منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

برند گرم ایران

مشعل گازی گرم ایران مدل GNG-90A
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG-90Aمشعل را می توان یکی از مهم ترین سیستم گرمایشی مناسب به منظور تامین حرارت مورد نیاز برای انواع مختلف دیگ آب گرم و بخار محسوب کرد. شرکت گرم ایران یکی از تولید کنندگان مشعل های گوناگون در ایران است که در اوایل سال 1360 شمسی تاسیس شده است. این شرکت هم اکنون ..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/4
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG 90/4از سری مشعل های با کیفیت و با دوام برند با سابقه گرم ایران باید به مشعل گازی مدل GNG 90/4 اشاره کنیم که قادر به ارائه حداکثر ظرفیت گرمایشی 400000 کیلو کالری در ساعت است و می توان از آن در موتورخانه مجتمع های بزرگ مسکونی و اداری با زیر بنای حداکثر 2000 م..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/3
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG 90/3مشعل گازی GNG 90/3 یکی از محصولات گرمایشی و موتورخانه ای با کیفیت برند با سابقه گرم ایران است که قادر به ارائه ظرفیت گرمایشی 85000 تا 340000 کیلو کالری در ساعت است. این مشعل برای اتصال به دیگ های آب گرم فولادی و چدنی با قطر دهانه 145 میلی متر کارایی منا..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/2
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG 90/2شرکت گرم ایران یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید انواع تجهیزات گرمایشی و مشعل گازسوز، مشعل گازوئیل سوز و مشعل دوگانه سوز است که محصولات آن با استقبال قابل توجهی در بازار مواجه شده اند. مشعل گازی مدل GNG 90/2 یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90/1
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG 90/1از مهم ترین اجزای موتورخانه و تجهیزات گرمایشی باید به مشعل اشاره کنیم که برای گرم کردن آب درون دیگ کاربرد دارد و تأثیر زیادی در ارتقای عملکرد دیگ دارد. از جمله مشعل های با کیفیت موجود در بازار باید به مشعل گازی گرم ایران GNG 90/1 اشاره کنیم که دارای لول..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GNG 90
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNG 90اگر قصد خرید مشعل گازی برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی را دارید و در جستجوی یک محصول گرمایشی با دوام از یک برند با سابقه و معتبر هستید، مشعل گازی گرم ایران GNG 90 را مد نظر داشته باشید. این مشعل از طریق اتصال 2/1 اینچی به گاز شهری متصل می شود و ظرفیت حرارتی..
0 تومان
مشعل گازی گرم ایران مدل GBG 100
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GBG 100شرکت گرم ایران را می توان یکی از نمونه فعالان تولید کننده انواع مختلف تجهیزات گرمایشی محسوب کرد. گرم ایران از نخستین برندهای تولید کننده مشعل در ایران است که فعالیت خود را از سال 1360 با تولید مشعل های مازوت سوز، گاز سوز، چندگانه سوز، گازوئیل سوز با ظرفی..
0 تومان
مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 90/1
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNO 90/1از سری مشعل های گازوئیل سوز برند با سابقه گرم ایران باید به مشعل مدل GNO 90/1 اشاره کنیم که برای مصارف خانگی و نیمه صنعتی (مانند نانوایی، خشکشویی، اتوشویی و...) طراحی شده است. این مشعل ظرفیت حرارتی بین 65000 تا 165000 کیلو کالری در ساعت را ارائه می دهد ..
0 تومان
مشعل گازوئیلی گرم ایران مدل GNO 50
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گرم ایران مدل GNO 50مشعل های گازوئیلی یکی از انواع مشعل هستند که بسیاری از افراد به دلیل ارزان تر بودن گازوئیل نسبت به گاز، استفاده از آنها را ترجیح می دهند. همچنین این نوع مشعل در مکان ها و مناطقی که دسترسی به گاز شهری امکان پذیر نیست، کاربرد دارد. از میان انواع تجهیزات گرم..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات