منو
سبد خرید

انواع موس پد گیمینگ، ساده، طبی و حرفه ای

ماوس پد گیمینگ ردراگون Redragon P028
به زودی
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ ردراگون P028گیمرهای حرفه ای از تجهیزات گیمینگ حرفه ای نیز استفاده می کنند! در واقع اگر می خواهید تا از انجام بازی های کامپیوتری نهایت لذت را ببرید، باید از تجهیزات با کیفیت استفاده کنید! یکی از مواردی که در هنگام جمع آوری سیستم گیمینگ کمتر به آن توجه می شود اما اهمی..
به زودی
ماوس پد یوکام Ucom U-310
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی یوکام U-310ماوس پد از جمله لوازم جانبی پرکاربرد کامپیوتر است که معمولاً توجه زیادی به آن نمی شود! اما با این وجود، ماوس پد اهمیت زیادی دارد و به طور مستقیم بر روی کیفیت عملکرد ماوس مؤثر است. اگر از ماوس پدهای بی کیفیت استفاده کنید، هم عملکرد ماوس شما دچار اختلال می شود..

تماس با 73027-021

ماوس پد گیمینگ تسکو TSCO TMO 42
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ تسکو TMO 42یکی از لوازم جانبی کامپیوتر، بخصوص برای گیمرها، ماوس است. حرکت کند و غیر دقیق ماوس، می تواند تجربه دلچسب یک بازی را از شما بگیرد. ماوس های مخصوص بازی متنوعی در بازار موجود است که می توان از آنها استفاده کرد؛ اما در کنار ماوس، باید یک ماوس پد حرفه ای و با ..

تماس با 73027-021

ماوس پد گیمینگ تسکو Tsco TMO 40
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ تسکو TMO 40استفاده از ماوس پد در هنگام کار با ماوس می تواند باعث افزایش دقت و عملکرد آن شود و از اصطکاک میان مچ دست و سطح میز جلوگیری کند. به خصوص برای گیمرها و کسانی که ساعاتی طولانی در طی روز از ماوس برای بازی استفاده می کنند، ماوس پد مرغوب از اهمیت بالایی برخوردا..

تماس با 73027-021

ماوس پد طبی آرمو Armo P-240
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی آرمو P-240ماوس یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر است که به طور گسترده در منازل، ادارات، شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها و تمام مکان هایی که در آنها با کامپیوتر کار می شود، کاربرد دارد. اما استفاده زیاد از ماوس تبعاتی نیز به همراه دارد و ممکن است به مرور زمان با م..

تماس با 73027-021

ماوس پد تسکو Tsco TMO 22
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس  تسکو TMO 22ماوس یکی از لوازم جانبی کامپیوتر است که اگر در شرایط مناسبی از آن استفاده نشود، با کاهش عملکرد مواجه می شود. استفاده از ماوس پد مرغوب می تواند علاوه بر جلوگیری از افت عملکرد ماوس، از خستگی های ناشی از کار طولانی مدت با آن جلوگیری کند. ماوس پد TMO 22 یکی از..

تماس با 73027-021

ماوس پد تسکو TSCO TMO 20
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس تسکو TMO 20استفاده از ماوس پد مناسب و مرغوب برای کسانیکه مدت زمان زیادی در طول روز با ماوس و کامپیوتر سر و کار دارند، یک امر ضروری است. ماوس پدهای متفاوتی در اندازه ها و امکانات مختلف در بازار موجود می باشد که شما می توانید متناسب با نیاز خود، از یکی از آنها استفاده کنید. ..

تماس با 73027-021

ماوس پد آرمو Armo P-200
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی آرمو P-200ماوس از پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر است که بدون آن انجام دادن کارهای روزمره با کامپیوترهای رومیزی غیر ممکن است. به همین دلیل ماوس در منازل، شرکت ها، ادارات، سازمان ها، دانشگاه ها و بسیاری از محیط های کاری دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و ب..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات