منو
سبد خرید

برند پارس مشعل

مشعل گازی پارس مشعل مدل PM2-PGO-311
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PM2-PGO-311مشعل گازسوز یکی از پرکاربردترین تجهیزات گرمایشی و انواع مشعل است که به طور گسترده در موتورخانه ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این مشعل از سوخت گاز شهری تغذیه می کند و پس از اتصال به دیگ حر..
0 تومان
مشعل گازی پارس مشعل مدل PM2-PGO-211
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PM2-PGO-211شرکت پارس مشعل یکی از با سابقه ترین شرکت های ایرانی در زمینه ساخت مشعل است و فعالیت خود را تحت لیسانس شرکت OERTLI سوئیس آغاز کرده است. مشعل های این شرکت همواره جزء محصولات پرفروش بازار بوده اند و با استقبال زیادی از جانب کاربران مواجه شده اند. از جمل..
0 تومان
مشعل گازی پارس مشعل مدل PM1-PGO-311
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PM1-PGO-311از سری مشعل های شرکت ایرانی پارس مشعل باید به مشعل مدل PM1-PGO-311 اشاره کنیم که دارای خط گاز ماداس و احتراق تک مرحله ای است و ظرفیت حرارتی بین 27500 تا 76500 کیلو کالری در ساعت را به ارمغان می آورد. این مشعل که از نوع گازسوز است برای استفاده در ساخت..
0 تومان
مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PMN1-PLO-118
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PMN1-PLO-118راه اندازی یک موتورخانه بدون مشعل عملاً امکان پذیر نیست و برای اینکه آب در حال چرخش در دیگ حرارت مرکزی گرم شود، باید حتماً از این وسیله استفاده کنید. مشعل ها براساس نوع سوخت خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که از جمله آنها می توان به مشعل های گا..
0 تومان
مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PM3-PLT-318
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PM3-PLT-318از بهترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده انواع مختلف تجهیزات گرمایشی می توان به شرکت نام آشنا پارس مشعل اشاره کرد. شرکت پارس مشعل را می توان یکی از شرکت های تولید کننده این محصول در ایران محسوب کرد که مشغول تولید مشعل های گوناگون است. این ..
0 تومان
مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PM2-PLO-218
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PM2-PLO-218شرکت پارس مشعل را می توان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده مشعل های گازوئیلی در ایران معرفی کرد. شرکت با سابقه پارس مشعل از سال 1361 تولید انواع مختلف مشعل را تحت لیسانس کمپانی سوئیسی OERTLI شروع کرده و تبدیل به نخستین و تنها ترین برند تول..
0 تومان
مشعل گازوئیلی پارس مشعل مدل PM1-PLO-018
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PM1-PLO-018از سری مشعل های گازوئیل سوز با کیفیت برند پارس مشعل باید به مشعل مدل PM1-PLO-018 اشاره کنیم که ظرفیت حرارتی حداکثر 91100 کیلو کالری در ساعت را ارائه می دهد و به عنوان یک تجهیزات گرمایشی کاربردی برای استفاده در موتورخانه ساختمان های مسکونی و اداری با ..
0 تومان
مشعل مازوت سوز پارس مشعل مدل PM4-PHT-218
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل پارس مشعل مدل PM4-PHT-218مشعل پارس مشعل PM4-PHT-218 یکی از مشعل های مازوت سوز موجود در بازار است که ظرفیت حرارتی حداکثر 625000 کیلو کالری در ساعت را ارائه می دهد و برای مصارف صنعتی و نیمه صنعتی گزینه ایده آلی به شمار می آید. این مشعل از قابلیت نصب بر روی انواع دیگ های آب گرم..
0 تومان
مشعل مازوت سوز پارس مشعل مدل PM3-PHT-318
ناموجود
قابلیت و مشخصات مشعل مازوت سوز پارس مشعل مدل PM3-PHT-318شرکت پارس مشعل را می توان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده انواع تجهیزات گرمایشی و مشعل در ایران معرفی کرد. شرکت با سابقه پارس مشعل از سال 1361 تولید انواع مختلف مشعل را تحت لیسانس کمپانی سوئیسی OERTLI شروع کرده و تبدیل به نخستین و تنها ت..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات