فیش پرینتر یکی از انواع پرینتر هاست که با ایجاد گرما یا حرارت متن مورد نظر را بر روی رول کاغذ های مخصوص به خود چاپ می کند.

کاربرد فیش پرینتر اکسیوم

در معرفی کاربرد فیش پرینتر اکسیوم ذکر این نکته ضروری است که فیش پرینتر برخلاف سایر چاپگر های موجود نیازی به جوهر یا شارژ کارتریج ندارند. برای شرایطی مناسب هستند که ماندگاری متن چاپ شده از اهمیت کمتری برخورد دار است در عوض تعداد پرینت بالایی در روز گرفته می شود و تنها هزینه چاپ در این نوع چاپگر ها هزینه تهیه رول کاغذ فیش پرینتر است. که البته هزینه بالایی نیست و استفاده از این پرینتر ها را مقرون به صرفه می کند.

فیش پرینتر ها علاوه بر چاپ فاکتور در بخش نوبت دهی نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد فیش پرینتر اکسیوم

دستگاه  فیش پرینتر انواع مختلفی دارد که معمولا از نوع حرارتی بیشتر استفاده می شود. شرکت اکسیوم نیز یکی دیگر از برند هایی است که به تولید فیش پرینتر های کاربردی پرداخته است.

مزایای استفاده از فیش پرینتر اکسیوم

از مزایای استفاده از فیش پرینتر اکسیوم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مزایای استفاده از فیش پرینتر اکسیوم

 1- سرعت چاپ بالا

2-  اشغال فضای کم (در مقایسه با پرینترهای سوزنی یا لیزری) و بر طرف نمودن مشکل کمبود جا

3- عمر طولانی و عدم نیاز به سرویس مداوم و شارژ

4- هزینه پایین مواد مصرفی (تنها تهیه رول کاغذ حرارتی)

5- هزینه پایین چاپ

6- کار در سکوت و حفظ ارامش

معرفی فیش پرینترهای اکسیوم

در معرفی فیش پرینترهای اکسیوم باید به این موضوع اشاره کرد که یکی از محصولات پرقدرت و با کیفیت پرینتر برای صدور فیش می باشد که از تکنولوژی حرارتی نیز بهره می برد.

این فیش پرینترهای اکسیوم از حداکثر سرعت چاپ 250 میلی متر با  حداکثر عرض چاپ 80 میلی متر برخوردار می باشد.

معرفی فیش پرینترهای اکسیوم

پرینتر AXIOM مجهز به پورت های ارتباطی  USB، سریال، شبکه  بوده و این محصول در بازار ماشین های اداری با قابلیت های ویژه ای به فروش می رسد.

پرینتر اکسیوم  از کشوی پول برخوردار است و برای مراکز تجاری، فروشگاه ها، رستوران ها و داروخانه ها و تمامی مراکزی که روزانه نیاز به تعداد بالایی چاپ دارند مناسب می باشد.

مدل های فیش پرینتر اکسیوم

از محبوب ترین مدل های فیش پرینتر اکسیوم می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

فیش پرینتر Axiom RP80250+U
فیش پرینتر Axiom RP80250+U
فیش پرینتر Axiom RP80250+U
شرکت ایده برتر پارسیان نماینده رسمی فیش پرینتر اکسیوم در ایران است که علاوه بر فروش محصولات اکسیوم به پیشتیبانی از این محصولات پرداخته و واحد خدمات این شرکت سرویس های لازم فیش پرینتر های اکسیوم را نیز انجام می دهد.

مدل های فیش پرینتر اکسیوم

دستگاه های برند اکسیوم دارای کیفیت مناسبی بوده که می توانید از طریق صفحه انواع فیش پرینتر اکسیوم محصولات این شرکت را مشاهده و خرید نمایید.