منو
سبد خرید

ليست قيمت ویدئو پروژکتور سونی

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-VW320ESدیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW320ES دستگاهی قدرتمند و کارآمد محصول شرکت سونی می باشد. این ویدئو پروژکتور سونی با کنتراست 200000:1 مناسب برای استفاده در ادارات، سالن ها و مراکز آموزشی است. ویدیو پروژکتور سونی مدل Sony VPL-VW320ES دارای تکنولوژی Reality C..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-VW300
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-VW300ویدئو پروژکتور سونی VPL-VW300 از تکنولوژی SXRD Projection System بهره می برد که به صورت انحصاری توسط شرکت سونی ارائه شده است. این ویدئو پروژکتور سونی با کنتراست 20000:1 مناسب برای استفاده در ادارات و مراکز آموزشی است و بالاترین کیفیت را حتی در محیط های پر نور ا..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW635C
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-SW635Cدیتا ویدئو پروژکتور سونی مدل Sony VPL-SW635C با نمایش تصویر 80 اینچ افقی در فاصله 47 سانتی متری و کیفیت بالای تصاویر با تکنولوژی BrightEra کار می کند. از تکنولوژی عالی 3LCD در ساخت برخوردار است که در این روش نور تولید شده به وسیله لامپ ویدئو پروژکتور به سه رنگ..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-SW535
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-SW535کمپانی سونی از نام های شناخته شده و مطرح در زمینه تولید انواع لوازم صوتی و تصویری به شمار می آید.ویدئو پروژکتور VPL-SW535 یکی از محصولات شرکت سونی است که برای نمایش تصاویر و اسلایدشو در محیط های آموزشی و دانشگاهی و در جلسات و کنفرانس های اداری و شرکتی ط..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-HW55ES
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-HW55ESویدئو پروژکتور سونی مدل VLP-HW55ES یکی دیگر از محصولات قدرتمند و بسیار با کیفیت شرکت سونی Sony است. تکنولوژی ساخت این دیتا ویدئو پروژکتور SXRD است و برای استفاده به عنوان سینمای خانگی و تماشای فیلم بسیار مناسب است.در ادامه به معرفی ویدئو پروژکتور سونی ..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-HW45ES
ناموجود
معرفی و بررسی ویدئو پروژکتور سونی VPL-HW45ESویدئو پروژکتور سونی مدل Sony VPL-HW45ES یکی دیگر از محصولات قدرتمند و بسیار با کیفیت شرکت سونی Sony است. تکنولوژی ساخت این دستگاه ویدئو پروژکتور SXRD است و برای استفاده به عنوان سینمای خانگی و تماشای فیلم بسیار مناسب است.در ادامه به معرفی و برر..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-HW40ES
ناموجود
معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Sony VPL-HW40ESویدئو پروژکتور سونی مدل HW40ES از جمله ویدئو پروژکتورهایی است که با خرید آن می توانید صاحب ارزان قیمت ترین سینمای خانگی در میان پروژکتورهای سینمای خانگی سونی شوید. این دیتا ویدیو پروژکتور قابلیت ایجاد تصویری تا قطر ۳۰۰ اینچ حدود 6 برابر تلویزیون معمولی در..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX37
ناموجود
معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Sony VPL-FX37ویدیو پروژکتور سونی مدل Sony VPL-FX37، با استفاده از کابل شبکه قادر به کنترل و تصاوير در محيط شبکه مي­ باشد. شیوه نمایش ویدئو پروجکشن سونی مدل Sony VPL-FX37 از روبه رو، سقف و پشت صفحه نمایش است. ویدئو دیتا پروژکتور سونی VPL FX37 یک دستگاه حرفه ایی ..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35
ناموجود
معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Sony VPL-FX35دیتا ویدئو پروژکتور سونی VPL-FX35 ، تصاویر را با روشنایی و کیفیت بالایی ارایه می دهد. دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FX35 از سری ویدیو پروژکتورهای حرفه ای است که قیمت مناسب و کیفیت بالایی دارد. مصرف برق این پروژکتور پایین است. تکنولوژی ساخت دیتا پروژکتور..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-FHZ57
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-FHZ57ویدئو پروژکتور سونی مدل VLP-FHZ57 یکی دیگر از محصولات قدرتمند و بسیار با کیفیت شرکت سونی Sony است. این دیتا ویدئو پروژکتور با تکنولوژی 3LCD ساخته شده و از اشعه لیزر برای پخش تصاویر استفاده می کند. به این ترتیب امکان روشن بودن 24 ساعته دستگاه نیز وجود دارد...

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی SONY VPL-EX455
ناموجود
معرفی دیتا ویدئو پروژکتور سونی VPL-EX455دیتا ویدئو پروژکتور سونی VPL-EX455، دستگاهی قدرتمند و خوش نام برند سونی است که از تکنولوژی ساخت 3LCD برخوردار می باشد. این پروژکتور شدت روشنایی بسیار بالای 3.600 لومنز را داراست و کیفیت بالای تصاویر با تکنولوژی BrightEra™ را با تکنولوژی xga که مناسب ..

تماس با 73027-021

دیتا ویدئو پروژکتور سونی Sony VPL-EX435
ناموجود
معرفی ویدئو پروژکتور سونی VPL-EX435ویدئو پروژکتور سونی VPL-EX435 دستگاهی کارآمد محصول شرکت سونی می باشد. این ویدئو پروژکتور سونی با کنتراست و شدت روشنایی مناسب در ادارات، سازمان ها و مراکز آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد. ویدیو پروژکتور سونی EX435 دارای تکنولوژی BrightEra می باشد که باعث بالا ر..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)

با توجه به اهمیت هوشمند سازی مدارس و مراکز آموزشی، دیتا ویدئو پروژکتور ها امروزه یکی از مهمترین و بهترین تجهیزات آموزشی به حساب می آیند. ویدئو پروژکتور، دیتا پروژکتور یا ویدئو پروجکشن موارد کاربرد بیشماری دارد که بیشترین کاربرد آن در مدارس، دانشگاه ها، ادارات، سینماها، کنفرانس ها و همایش ها، مراکز آزاد آموزشی و ... می باشد.

 دیتا ویدئو پروژکتورها انواع گوناگونی دارند، بعضی از آن ها سبک و قابل حمل هستند که به آن ها ویدئو پروژکتور جیبی می گویند و از انواع ویدئو پروژکتور ارزان قیمت به حساب می آیند و همچنین گروهی دیگر به عنوان ویدئو پروژکتور خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. کار با ویدئو پروژکتور بسیار آسان است. اساس کار ویدئو پروژکتور (دیتا پروژکتور) به این گونه است که دستگاه ویدئو پروژکتور را به کامپیوتر یا لپ تاپ وصل کرده و این دستگاه تصویر مانیتور را از فاصله دور بر روی پرده نمایش ویدئو پروژکتور می اندازد.

برای نگه داشتن دیتا پروژکتور و آویزان کردن آن از سقف به یک پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور نیاز دارید. همچنین برای محافظت از ویدئو پروژکتور در برابر ضربه خوردن یا دزدیده شدن بهتر است از یک باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور استفاده نمایید.

در حال حاضر ویدئو پروژکتور ها از دو محصول کمکی بسیار کارآمد در بین تجهیزات آموزشی بهره می برند، کیت هوشمند و برد هوشمند. این دو محصول که انقلابی شگرف را در هوشمند سازی مدارس به همراه ویدئو پروژکتور پدید آورده اند، امروزه مورد استقبال بسیاری از مراکز آموزشی و موسسات قرار گرفته اند.

خرید ویدئو پروژکتور

از آنجا که در خرید ویدئو پروژکتور باید به برند محصول نیز توجه داشته باشید، باید گفت که دیتا ویدئو پروژکتور ها برندهای متنوعی دارند که ویدئو پروژکتور سونی، ویدئو پروژکتور اپسون، ویدئو پروژکتور ال جی، ویدئو پروژکتور ایسر، ویدئو پروژکتور اپتما، ویدئو پروژکتور کانن، ویدئو پروژکتور پاناسونیک و ویدئو پروژکتور ویوسونیک نمونه هایی از برندهای معتبر این دستگاه ها به شمار می آیند.

کیفیت تصویر ویدئو پروژکتور، قابلیت تطابق با دستگاه های مختلف، طول عمر، برد تصویر، شدت روشنایی لامپ تصویر و ابعاد و وزن ویدئو پروژکتور از بارزترین ویژگی ها در انتخاب و خرید ویدئو پروژکتور ها به حساب می آیند.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات