منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

کاور دوربین مدار بسته - کاور دوربین مداربسته

دوربین مداربسته به عنوان بخش مهمی از سیستم های امنیتی نیازمند نگهداری و حفاظت در برابر ضربه، رطوبت، گرد و غبار، حرارت زیاد و دیگر عوامل محیطی می باشند که می توانند به این دوربین های حفاظتی آسیب وارد کنند.

از این رو کاور دوربین مدار بسته که بخشی از لوازم جانبی دوربین مدار بسته به شمار می آید، می تواند در امر حفاظت از انواع دوربین های مدار بسته بسیار کارساز واقع شود.

انواع کاور دوربین مداربسته با توجه به نوع دوربین یا دوربین های مدار بسته در فروشگاه لوازم دیجیتال و فروشگاه های سیستم های امنیتی و سیستم های نظارتی به فروش می رسند که تنوع در این محصولات می تواند پاسخ گوی نیاز های متفاوت مشتریان و متقاضیان باشد.

قابلیت ضد آب، ضد ضربه، ضد گرد و غبار و ذرات ریز محیطی، حفاظت در برابر نور خورشید در محیط های باز را می توان از جمله قابلیت های کاور دوربین مدار بسته دانست. هر کدام از کاور ها یک یا چند ویژگی از ویژگی های بالا را دارا می باشند.

مثلاً در مورد دوربین مدار بسته صنعتی که معمولاً در محیط های نامناسب و پر از ذرات معلق مانند گرد و غبار هستند و یا دوربین هایی که در معرض رطوبت بالا و یا در محیط باز قرار دارند و خطر نفوذ آب در هنگام بارندگی برای آن ها وجود دارد، استفاده از کاور ضد آب دوربین و یا ضد گرد و غبار بسیار حائز اهمیت می باشد.

خرید کاور دوربین مدار بسته

توجه به نوع کاور دوربین مداربسته، جنس بدنه، کیفیت ساخت، تطابق با پایه دوربین مدار بسته، سایز و برند کاور دوربین مدار بسته در خرید کاور دوربین مدار بسته امری الزامی است چرا که استفاده از کاور دوربین مدار بسته بی کیفیت و نامناسب می تواند خساراتی فراتر از قیمت کاور دوربین مدار بسته باکیفیت و با قیمتی بالاتر را به همراه داشته باشد.

هیچ کالایی با ضوابط جستجوی شما یافت نشد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات