منو
سبد خرید

کارتریج پرینتر لیزری - کارتریج پرینتر جوهر افشان - کارتریج دستگاه کپی

مشخصات فنی کارتریج فابریک لیزری مشکی برادر TN-2355 کارتریج، مخزن رنگ پرینتر است که از دو بخش مخزن تونر و یک تونر (مخزن تونر از قبل استفاده شده) تشکیل شده است. برحسب نوع پرینتر، تونر یا جوهر نامیده می شود که هر دو در داخل کارتریج قرار می گیرند. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های ..
2,250,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی توشیبا 2309 کارتریج مخزن رنگ دستگاه پرینتر، دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج لیزری توشیبا مدل 2309 از نوع تونر است و با مدل های مختلف دستگاه کپی توشیبا سازگار می باشد. این کارتریج فقط در رنگ مشکی موجود است و اسناد را با کیفیت بسیار عالی چاپ می کن..
460,000 تومان
معرفی کارتریج تونر مشکی شارپ 238 کارتریج مدل فابریک یا اورجینال توسط کارخانه سازنده دستگاه کپی تولید و با هولوگرام اصلی روانه بازار می گردد. این کارتریج اگرچه کیفیت خوبی دارد و با دستگاه سازگار می باشد اما از هزینه بالایی نسبت به کارتریج تونر های طرح برخوردار هستند. کارتریج های فابریک برای چاپ..
454,000 تومان
معرفی تونر کاتریج مشکی کانن C-EXV42 تونر کارتریج ماده مصرفی اصلی پرینترهای لیزری است که نقشی اساسی در کیفیت چاپ پرینتر دارد. استفاده از تونر کارتریج های نامرغوب در پرینتر هم باعث افت کیفیت عملکرد آن می شود و هم ممکن است آسیب هایی جدی به دستگاه وارد کند. پس همواره در هنگام خرید تونر کارتریج دقت کا..
450,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری سامسونگ 4521D3 کارتریج، مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد. کارتریج ..
220,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری طرح مشکی سامسونگ MLT-D117 کارتریج لیزری یا تونر کارتریج ماده مصرفی اصلی پرینترهای لیزری است که نقش زیادی در کیفیت چاپ و عملکرد دستگاه دارد. معمولاً از تونر کارتریج های ساخت برندهای معتبر، علاوه بر نسخه اصلی، نسخه غیر اورجینال یا طرح نیز در بازار موجود است که دارای قیمت پایین ت..
220,000 تومان
مشخصات فنی کارتریج لیزری اچ پی HP CF226A کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد. ..
215,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 26A همان طور که می دانید تونر کارتریج از جمله اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و نقش بسیار مهمی در کیفیت عملکرد یک پرینتر دارد. اما قیمت کارتریج های اصلی بعضاً بسیار زیاد بوده و خرید آنها برای بسیاری از کاربران مقرون به صرفه نیست. به همین دلیل شرکت های داخ..
208,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی سدرا HP 80A اگر از پرینترهای لیزری در منزل یا محل کار خود استفاده کنید، حتماً تا به حال به خرید کارتریج لیزری نیاز پیدا کرده اید. همان طور که می دانید که تونر کارتریج یکی از اصلی ترین مواد مصرفی پرینترهای لیزری است و باید در خرید آن دقت بالایی داشته باشید. چرا که اگر کارت..
172,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 49 G&B کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهرافشان مورد استفاده قرار می گیرد و کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است، که با تونر شارژ تغذیه می شود. کارتریج مشکی G&am..
150,000 تومان
معرفی کارتریج لیزری مشکی جی اند بی HP 79 G&B کارتریج مخزنی برای نگه داری رنگ دستگاه کپی و پرینتر می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می رود. کارتریج ها به دو دسته کارتریج جوهرافشان و کارتریج لیزری تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان به عنوان مخزن رنگ چ..
148,000 تومان
مشخصات فنی کارتریج لیزری مشکی اچ پی HP CE505A کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی و به طور کلی منبع تامین رنگ می باشد. کارتریج از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می با..
137,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 374 (32 صفحه)

قبل از پرداختن به مشخصات و نکات مربوط به کارتریج، بهتر است ابتدا توضیح دهیم که کارتریج چیست؟

کارتریج، مخزنی است برای نگه داری رنگ دستگاه پرینتر و دستگاه فتوکپی. کارتریج ها از اصلی ترین و مهم ترین مواد مصرفی ماشین های اداری به شمار می آیند که دلیل اهمیت آنها تأثیرشان در کیفیت چاپ و طول عمر پرینتر و فتوکپی می باشد.

کارتریج ها عمدتاً به سه دسته کارتریج پرینتر جوهر افشان (کارتریج جوهرافشان)، کارتریج پرینتر لیزری (کارتریج لیزری) و کارتریج دستگاه کپی تقسیم می شوند. کارتریج جوهر افشان همان طور که از نامش پیداست به عنوان مخزن رنگ چاپگر جوهر افشان (متشکل از سه رنگ آبی، قرمز و زرد و همچنین رنگ مشکی به منظور چاپ سیاه و سفید) مورد استفاده قرار می گیرد و شارژ کارتریج توسط جوهر شارژ انجام می شود. کارتریج لیزری نیز مخزن تونر پرینتر لیزری است که با تونر شارژ تغذیه می شود.

ما در مطلب کارتریج طرح یا کارتریج اصل در مورد کیفیت کارتریج های موجود در بازار و تأثیر شارژ مجدد کارتریج بر چاپگر توضیحاتی بیان کردیم و اطلاعاتی در مورد کارتریج ها ارائه نمودیم که می توانید آنها را در سایت ایده برتر پارسیان و بخش آموزش مربوط به ماشین های اداری و یا با کلیک بر روی لینک های مشخص شده مطالعه نمایید.

خرید کارتریج

چه کارتریجی بخرم ؟

شاید این سوال خیلی از افرادی باشد که به دنبال یک کارتریج با کیفیت برای چاپگر (پرینتر) و یا دستگاه فتوکپی خود می گردند. به طور کلی خرید کارتریج باید متناسب با دستگاه شما (کارتریج جوهر افشان یا کارتریج پرینتر لیزری) باشد.

نکته مهمی که در خرید کارتریج باید به آن توجه داشته باشید این است که از کارتریج اصل و یا کارتریج های طرح با کیفیت و معتبر خریداری نمایید تا به پرینتر یا دستگاه کپی شما آسیبی نرسد. همچنین قبل از اتمام رنگ کارتریج یا به محض اتمام آن اقدام به شارژ کارتریج نمایید چرا که در صورت عدم شارژ به موقع کارتریج، ممکن است دیگر کارتریج شما دیگر قابل استفاده نباشد.

از برند های معتبر کارتریج می توان کارتریج اچ پی، کارتریج توشیبا، کارتریج پاناسونیک، کارتریج شارپ، کارتریج برادر، کارتریج سامسونگ، کارتریج کانن، کارتریج اپسون و کارتریج لکسمارک را نام برد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات