منو
سبد خرید

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج جی پلاس Gplus GDS-86JU33
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج جی پلاس GDS-86JU33دیجیتال ساینیج یا صفحه نمایش دیجیتالی یکی از تجهیزات پرکاربرد برای نمایش تصاویر تبلیغاتی در مراکز عمومی است که می توان آن را جایگزینی برای بنرها و بیلبوردهای تبلیغاتی و استفاده از ویدئو پروژکتور دانست. از جمله این محصولات باید به دیجیتال ساینیج مدل GDS-86JU..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج جی پلاس Gplus GDS-75JH45
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج جی پلاس GDS-75JH45این روزها در بسیاری مراکز عمومی و مجتمع های تجاری به جای استفاده از بیلبوردها و بنرهای تبلیغاتی از دیجیتال ساینیج یا صفحه نمایش دیجیتالی استفاده می شود. این نوع تجهیزات قابلیت نمایش ویدئو، عکس و تصاویر تبلیغاتی را به صورت پیوسته فراهم می آورند و این امکان ر..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج جی پلاس Gplus GDS-65JH35
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج جی پلاس GDS-65JH35دیجیتال ساینیج مدل GDS-65JH35 یکی از محصولات خوش ساخت و با دوام شرکت جی پلاس است که هر آنچه را که از یک صفحه نمایش دیجیتالی کارآمد انتظار دارید، برای شما فراهم می آورد. این دیجیتال ساینیج با اندازه 65 اینچ (به طور دقیق تر 64.53 اینچ) عرضه شده و برای نمایش ت..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج جی پلاس Gplus GDS-55JU33
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج جی پلاس GDS-55JU33اگر قصد خرید دیجیتال ساینیج یا صفحه نمایش دیجیتالی دارید و در جستجوی محصولی با کیفیت و با دوام هستید، دیجیتال ساینیج مدل GDS-55JU33 ساخت شرکت جی پلاس را مد نظر داشته باشید! این محصول در اندازه 55 اینج (به طور دقیق تر 54.64 اینچ) عرضه شده و برای استفاده در ا..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج جی پلاس Gplus GDS-43JU33
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج جی پلاس GDS-43JU33دیجیتال ساینیج یا صفحه نمایش دیجیتالی وسیله ای است که برای نمایش ویدئو، عکس، صفحات وب، تصاویر تبلیغاتی و... در محیط های عمومی به کار می رود. دیجیتال ساینیج مدل GDS-43JU33 ساخت شرکت جی پلاس یکی از همین تجهیزات است که در ابعاد 43 اینچ (به طور دقیق تر 42.51 ای..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ ST750K
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو ST750K سایز 75 اینچدر دنیای پر از رقابت امروز، تبلیغات نقشی اساسی در جلب نظر مشتری و فروش بیشتر دارد. ساینیج هوشمند یا دستگاه دیجیتال ساینیج یکی از تجهیزات مدرن تبلیغاتی است که برای استفاده در مغازه ها، پاساژها، نمایشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و محیط های تجاری کاربرد ب..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ ST650K
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو ST650K سایز 65 اینچساینیج هوشمند یا دیجیتال ساینیج یکی از تجهیزات تبلیغاتی مدرن است که می توان از آن برای نمایش محتوای تبلیغاتی شامل عکس، ویدئو و متون متحرک به مشتریان بهره برد. از جمله ساینیج های کارآمد و با کیفیت موجود در بازار باید به دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ ST650..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ ST550K
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو ST550K سایز 55 اینچشرکت بنکیو یکی از شرکت های معتبر و شناخته شده در زمینه تولید انواع دستگاه های دیجیتال است که توانسته با ارائه محصولاتی مدرن، با کیفیت و کارآمد به جایگاهی محبوب و قابل اعتماد در میان کاربران در سطح جهانی دست یابد. از میان محصولات این شرکت باید به دیجی..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ ST430K
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو ST430K سایز 43 اینچتبلیغات همواره نقش پررنگی در معرفی محصولات و خدمات مشاغل مختلف به مشتریان و جلب نگاه آنها داشته است. در بازار پر از رقابتِ امروز، شما می توانید با استفاده از تجهیزات تبلیغاتی مدرن، از رقبای خود پیشی گرفته و به کسب و کارتان رونق دهید! از جمله این تجهی..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ SL6501
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو SL6501 سایز 65 اینچدیجیتال ساینیج بنکیو BenQ SL6501 یکی از تجهیزات تبلیغاتی مدرن موجود در بازار است که می توان از آن در مغازه ها، فروشگاه ها، پاساژها، رستوران ها، هتل ها، نمایشگاه ها و محیط های تجاری برای معرفی محصولات و خدمات استفاده کرد. این نمایشگر صنعتی دیجیتال سای..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ SL550
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو SL550 سایز 55 اینچبا استفاده از دیجیتال ساینیج بنکیو SL550 از روش های مدرن تبلیغات اجناس و خدمات بهره مند شوید و توجه مشتریان تان را به محتوای تبلیغاتی مورد نظرتان جلب کنید! این دیجیتال ساینیج دارای ابعاد 55 اینچ است و برای استفاده در انواع مشاغل، مغازه ها، رستوران ها،..

تماس با 73027-021

دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ SL490
ناموجود
معرفی دیجیتال ساینیج بنکیو SL490 سایز 49 اینچشرکت بنکیو را می توان یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه تولید انواع دستگاه دیجیتال دانست که توانسته با ارائه محصولاتی خوش ساخت و با کیفیت، رضایت کاربران خود در سطح جهانی را جلب کند. دیجیتال ساینیج بنکیو BenQ SL490 یکی از محصولات مدرن..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

امروزه با رونق بازارهای تجاری و فروشگاه ها، استفاده از دیجیتال ساینیج ها، مانیتورهای صنعتی یا ویدئو وال ها برای تبلیغات و نشان دادن اطلاعات به مشتریان بسیار رونق گرفته است که در مکان های بزرگ صنایع مختلف احتمالا به چشم دیده باشید.

در واقع از مانیتور صنعتی برای کسب و کارهای بزرگتر استفاده می شود. در حال حاضر کسب و کارهای کوچک و بزرگ از نمایشگر صنعتی برای جذب و مطلع کردن مشتریان درباره محصولات و خدمات خود بهره می برند که در حوزه های مختلفی شامل بانک ها، رستوران ها، خرده فروشان و دیگر حرفه های کاری ابزاری ارزشمند برای نقطه نظر فروش و نقطه نظر مکان انتظار برای ارتقای برند و کالای خود مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین استفاده از ویدیو وال ها که سری عریض این مانتیورها هستند در محیط های کسب و کار در جهت بالا بردن فروش بازتاب خوبی داشته است.

از مزایای مهم استفاده از مانیتور صنعتی یا ویدئو وال صنعتی در درجه اول نصب آسان، فیکسچرهای کمتر و نیاز به نگهداری کم آنها می باشد که هیچ دردسر و هزینه ای برای بروزرسانی دستی نمایشگرها وجود ندارد. از دیگر مزایای مهم این نمایشگرها تصاویر شفاف، واضح و وضوح بالا بدون تاریکی است. این موضوع جهت نمایش دادن محتوای پویا و تاثیرگذار در جهت جذب مشتری بسیار تاثیرگذار است.

ویدئووال یا مانیتور صنعتی قیمت بالایی دارند که این موضوع باعث شده است صاحبان مشاغل ویژگی های این تلویزیون صنعتی را نادیده بگیرند و از مانیتورهای با مصارف خانگی و شرکتی برای کار خود استفاده کنند. این کار بسیار اشتباه است زیرا جزئی ترین ویژگی و کاربرد مانیتورهای صنعتی یعنی امکان روشن بودن 24 ساعته در مانیتورهای خانگی وجود ندارد.

علاوه بر این مانیتورهای صنعتی دارای درجه حفاظت هستند که این دستگاه ها را در مقابل ورود گرد و خاک و آب و رطوبت مقاوم می کند. ضمنا پورت ها و درگاه های مختلفی که در این نمایشگرهای صنعتی وجود دارد باعث می شود به راحتی بتوانید تصاویری با کیفیت بالا را در نمایشگر خود به نمایش بگذارید.

خصوصیت تازه سازی تصویر نمایشگر از دیگر قابلیت های دیجیتال ساینیج ها، مانیتورهای صنعتی و ویدئووال ها است که باعث می شود پیکسل ها کیفیت خود را حفظ کنند.

خرید مانیتور صنعتی

اگر شما هم به تازگی تصمیم به خرید یک مانیتور صنعتی گرفته اید، بهتر است این موارد را در نظر بگیرید. از آیتم های مهم که در هنگام خرید مانیتور صنعتی باید در نظر داشته باشید عبارتند از: سایز مانیتور صنعتی (که با اینچ تعیین می گردد) رزولوشن تصویر مانیتور، تعداد رنگ قابل نمایش، پورت های مانیتور، کنتراست تصویر و برند مانیتور صنعتی.

از جمله برندهای معتبر و پرفروش بازار می توان به مانیتور صنعتی سامسونگ، مانیتور صنعتی ال جی و مانیتور صنعتی جی پلاس اشاره کرد.

خرید ویدئو وال

ویدئو وال ها، سیستم های نمایش عریض و یکپارچه ای هستند که قابلیت استفاده به صورت 7 روز در هفته و 24 ساعت شبانه روز را دارند. این ابزارهای نمایش صنعتی از ورودی های ویدئویی در فرمت های مختلف پشتیبانی می کنند و برای استفاده در کلیه سازمان ها و ارگان ها، مراکز کنترل شهری مثل مراکز اورژانس، آتش نشانی، کنترل ترافیک، نیروگاه ها و ... مناسب هستند.

از جمله برندهای معتبری که ویدئووال را تولید و عرضه می کنند می توانیم ویدئو وال سامسونگ، ویدئو وال ال جی، ویدئو وال پاناسونیک، ویدئو وال شارپ و ویدئو وال فیلیپس را نام ببریم.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر در جهت ارتقای کیفیت محصولات و فروش کالاهای دیجیتال اقدام به فروش ویدئو وال و مانیتور صنعتی در بهترین مدل های موجود در بازار به صورت آنلاین نموده است که به راحتی می توانید مشخصات و لیست قیمت ها را در سایت مشاهده کنید. برای دریاقت قیمت کامپیوتر و مانیتور صنعتی با 02173027 تماس بگیرید و یا از قسمت تماس با ما ایمیل و پیام خود را ارسال فرمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات