در صورت ثبت سفارش بعد از تعطیلات نوروزی با شما تماس گرفته خواهد شد

 

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK
ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK کد کالا : 4001297 | سازنده : sharp

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب شارپ EL81NBK تعداد ارقام: 8 رقم منبع تغذیه: نور و باطری حافظه: 1 کلید حافظه   قابلیت ها و کارایی های ماشین حساب شارپ EL81NBK این مدل ماشین حساب شارپ یک ماشین حساب تجاری با بدنه...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب شارپ EL81NBK

تعداد ارقام: 8 رقم
منبع تغذیه: نور و باطری
حافظه: 1 کلید حافظه
 

قابلیت ها و کارایی های ماشین حساب شارپ EL81NBK

این مدل ماشین حساب شارپ یک ماشین حساب تجاری با بدنه سیاه و سفید است که با ابعاد کوچک و اندازه جمع و جور به راحتی روی میز کار شما قرار می گیرد و از شلوغی و ازدحام روی میز جلوگیری می کند. 

ماشین حساب EL81NBK  یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که دارای صفحه نمایش LCD  است و قابلیت نمایش 8 رقم را دارد. علاوه بر این امکان نمایش کاراکترها و ارقام در اندازه بزرگ را برای شما فراهم می کند.

قابلیت ها و کارایی های ماشین حساب شارپ EL81NBK

در ادامه توضیح قابلیت ها و کارایی های ماشین حساب شارپ EL81NBK باید بگوییم که این صفحه نمایش با طراحی زاویه ای ساخته شده که خواندن ارقام را برای شما ساده و آسان می کند. 

این ماشین حساب از کلید ریشه مربع بهره می برد و با عملیات حافظه امکان ثبت ارقام مهم در حافظه را برای شما ایجاد می کند. علاوه بر این موارد از کلید ثبت و کلید محاسبه درصد نیز برخوردار است. 

ماشین حساب تجاری شارپ با بهره مندی از گزینه قدرت دوقلو هم از طریق سلول خورشیدی و هم با باتری شارژ مورد نیاز خود را تامین می کند.

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK

با استفاده از ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK تعداد دفعات تعویض باطری به شدت کاهش دهید و از گزینه های انرژی سازگار با طبیعت بهره گیرید.

لازم به ذکر است که ماشین حساب Sharp EL81NBK از انواع ماشین حساب های کسب و کار و تجاری است که محاسبات مورد نیاز برای این رده کاری را تامین می کند. 

از دیگر ویژگی های این مدل ماشین حساب شارپ می توانیم به امکان محاسبه درصد، یادآوری آخرین پاسخ، کلید محاسبه ریشه مربع و گزینه خاموش شدن خودکار اشاره کنیم. 

شما می توانید برای دریافت قیمت ماشین حساب رومیزی شارپ Sharp و همچنین خرید ماشین حساب رومیزی با واحد فروش ایده برتر تماس بگیرید: 73027-021

ماشین حساب شارپ Sharp EL81NBK

 
مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :LCD
حافظه :دارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
امكان تفكیك ارقام :ندارد
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :8 عدد
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی