منو
سبد خرید

پرینتر سوزنی - چاپگر سوزنی

ما گفتیم که پرینتر یا چاپگر یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در بین ماشین های اداری می باشد. حال در بین انواع پرینترها (پرینتر جوهرافشان، پرینتر لیزری و پرینتر سوزنی) پرینتر سوزنی را می توان قدیمی ترین دستگاه پرینتر دانست که به دلیل کاربرد هایی که دارد، همچنان مورد استفاده بسیاری از شرکت ها، ارگان ها و موسسات قرار می گیرد.اگر بخواهیم به طور اجمالی به توضیح عملکرد پرینتر سوزنی بپردازیم، باید بگوییم که نحوه چاپ این پرینتر بدین گونه است که سوزن های داخل هد چاپگر سوزنی جوهر را با ضربه زدن به نوار جوهر (مواد مصرفی چاپگر سوزنی) برداشته و آن را به صورت پیکسل به پیکسل و به شکل ماتریسی یا خطی بر روی کاغذ قرار می دهد.عموماً جوهر چاپگر های سوزنی تک رنگ (مشکی) می باشند. هر چند جوهر های رنگی نیز برای این چاپگر ها وجود دارد. در واقع پرینتر سوزنی را می توان نوعی پرینتر سیاه و سفید دانست چرا که بیشتر استفاده ها از این پرینتر به همین منظور می باشد.با وجود اینکه چاپگر سوزنی نسبت به چاپگر جوهرافشان و چاپگر لیزری کیفیت پایینی دارد، ولی به دلیل سرعت بالا و هزینه پایین مخصوصاً در حجم های چاپ بالا، در بسیاری از بانک ها، فروشگاه ها، ادارات، شرکت ها و همچنین برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. خرید پرینتر سوزنیشاید تنوع پرینتر های سوزنی به اندازه پرینتر جوهرافشان و پرینتر لیزری نباشد. ولی با این وجود تفاوت های زیادی در چاپگر های سوزنی وجود دارد. از مشخصات مهمی که در هنگام خرید پرینتر سوزنی باید مدنظر قرار دهید، سرعت پرینتر(حرف در ثانیه)، کیفیت چاپ، ظرفیت کاغذ، سایز کاغذ چاپ(A4, A3, …)، قابلیت اتصال به دستگاه های مختلف (کامپیوتر و لپ تاپ، تبلت، موبایل و ...) و پورت های دستگاه و مواردی از این قبیل می باشد.نکته دیگر اینکه برند پرینتر سوزنی خود، می تواند متضمن کیفیت محصول باشد. از جمله برندهای خارجی می توان به پرینتر سوزنی اپسون، پرینتر سوزنی لکسمارک، پرینتر سوزنی الیوتی Olivetti، پرینتر سوزنی سیکو و از برندهای داخلی به پرینتر سوزنی مادیران اشاره کرد. یکی از پرتقاضاترین محصولات پرینتر سوزنی EPSON LQ 300 است که پاسخ گوی نیازهای ادارات و شرکت ها می باشد.
معرفی پرینتر سوزنی Olivetti PR2 Plusپرینتر سوزنی الیوتی Olivetti PR2 Plus از جمله محصولات شرکت الیوتی است که در دسته پرینترهای سوزنی جای دارد. از این پرینتر می توان برای چاپ چک، بلیط مسافرتی، پاسپورت، انواع فرم ها و فیش های بانکی و اوراق بهادار استفاده کرد.سرعت چاپ پرینتر سوزنی الیویتی م..
16,600,000 تومان
پرینتر سوزنی چک جولی مارک Jolimark BP-900K
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی چک Jolimark BP-900Kپرینتر چک یا پرینتر سوزنی مدل Jolimark BP-900K از دسته چاپگرهایی است که برای کلیه داروخانه ها و درمانگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. این پرینتر دارای قابلیت چاپ دورو از چپ به راست و از راست به چپ را دارد.در ادامه معرفی پرینتر سوزنی چک جولی مارک Jo..

تماس با 73027-021

پرینتر سوزنی پی اس آی PSi PR9
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی PSi PR9پرینتر سوزنی پی اس آی PSi PR9 یک چاپگر چند منظوره برای چاپ در بانک ها، دفاتر مقامات دولتی، خدمات بهداشتی و کاربردهای صنعتی است. این پرینتر سوزنی به عنوان یک چاپگر سوزنی ماتریسی با داشتن قابلیت اطمینان در چاپ، چرخه عمر طولانی، هزینه چاپ بسیار کم و امکان تهیه چند نسخه چاپ..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 4227
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 4227با پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 4227 بالاترین میزان سرعت در چاپ سوزنی را تجربه کنید! این پرینتر سوزنی با دوام برای چاپ فاکتور، فرم های تک برگی و چند صفحه ای و اسناد اداری در تعداد بالا گزینه بسیار مناسبی است و به خوبی از عهده وظایف سنگین بر می آید.پرینتر سوزن..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2591n
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2591nپرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2591n برای چاپ فرم، فاکتور و اسناد اداری و بانکی یکی از ایده آل ترین انتخاب هاست و تمام انتظارات شما در چاپ با کیفیت و پرسرعت را برآورده می سازد. پس اگر قصد خرید پرینتر سوزنی برای اداره، انبار یا فروشگاه خود را دارید، برای آشنایی با ..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2591
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2591با استفاده از پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2591 دیگر نگران اشتباه های چاپی و خوانایی پایین فاکتورها و رسیدهای خود نباشید! این پرینتر سوزنی را می توان یکی از بهترین پرینترهای سوزنی دانست که هم کیفیت و هم سرعت چاپ بالایی را به شما ارائه می دهد.از پرینتر سوزنی ل..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2590n
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2590nاگر از کیفیت پایین چاپ پرینتر سوزنی مورد استفاده در محل کارتان خسته شده اید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا از پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2590n استفاده کنید. این پرینتر سوزنی بالاترین کیفیت چاپ سوزنی را برای شما به ارمغان می آورد و شما را از مشکلات رایج پرینترها..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2590
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2590بسیاری از کارکنان محیط های بانکی و فروشگاهی به دلیل ضعف پرینترهای سوزنی مورد استفاده با مشکلاتی جدی در چاپ فاکتورها و رسیدها مواجه می شوند. از آنجا که پرینتر سوزنی برای چاپ فاکتور فروش یا چاپ اسناد بانکی مورد استفاده قرار می گیرد، اگر از نوع نامرغوب و بی کیفیت آن ..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2581n
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2581nبا پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2581n بالاترین سرعت در چاپ در ابعاد بزرگ را تجربه کنید. این پرینتر سوزنی برای استفاده در انبارها، فروشگاه ها، محیط های تجاری، بانک ها و سازمان ها یک گزینه ایده آل به شمار می آید و امکان چاپ فاکتور، رسید، اسناد بانکی و اداری و... ر..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2581
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2581اگر به یک پرینتر سوزنی قدرتمند و دارای طول عمر بالا نیاز دارید، پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2581 انتظارات شما را به خوبی برآورده می سازد. این پرینتر سوزنی بالاترین سرعت در چاپ رسید، فاکتور، فرم های بانکی، قبوض و مواردی از این دست را برای شما فراهم می آورد. از ای..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2580n
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +nLexmark 2580شاید برایتان پیش آمده که در محیط کارتان نیاز به اتصال پرینتر سوزنی به چند دستگاه مختلف به صورت هم زمان و استفاده از آن به صورت گروهی را دارید، اما به دلیل ضعف پرینتر سوزنی قادر به این کار نبوده اید. پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2580n برای استفاده در این شرایط یک..

توقف تولید

پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2580
ناموجود
معرفی پرینتر سوزنی +Lexmark 2580پرینتر سوزنی لکسمارک +Lexmark 2580 یکی از انواع پرینتر سوزنی موجود در بازار است که در محیط های کاری مختلف مانند بانک ها، سازمان ها، ادارات، مؤسسات و محیط هایی از این دست برای چاپ فاکتور، رسید، فرم و... کاربرد بالایی دارید.پرینتر سوزنی لکسمارک مدل 2580+ از قابل..

توقف تولید

نمايش 1 تا 12 از 58 (5 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات