منو
سبد خرید

کابل دوربین مداربسته

کابل دوربین مدار بسته از جمله لوازم جانبی دوربین مدار بسته می باشد که به منظور کابل کشی دوربین های مدار بسته در سیستم های آنالوگ و دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد. این کابل که در بین لوازم جانبی دوربین مدار بسته جایگاه ویژه ای دارد، خود دارای ویژگی هایی است که در زیر به توضیح آن ها پردخته ایم.

کابل های مورد استفاده برای دوربین مداربسته به دو هدف می باشند:

برق رسانی و انتقال تصویر

کابل تصویر دوربین مدار بسته، RG59 نام دارد که نوعی کابل کواکسیال یا هم محور Coaxial-Cabl محسوب می شود.

کابل تصویر دوربین مدار بسته از یک مغزی در وسط، یک شیلد در دور مغزی و یک عایق جهت جدا سازی این دو قسمت تشکیل شده است. همچنین یک روکش سیمی مقاوم جهت محافظت به دور کابل کشیده شده است.

این کابل ها با توجه به قطر مغزی و میزان شیلد، دارای مقاومت های متفاوتی هستند که این ویژگی در مهار نویز تصویر بسیار حائز اهمیت است. همچنین طول کابل نیز در ایجاد نویز تأثیرگذار است به گونه ای که هر چه طول کابل دوربین مداربسته بیشتر باشد، احتمال ایجاد نویز و افت کیفیت تصویر بالاتر خواهد بود.

خرید کابل دوربین مدار بسته

همان طور که گفته شد، کابل دوربین مداربسته برای انتقال برق و تصویر است. نکته ای که در هنگام خرید کابل دوربین مدار بسته باید مدنظر قرار دهید این است که بعضی از این کابل ها بصورت ترکیبی و دو منظوره هستند، یعنی برای برق رسانی به دوربین مداربسته و انتقال تصویر به دستگاه DVR یا دستگاه NVR طراحی شده اند.

قطعاً قیمت کابل ترکیبی دوربین مدار بسته بیشتر از کابل تصویر دوربین مداربسته می باشد. ولی به دلیل کارایی بالاتر و حجم کمتر و نظم بیشتر کابل کشی، بیشتر مورد استقبال خریداران قرار می گیرد.

مورد دیگری که در قیمت کابل دوربین مدار بسته تأثیرگذار است، (در کنار قطر مغزی و میزان شیلد بکار رفته که توضیح داده شد)، جنس مغزی و شیلد می باشد که معمولاً از مس یا آلومینیوم می باشند و گران ترین جنس برای هر دو، مس می باشد.

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات