ماشین حساب | ماشین حساب شارپ - ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W

ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W
ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W
ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W

ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W کد کالا : 701120110031 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : sharp

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب شارپ EL-509W تعداد ارقام: 10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی منبع تغذیه: باتری لیتیومی حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی شارپ EL-509W اگر قصد خرید ماشین حساب پیشرفته دارید و در...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای استفاده مهندسین و همچنین دانشجویان رشته های فنی و علوم پایه
قیمت برای شما: ۸۴۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب شارپ EL-509W

تعداد ارقام: 10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی
منبع تغذیه: باتری لیتیومی
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی شارپ EL-509W

اگر قصد خرید ماشین حساب پیشرفته دارید و در جستجوی یک دستگاه مقرون به صرفه، خوش ساخت و دارای قابلیت های متعدد هستید، ما به شما ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W را پیشنهاد می کنیم. این ماشین حساب به خوبی از عهده انجام محاسبات پیچیده علمی و مهندسی بر می آید و برای استفاده مهندسین و همچنین دانشجویان رشته های فنی و علوم پایه گزینه ایده آلی به شمار می آید.

  • نتایج محاسبات و فرمول ها را یکجا ببینید!

صفحه نمایش ماشین حساب مهندسی شارپ EL-509W از نوع دو خطی است و در خط اول توابع و فرمول های استفاده شده و در خط دوم نتیجه محاسبات را با حداکثر 10 رقم اصلی و 2 رقم نمایی نمایش می دهد. این صفحه نمایش نقش بسیار عمده ای در راحت تر انجام دادن محاسبات و پیدا کردن خطاهای احتمالی در وارد کردن ارقام و فرمول ها ایفا می کند و به شما در انجام هر چه با کیفیت تر محاسبات کمک می نماید.

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی شارپ EL-509W

  • بدنه مقاوم و ضد ضربه

یکی از ویژگی های مهم ماشین حساب شارپ مدل EL-509W بدنه مقاوم و سخت آن است که باعث شده این ماشین حساب از طول عمر بسیار بالایی برخوردار باشد. پس دیگر نگران اتفاقاتی مانند وارد آمدن ناگهانی ضربه یا فشار به ماشین حساب یا افتادن آن از روی میز به زمین نباشید و با خیال راحت از این دستگاه در محیط های مختلف استفاده کنید.

  • قابلیت های محاسباتی متعدد

ماشین حساب دانشجویی شارپ Sharp EL-509W از قابلیت هایی مانند کار با توابع هایپربولیک، انجام محاسبات مثلثاتی، محاسبه انحراف معیار، رگرسیون و دیگر محاسبات آماری، کار با اعداد نمایی و محاسبه لگاریتم، ترکیبیات و جایگشت، کار با اعداد کسری، محاسبه سیگما و فاکتوریل، محاسبه ریشه nام اعداد و به طور کلی تمام آن چیزی که در انجام محاسبات علمی به آنها نیاز دارید، برخوردار است.

در ماشین حساب مناسب دانشجویان شارپ مدل Sharp EL-509W تعداد 272 تابع نیز به صورت از پیش تعریف شده موجود است که با استفاده از آنها می توانید دقت و سرعت بیشتری به محاسبات خود ببخشید.

قابلیت های محاسباتی متعدد

ماشين حساب شارپ Sharp EL-509W

  • نتایج محاسبات خود را ذخیره کنید!

مجهز بودن به حافظه و قابلیت مشاهده محاسبات قبلاً انجام شده یکی از قابلیت های کاربردی ماشین حساب مهندسی Sharp EL-509W محسوب می شود. با استفاده از این ویژگی قادر خواهید بود تا 142 مرحله از محاسبات قبلی را مشاهده و در صورت بروز اشتباه، آن را تصحیح کنید. همچنین می توانید نتایج محاسبات انجام شده را در حافظه ذخیره کرده و از آنها در محاسبات بعدی استفاده کنید.

ماشين حساب شارپ Sharp EL-509W

  • بکارگیری بالاترین دقت و سرعت در انجام محاسبات

ماشین حساب علمی شارپ EL-509W به سیستم منطق جبری مستقیم (D.A.L) مجهز است. این قابلیت باعث هر چه آسان تر شدن کار شما در هنگام وارد کردن معادلات و توابع و انجام شدن محاسبات با بالاترین دقت می شود.

ماشین حساب حرفه ای شارپ EL-509W برای انجام محاسبات سریع و فوری نیز گزینه ایده آلی است. چرا که به قابلیت Key Roll Over مجهز می باشد و به شما این امکان را می دهد تا در حالی که انگشتتان بر روی یک دکمه است، بتوانید با فشردن دکمه های دیگر ارقام را به ماشین حساب وارد کنید.

بکارگیری بالاترین دقت و سرعت در انجام محاسبات

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید ماشین حساب شارپ Sharp EL-509W از قابلیت های متعددی برخوردار بوده و به خوبی کار شما در انجام محاسبات علمی و مهندسی را به پیش خواهد برد. برای خرید ماشین حساب و همچنین اطلاع از قیمت ماشین حساب مهندسی شارپ به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان ایده برتر راهنمایی های لازم در این زمینه را به شما ارائه دهند.

ماشين حساب شارپ Sharp EL-509W

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
منبع تغذیه :باتری لیتیومی
امكان تفكیك ارقام :دارد
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :دارد
تعداد ارقام :10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی