منو
سبد خرید

پایه دوربین مدار بسته - پایه دوربین مداربسته

پایه دوربین مدار بسته از لوازم جانبی دوربین مدار بسته در بکارگیری سیستم های امنیتی به شمار می آید که در بسیاری مواقع مورد استفاده قرار می گیرند.

پایه دوربین مدار بسته به جهت نگه داشتن دوربین مداربسته در زاویه ای خاص و اتصال آن به دیوار یا سقف کاربرد دارد. انواع پایه دوربین مداربسته را که به اشکال گوناگون و به جهت استفاده برای انواع دوربین مدار بسته به کار گرفته می شوند، در یک تقسیم بندی ساده می توان به سه دسته تقسیم نمود:

  1.  پایه دوربین مدار بسته ثابت که دوربین را در یک زاویه خاص فیکس می کند و قابلیت تغییر جهت ندارد. این پایه ها بیشتر برای مکان هایی کاربرد دارد که تصویر دوربین مدار بسته تمام محدوده مورد نظر را نمایش می دهد و نیازی به چرخاندن دوربین مدار بسته نمی باشد.
  2. پایه دوربین مدار بسته مفصلی یا متحرک که می توان آن را با استفاده از دست چرخاند و دوربین مداربسته را به زاویه دلخواه درآورد. کاربرد این پایه دوربین مداربسته در مواردی است که نیازی به تغییر وضعیت دوربین مداربسته به طور پیوسته وجود ندارد و دسترسی به دوربین مداربسته نیز براحتی امکان پذیر می باشد.
  3. پایه گردان دوربین مداربسته که برای دوربین های مداربسته کنترل از راه دور مورد استفاده قرار می گیرند و مناسب برای شرایطی هستند که دوربین مدار بسته به طور مکرر تغییر جهت لازم دارد.

خرید پایه دوربین مدار بسته

قبل از خرید پایه دوربین مدار بسته، نوع پایه دوربین مداربسته با توجه به نیاز خریدار باید مشخص گردد. پایه دوربین مدار بسته همانند کاور دوربین مدار بسته با توجه نوع و عملکردی که دوربین مدار بسته دارد، می تواند متفاوت و با اشکال و قابلیت های گوناگون باشد. نوع، سایز و جنس این پایه ها از مشخصاتی است که در قیمت پایه دوربین مدار بسته مؤثرند و در خرید پایه دوربین مدار بسته باید بررسی شوند.

به طور مثال پایه دوربین مدار بسته دام Dome Holder یک پایه دوربین مدار بسته ثابت مخصوص دوربین مدار بسته دام می باشد.

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات