منو
سبد خرید

انواع موس پد گیمینگ، ساده، طبی و حرفه ای

معرفی پد ماوس طبی آرمو مدل P-250بسیاری از افراد متناسب با شرایط کاری و تحصیلی خود ساعاتی از روز را به کار با کامپیوتر می گذرانند و با ماوس سروکار دارند. اما مشکلی که وجود دارد این است که کار کردن بیش از اندازه با ماوس ممکن است به مچ دست فشار وارد کند و پس از مدتی کاربر با احساس درد و ناراحتی موا..
55,000 تومان
معرفی ماوس پد فیلیپس P350اکثر کارمندان ادارات زمان زیادی از طول روز خود را به کار با کامپیوتر می گذرانند و به خصوص با ماوس سروکار زیادی دارند. درست است که خرید ماوس اهمیت زیادی دارد و باید در انتخاب مدل آن دقت بالایی به خرج دهید، اما این به تنهایی کافی نیست! به عبارت دیگر اگر می خواهید تا در اثر..
59,000 تومان
ماوس پد یوکام Ucom U-310
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی یوکام U-310ماوس پد از جمله لوازم جانبی پرکاربرد کامپیوتر است که معمولاً توجه زیادی به آن نمی شود! اما با این وجود، ماوس پد اهمیت زیادی دارد و به طور مستقیم بر روی کیفیت عملکرد ماوس مؤثر است. اگر از ماوس پدهای بی کیفیت استفاده کنید، هم عملکرد ماوس شما دچار اختلال می شود..
0 تومان
ماوس پد گیمینگ سینتک Cintech RGB
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ سینتک RGBیک ماوس پد گیمینگ با کیفیت، می تواند به شما کمک کند تا به گیمر حرفه ای تری تبدیل شوید! پس اگر می خواهید تا از انجام بازی های کامپیوتری بالاترین لذت را ببرید و بتوانید از بهترین عملکرد ماوس خود بهره مند شوید، باید از ماوس پدهای مخصوص بازی استفاده کنید. از جم..
0 تومان
ماوس پد گیمینگ ردراگون Redragon P028
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ ردراگون P028گیمرهای حرفه ای از تجهیزات گیمینگ حرفه ای نیز استفاده می کنند! در واقع اگر می خواهید تا از انجام بازی های کامپیوتری نهایت لذت را ببرید، باید از تجهیزات با کیفیت استفاده کنید! یکی از مواردی که در هنگام جمع آوری سیستم گیمینگ کمتر به آن توجه می شود اما اهمی..
0 تومان
ماوس پد گیمینگ تسکو TSCO TMO 42
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ تسکو TMO 42یکی از لوازم جانبی کامپیوتر، بخصوص برای گیمرها، ماوس است. حرکت کند و غیر دقیق ماوس، می تواند تجربه دلچسب یک بازی را از شما بگیرد. ماوس های مخصوص بازی متنوعی در بازار موجود است که می توان از آنها استفاده کرد؛ اما در کنار ماوس، باید یک ماوس پد حرفه ای و با ..
0 تومان
ماوس پد گیمینگ تسکو Tsco TMO 40
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس گیمینگ تسکو TMO 40استفاده از ماوس پد در هنگام کار با ماوس می تواند باعث افزایش دقت و عملکرد آن شود و از اصطکاک میان مچ دست و سطح میز جلوگیری کند. به خصوص برای گیمرها و کسانی که ساعاتی طولانی در طی روز از ماوس برای بازی استفاده می کنند، ماوس پد مرغوب از اهمیت بالایی برخوردا..
0 تومان
ماوس پد طبی آرمو Armo P-240
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی آرمو P-240ماوس یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر است که به طور گسترده در منازل، ادارات، شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها و تمام مکان هایی که در آنها با کامپیوتر کار می شود، کاربرد دارد. اما استفاده زیاد از ماوس تبعاتی نیز به همراه دارد و ممکن است به مرور زمان با م..
0 تومان
ماوس پد تسکو Tsco TMO 22
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس  تسکو TMO 22ماوس یکی از لوازم جانبی کامپیوتر است که اگر در شرایط مناسبی از آن استفاده نشود، با کاهش عملکرد مواجه می شود. استفاده از ماوس پد مرغوب می تواند علاوه بر جلوگیری از افت عملکرد ماوس، از خستگی های ناشی از کار طولانی مدت با آن جلوگیری کند. ماوس پد TMO 22 یکی از..
0 تومان
ماوس پد تسکو TSCO TMO 20
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس تسکو TMO 20استفاده از ماوس پد مناسب و مرغوب برای کسانیکه مدت زمان زیادی در طول روز با ماوس و کامپیوتر سر و کار دارند، یک امر ضروری است. ماوس پدهای متفاوتی در اندازه ها و امکانات مختلف در بازار موجود می باشد که شما می توانید متناسب با نیاز خود، از یکی از آنها استفاده کنید. ..
0 تومان
ماوس پد آرمو Armo P-200
ناموجود
طراحی و مشخصات پد ماوس طبی آرمو P-200ماوس از پرکاربردترین لوازم جانبی کامپیوتر است که بدون آن انجام دادن کارهای روزمره با کامپیوترهای رومیزی غیر ممکن است. به همین دلیل ماوس در منازل، شرکت ها، ادارات، سازمان ها، دانشگاه ها و بسیاری از محیط های کاری دیگر به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و ب..
0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات