منو
سبد خرید

برند نیک کالا

بخاری گازی نیک کالا MN6
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری با دودکش نیک کالا MN6شرکت نیک کالا یکی از شرکت های ایرانی بوده که مشغول تولید انواع بخاری است. این شرکت علاوه بر تولید بخاری مشغول تولید محصولاتی همچون گاز صفحه ای و رومیزی، شومینه و ... است. این شرکت به دلیل تولید محصولات با کیفیت و مقاوم توانسته طرفداران و کاربران زیادی ر..
0 تومان
بخاری گازی نیک کالا MC22
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری با دودکش نیک کالا MC22در فصل های سرد برای گرم کردن منازل به وسیله ای نیاز دارید که در زمانی کوتاه محیط مد نظر شما را گرم کند. وسیله های زیادی از جمله انواع آبگرمکن های زمینی و دیواری، بخاری برقی، بخاری گازی، کرسی برقی و ... در این زمینه وجود دارند. هر کدام از این وسیله ها د..
0 تومان
بخاری گازی نیک کالا AF18
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری با دودکش نیک کالا AF18شرکت نیک کالا یکی از موفق ترین شرکت های ایرانی است که مشغول تولید محصولاتی همچون انواع بخاری گازی با دودکش و بی دودکش، گاز صفحه ای و رومیزی، شومینه و ... است. این شرکت در سال 1344 تاسیس و در سال 1349 به ثبت رسیده است. محصولات تولیدی این شرکت از قابلیت ..
0 تومان
بخاری گازی شومینه ای نیک کالا MC30
ناموجود
قابلیت و مشخصات بخاری با دودکش نیک کالا MC30یکی از ضروری ترین نیاز برای فصل های سرد تهیه وسیله گرمایشی برای خانه است. بخاری های گازی از جمله وسیله های گرمایشی پرطرفدار است که شما می توانید به وسیله آن گرمای مورد نیاز خانه را فراهم نمایید. شرکت نیک کالا یکی از شرکت های ایرانی بوده که مشغول تولید ..
0 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات