شامل دو دسته پول شمار رومیزی و پول شمار ایستاده می باشد که هر کدام از این دسته ها خود به چند دسته دیگر تقسیم میشوند. مکانیسم شمارش دستگاه های پولشمار ایستاده به صورت وکیومی یعنی غلطکی است اما مکانیسم دستگاه های پولشمار رومیزی به صورت اصطحکاکی می باشد.

اسکناس شمارها دارای مشخصاتی هستند که باعث ایجاد تفاوت در آنها میشود. از جمله این تفاوت ها سرعت شمارش اسکناس که در پول شمار های مختلف از 600 اسکناس در دقیقه تا 2000 دقیقه متغیر و داشتن سنسورهای مختلف است که در خرید اسکناس شمار مهم می باشد. از بهترین مارک دستگاه پول شمار میتوان به برند های  اسکناس شمار مگنر Magner، اسکناس شمار para، اسکناس شمار سایان Sayan، اسکناس شمار ای ایکس EX، اسکناس شمار سیتک Sitec و اسکناس شمار نیکیتا Nikita اشاره کرد که به لحاظ قیمتی میتوان پول شمارهایی با قیمت پایین و ارزان تا پول شمارهای حرفه ای تر یا در اصطلاح پول شمار های بانکی با قیمت بالاتر را در تمامی این برند ها پیدا کرد.

دستگاه های اسکناس شمار از لحاظ کارایی متفاوت هستند بعضی پولشمارها به عنوان شمارشگر کار میکنند. بعضی از آنها دارای سنسور یو وی هستند و قابلیت تشخیص اسکناس ریال جعلی را دارند و به محض مواجهه با اسکناس ریال جعلی شمارش متوقف شده و دستگاه با بوق هشدار میدهد. سنسور دیگری که روی برخی پولشمارها قرار دارد سنسور مگنت که قابلیت تشخیص دلار و ارز جعلی را داراست.

مشاوران و کارشناسان فروش ایده برتر 7 روز هفته و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به کاربران می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 73027-021 تماس بگیرید.