منو
سبد خرید

برند هپاکو Hepaco

مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو مدل HP-50
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-50این روزها مبدل های حرارتی صفحه ای به مرور در حال جایگزین شدن با مبدل های رایج (منابع دو جداره، پوسته و لوله و منابع کویلی) هستند. این مبدل ها هم بازدهی بیشتری دارند و هم مصرف انرژی آنها بسیار پایین تر است. مبدل حرارتی هپاکو HP-50 یکی از همین تجهیزات گرمایشی..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو مدل HP-40
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-40شرکت هپاکو یکی از شرکت های ایرانی فعال در صنعت تهویه مطبوع و تجهیزات گرمایشی تولید و واردات مبدل های حرارتی صفحه ای است و محصولات آن از فروش خوبی در بازار برخوردار بوده اند. از جمله محصولاتی که با برند هپاکو راهی بازار شده اند، باید به مبدل حرارتی HP-40 اشا..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-900
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-900مبدل های حرارتی صفحه ای نسبت به مبدل های رایج (پوسته و لوله، منابع دو جداره و منابع کویلی) ضریب انتقال حرارتی بالاتری دارند و در عین حال مصرف انرژی آنها کمتر است. از این جهت می توان این نوع مبدل را نسل جدید مبدل های حرارتی دانست که به تدریج در حال جایگزین ..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-80
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-80مبدل های حرارتی صفحه ای برند هپاکو کاربرد بالایی در صنعت تهویه مطبوع و سردخانه، هیت پمپ ها، استخر، جکوزی، گرمایش از کف، بازیابی انرژی گرمایی، خشک کن هوای فشرده، ماشین های برش، پیل سوختی و صنایع مختلف غذایی، دارویی، شیمیایی و... دارند. این مبدل های حرارتی نس..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-750
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-750از سری مبدل های حرارتی عرضه شده با برند هپاکو، باید به مبدل حرارتی هپاکو مدل HP-750 اشاره کنیم که از نوع صفحه ای یکپارچه است و می توان آن را جایگزینی کاربردی برای مبدل های پوسته و لوله، منابع دو جداره و منابع کویلی دانست. این مبدل حرارتی قادر به ارائه ظرفی..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-600
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-600اگر قصد خرید مبدل حرارتی دارید و در جستجوی مدلی هستید که هم ابعاد کوچکی داشته باشد و هم ظرفیت حرارتی ایده آلی را ارائه دهد، می توانید نسبت به خرید تجهیزات گرمایشی از جمله مبدل حرارتی هپاکو HP-600 اقدام کنید! این مبدل حرارتی از نوع صفحه ای است و نسبت به مبد..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-60
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-60مبدل های حرارتی صفحه ای نسبت به مبدل های پوسته و لوله، منابع کویلی و منابع دو جداره مصرف انرژی بهینه تری دارند و ضریب انتقال حرارتی بالاتری را ارائه می دهند. به همین دلیل این مبدل ها به مرور در حال جایگزین شدن با نسخه های قدیمی تر هستند و طرفداران زیادی پید..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-500
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی  هپاکو HP-500مبدل حرارتی هپاکو HP-500 یکی از مبدل های حرارتی صفحه ای با کیفیت موجود در بازار است که با بازدهی ایده آل، یک انتخاب مناسب برای جایگزینی مبدل های پوسته و لوله، منابع کویلی و منابع دو جداره به شمار می آید. این مبدل حرارتی به صورت یکپارچه طراحی شده است ..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-400
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-400این روزها بیشتر به جای مبدل های پوسته و لوله یا منابع دو جداره، از مبدل های حرارتی صفحه ای استفاده می شود. این نوع مبدل ها به دلیل ساختاری که دارند، هم بازدهی حرارتی بالاتری را ارائه می دهند و هم قادرند تا آب گرم مصرفی را در زمان سریع تری آماده کنند. از جم..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-350
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-350با خرید مبدل حرارتی هپاکو HP-350 می توانید در کوتاه ترین زمان و با کمترین میزان هزینه، به آب گرمی با کیفیت و بهداشتی دست پیدا کنید. این مبدل حرارتی از نوع صفحه ای است و نسبت به مبدل های رایج بازدهی بالاتری را ارائه می دهد. با استفاده از این مبدل حرارتی می ..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-300
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-300این روزها به تدریج مبدل های حرارتی صفحه ای در حال جایگزین شدن با مبدل های پوسته و لوله، منابع کویلی و منابع دو جداره هستند. این موضوع به دلیل ضریب انتقال حرارت بالاتر و راندمان بهتری است که این نوع مبدل های حرارتی از خود ارائه می دهند. اگر شما هم قصد خرید ..
0 تومان
مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو HP-250
ناموجود
قابلیت و مشخصات مبدل حرارتی هپاکو HP-250مبدل های حرارتی صفحه ای به دلیل بازدهی بالاتر و مصرف انرژی کمتر، به مرور در حال جایگزین شدن با مبدل های رایج پوسته و لوله، منابع کویلی و منابع دو جداره هستند. این نوع مبدل ها به دلیل ساختار یکپارچه، ضریب انتقال حرارت بالاتری را ارائه می دهند و گرما را در س..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات