منو
سبد خرید

دستگاه نوبت دهی بانکی - دستگاه نوبت دهی بیمارستانی - کیوسک خدمات رسانی

مجموعه های بوجود آمده امروزی، از نظر گستردگی و برخورد با مخاطبان، همواره رو به گسترش بوده و مدیریت و نظم دهی به این موضوع کار ساده ای نیست.

در گذشته شاید مجموعه هایی مانند بانک ها و موسسات، مجبور به استخدام شخصی می شدند تا وظیفه مدیریت مراجعه کنندگان را به عهده بگیرد اما با ظهور دستگاه نوبت دهی این کار به سادگی انجام پذیر شد.

امروزه با هزینه بسیار کمی می توان خرید دستگاه نوبت دهی را در نظر داشته و از وجود مشکلات زیاد جلوگیری کنید. توجه کنید که قیمت دستگاه نوبت دهی در مقابل کاهش هزینه ها و فشار کاری، نظم بخشیدن به مجموعه، مدیریت زمان مشتری و موارد این چنینی، هزینه زیادی به شمار نمی آید. بنابراین قبل از قضاوت این نوع سیستم نوبت دهی، بهتر است تمامی جوانب را در نظر داشته باشید.

این گونه سیستم ها مختص به یک مکان خاص نبوده و می توان از انواع آنها بهره مند شد. بانک ها و سازمان های مختلف می توانند دستگاه نوبت دهی بانکی را داشته باشند و بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز قادر به استفاده از دستگاه نوبت دهی بیمارستانی هستند.

بنابراین تفاوتی در نوع بکارگیری این نوع محصول وجود ندارد همه می توانند از فواید استفاده از سیستم مدیریت الکترونیکی صف سود ببرند.

خرید دستگاه نوبت دهی بیمارستانی

بر روی کاغذ، برای نمونه خرید دستگاه نوبت دهی رستوارنی کار بسیار ساده ای بنظر می رسد، اما همین موضوع اگر با خرید دستگاه نوبت دهی بیمارستانی مناسب و یا قابل اعتمادی انجام نشود، می تواند فشار کاری را بیشتر کرده و نظم مجموعه را برهم زند. تصور کنید مراجعین زیادی به دستگاه مراجعه کرده و پاسخی دریافت نکنند.

بنابراین سردرگمی در نوبت دهی می تواند زمان و انرژی زیادی از همه بگیرد. اما استفاده از تجهیزات مناسب، این مشکلات را از بین برده و به شما کمک خواهد کرد. همچنین با استفاده از یک دستگاه نوبت دهی مطب، دیگر نیازی به صف طولانی و اتلاف وقت برای مراجعین نیست و هر فردی می تواند پس از نوبت دریافت خود، در زمان مشخصی مراجعه نماید.

نمونه های پیاده شده زیادی را می توانید بصورت روزمره مشاهده کنید اما می توانید با مراجعه به متخصصان ایده برتر پارسیان، در مدت زمان کوتاهی، به پاسخ برسید. کارشناسان این مجموعه می توانند به سرعت تفاوت های دستگاه نوبت دهی آزمایشگاه را با نمونه های دیگر در اختیار شما بگذارند یا انواع متخلف این تجهیز که در حال حاضر موجود است.

خرید دستگاه نوبت دهی بانکی

ویژگی های بیان شده در مورد خرید دستگاه نوبت دهی بانکی نیز صادق هستند. معمولا به این دستگاه ها کیوسک نوبت دهی و یا کیوسک خدمات نیز گفته می شود که جنبه خودکار سازی ارائه خدمات به مشتری را دارند.

استفاده از این کیوسک خدمات رسانی و این نوع برنامه ریزی به همه کمک می کند تا از اتلاف وقت جلوگیری کنند. این دستگاه ها به نسبت ساده، ویژگی ها و امکانات بسیاری را به شما ارائه می کنند که شاید در نگاه اول دیده نشوند، اما از دید سرعت بخشی به ارائه خدمات و بهبود کیفیت آنها، کمک فراوانی می کنند.

انواع این کیوسک های خدمات رسانی در حال حاضر وجود دارند که شاید شما با آنها آشنایی نداشته باشید. مجموعه ایده برتر پارسیان با توجه به زمینه کاری خود، تمامی دستگاه های روز مربوط به تجهیزات فروشگاهی را در اختیار شما قرار داده تا بتوانید به بهترین شکل از آنها بهره مند شوید.

کیوسک لمسی خدمات رسانی XiangDa
ناموجود
معرفی کیوسک لمسی خدمات رسانی XiangDaکیوسک لمسی خدمات رسانی XiangDa یک ترمینال کیوسک خودکار با صفحه نمایش لمسی اختیاری، چاپگر حرارتی، وای فای، شبکه G3، بلوتوث است. در مورد معرفی کیوسک لمسی خدمات رسانی XiangDa باید گفت که کیوسک خدمت رسانی رابط سیگنال 1.multi، ورودی / خروجی سیگنال چندگانه را پشتیبا..

تماس با 73027-021

کیوسک خدمت رسانی کیوماتیک Qmatic 17 Intro
ناموجود
معرفی کیوسک خدمت رسانی Introکیوسک خدمت رسانی Qmatic 17 یک کیوسک ورودی سلف سرویس است که بر روی پلت فرم ساخته شده است که کارایی دقیق تر و عملکردی غنی تر و کاملا متفاوت ارائه می دهد. این کیوسک خدمت رسانی که دارای عملکرد بالا و بر روی یک پایه براق، محکم و یکپارچه قرار گرفته است.در ادامه معرف..

تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی کیوماتیک Qmatic Solo
ناموجود
معرفی دستگاه نوبت دهی کیوماتیک Soloدستگاه نوبت دهی Solo یک راه حل مقرون به صرفه و با نصبی آسان است که محیط سرویس شما را مستقیم و ساده سازی می کند و با تغییر نیازهای شما نیز سازگار است. این دستگاه نوبت دهی با صفحه نمایش LCD که بر روی آن تعبیه شده می تواند با مشتریان ارتباط برقرار کند تا از این طر..

تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی کیو ایزی Q-easy KY112B
ناموجود
معرفی دستگاه نوبت دهی کیو ایزی KY112Bسیستم Queuing یا همان نوبت دهی بی سیم Q-easy یک سیستم نوبت دهی دیجیتال است که به طور گسترده ای در بانک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، رستوران ها، دانشگاه ها، مراکز دولتی و مراکز خرید مورد استفاده قرار می گیرد.این دستگاه نوبت دهی به از بین بردن تجربه خسته ..

تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی بیسیم اسکار Oscar
ناموجود
معرفی دستگاه نوبت دهی بی سیم اسکارحتماً تا به حال در هنگام مراجعه به محیط هایی مانند بانک ها و مؤسسات مالی و برخی محیط های دیگر مانند آزمایشگاه ها و مراکز دولتی با دستگاه نوبت دهی مواجه شده اید! این دستگاه به برقراری نظم در این نوع محیط ها کمک زیادی کرده و باعث افزایش سرعت رسیدگی به کار مراجعین ..

تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT
ناموجود
معرفی دستگاه نوبت دهی KIO190VRTدستگاه نوبت دهی KIO190VRT به طور هوشمندانه ای به عنوان یک ترمینال ثبت ورود بازدید کننده برای مدیریت امور بین بازدید کننده و پذیرنده در مناطقی که پذیرش های پر تردد و مشتریان و بازدید کنندگان زیادی دارند طراحی شده است.این دستگاه نوبت دهی برای کنترل ورود بدون نظار..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات