ماشین حساب | ماشین حساب شارپ - ماشین حساب شارپ Sharp El-387R

ماشین حساب شارپ Sharp El-387R
ماشین حساب شارپ Sharp El-387R

ماشین حساب شارپ Sharp El-387R کد کالا : 701120110028 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : sharp

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب شارپ El-387R تعداد ارقام: 12 رقم منبع تغذیه: نور و باتری حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده شارپ El-387R اگر به دنبال خرید یک ماشین حساب برای مغازه، فروشگاه، اداره یا...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای استفاده در فروشگاه، اداره یا استفاده های شخصی
قیمت برای شما: ۹۴۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب شارپ El-387R

تعداد ارقام: 12 رقم
منبع تغذیه: نور و باتری
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده شارپ El-387R

اگر به دنبال خرید یک ماشین حساب برای مغازه، فروشگاه، اداره یا استفاده های شخصی هستید، ماشین حساب شارپ Sharp El-387R گزینه ای عالی برای شما خواهد بود! چرا که هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم تمام نیازهای شما در انجام محاسبات روزمره را برآورده خواهد کرد. برای آشنایی با مشخصات این ماشین حساب خوش ساخت محصول شرکت شارپ با ما تا انتهای متن همراه باشید.

قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده شارپ El-387R

  • با تعداد ارقام زیاد به راحتی کار کنید!

صفحه نمایش ماشین حساب شارپ مدل El-387R از نوع 12 رقمی است و از ابعاد بسیار مناسبی به نسبت ابعاد کلی ماشین حساب که برابر با 169 * 107 * 19 میلی متر می باشد، بهره می برد. این ماشین حساب بزرگ و شفاف کار شما را در استفاده از ماشین حساب بسیار آسان می کند و امکان کار با اعداد دارای تعداد ارقام زیاد را ایجاد می کند.

با تعداد ارقام زیاد به راحتی کار کنید!

  • دکمه های ساده در عین حال کاربردی

به طور کلی ماشین حساب ساده شارپ El-387R برای انجام محاسبات ساده در فعالیت های روزمره طراحی شده و قابلیت هایی مانند محاسبه از طریق چهار عمل اصلی، محاسبه درصد و ذخیره اعداد در حافظه را داراست. برای کار با حافظه و ذخیره اعداد و نتایج محاسبات انجام شده باید از دکمه های M+، M-، RM و CM استفاده کنید. این دکمه ها باعث افزایش چشمگیر انجام محاسبات شما می شوند و می توان آنها را جزء دکمه های کاربردی این ماشین حساب دانست.

دکمه های ساده در عین حال کاربردی

از دیگر دکمه های ماشین حساب رومیزی شارپ El-387R باید به دکمه GT اشاره کنیم که با فشردن آن حاصل جمع تمام محاسبات انجام شده بر روی نمایشگر نمایان می شود. همچنین این ماشین حساب دارای دکمه MU نیز هست که برای محاسبه حاصل جمع اعداد با احتساب درصد مورد استفاده قرار می گیرد.

ماشین حساب شارپ Sharp El-387R

  • مناسب استفاده در فروشگاه

یکی از دکمه های کاربردی ماشین حساب ساده رومیزی شارپ El-387R به خصوص در محاسبات فروشگاهی دکمه TAX+ است. با استفاده از این دکمه می توانید مقداری را تحت عنوان مالیات در دستگاه تعریف کرده و از آن در محاسبه هزینه های جاری و قیمت خرید و فروش اجناس بهره ببرید.

ماشین حساب فروشگاهی شارپ El-387R امکان تغییر تعداد ارقام پس از ممیز و همچنین تعیین نحوه گرد کردن اعداد را نیز در اختیار شما قرار می دهد که برای این منظور باید از سوئیچ های موجود بر روی بدنه در قسمت پایین صفحه نمایش استفاده کنید.

  • انجام محاسبات با احتمال خطای کمتر

انجام محاسبات با احتمال خطای کمتر

دکمه های نرم، راحت و خوش ساخت این ماشین حساب فروشگاهی یکی دیگر از مشخصات آن است. این دکمه ها دارای ابعاد مناسبی هستند و به صورت فاصله دار از یکدیگر طراحی شده اند. بنابراین در هنگام کار با آنها و وارد کردن ارقام با خطای کمتری مواجه شده و محاسباتتان با سرعت بیشتری به پیش می رود.

جمع بندی

انرژی مورد نیاز ماشین حساب شارپ Sharp El-387R هم از باتری و هم از نور محیط تأمین می شود. این ماشین حساب به پنل نوری مجهز بوده و نور محیط را به برق تبدیل می کند. بنابراین در محیط های روشن ماشین حساب بدون نیاز به باتری عمل می کند و شارژ باتری آن برای مدتی طولانی دوام خواهد داشت.

کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان آماده راهنمایی شما درباره قیمت ماشین حساب و همچنین نحوه خرید ماشین حساب مهندسی شارپ El-387R هستند که برای ارتباط با آنها می توانید با شماره 73027-021 تماس بگیرید و یا سؤالات خود را در قسمت «نظرات» سایت ایده برتر مطرح نمایید.

ماشين حساب شارپ Sharp El-387R

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :دارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :دارد
كلیدهای 0,00 :دارد
منبع تغذیه :نور و باتری
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :12 رقم
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی