قیمت، خرید و مشخصات فنی ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR | ایده برتر پارسیان

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR
ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR
ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR
ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR
ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR
ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR کد کالا : 701120110875 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : CITIZEN

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR تعداد ارقام: 10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی منبع تغذیه: باتری و نور محیط حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270XOR ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR یکی از...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای انجام محاسبات علمی و مهندسی
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR

تعداد ارقام: 10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی
منبع تغذیه: باتری و نور محیط
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270XOR

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR یکی از انواع ماشین حساب های مهندسی تولید شرکت سیتیزن است که قابلیت انجام محاسبات علمی را در اختیار شما قرار می دهد. این ماشین حساب یک انتخاب ایده آل برای دانش آموزان و دانشجویان رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه و به طور کلی تمام کسانی که به انجام محاسبات مهندسی در تحصیل یا کار خود به خرید ماشین حساب نیاز دارند. طراحی ظاهری زیبا، صفحه نمایشی بزرگ، قابلیت تغذیه از نور محیط و قیمت ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR تنها بخشی از ویژگی هایی است که باعث محبوبیت آن در میان کاربران شده است.

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270XOR

  • طراحی ظاهری زیبا به صورت دورنگ

شرکت سیتیزن ماشین حساب مهندسی Citizen SR-270XOR را به صورت دورنگ (مشکی/ نارنجی) ارائه کرده است. این نوع طراحی باعث شده تا ظاهر این ماشین حساب از یکنواختی دربیاید و حس خوبی در هنگام حل مسائل درسی و استفاده از آن به شما دست دهد. لازم به ذکر است که ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR دار ابعاد 165 * 20 * 84 میلی متر و وزن 133 گرم ارائه شده و مشکل خاصی در حمل و جابجایی آن از منزل به دانشگاه، کتابخانه یا محل کار خود نخواهید داشت.

طراحی ظاهری زیبا به صورت دورنگ

  • مجهز به صفحه نمایشی بزرگ و روشن

صفحه نمایش به کار رفته در ماشین حساب رومیزی سیتیزن SR-270XOR از نوع چند خطی است که قابلیت نمایش 10 رقم اصلی و 2 رقم نمایی را دارا می باشد. این صفحه نمایش اعداد، توابع و فرمول ها را با کیفیتی بسیار مناسب و به صورت کاملاً واضح به شما نمایش می دهد و دارای میزان روشنایی قابل قبولی نیز هست. به طوری که از وضوح نمایش آن در محیط های پُر نور و کاملاً روشن کاسته نمی شود.

مجهز به صفحه نمایشی بزرگ و روشن

  • امکان تأمین انرژی از نور محیط

از جمله ویژگی های کاربردی ماشین حساب سیتیزن مدل Citizen SR-270XOR می توان به مجهز بودن آن به دو منبع تغذیه اشاره کرد. انرژی مورد نیاز این ماشین حساب هم از نور محیط و هم از باتری تأمین می شود. به این صورت که در مکان های روشن و دارای نور کافی، ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR به صورت مستقل از باتری عمل کرده و از نور محیط تغذیه می کند. این ویژگی سبب می شود تا باتری به کار رفته در این ماشین حساب دارای طول عمر بالایی باشد و نیازی به تعویض زود هنگام آن پیدا نکنید. توجه داشته باشید که در این ماشین حساب باتری سکه ای از مدل CR2032 قابل استفاده می باشد.

امکان تأمین انرژی از نور محیط

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR

  • کارآمد در انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی

از جمله قابلیت هایی که ماشین حساب علمی سیتیزن SR-270XOR در اختیار شما قرار می دهد می توان به انجام محاسبات جبری و مثلثاتی، محاسبه لگاریتم در مبناهای مختلف، کار با اعداد نمایی و محاسبه ln، استفاده از اعداد رندوم و تصادفی در محاسبات، کار با اعداد ثابت و عدد پی، محاسبه ریشه سوم و ریشه nام اعداد، ترکیبیات و جایگشت ها، محاسبه توان دوم و توان سوم اعداد، استفاده از توابع معکوس و توابع هایپربولیک اشاره کرد. به طور کلی این ماشین حساب مهندسی رومیزی، 274 تابع از پیش تعریف شده را در اختیار شما قرار می دهد و تمام نیازهای شما در انجام محاسبات پیچیده را برطرف می کند.

کارآمد در انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی

همچنین ماشین حساب دانشجویی سیتیزن SR-270XOR امکان محاسبه درصد، ذخیره اعداد و محاسبات انجام شده در حافظه، انجام محاسبات آماری یک متغیره و دو متغیره و محاسبه رگرسیون، محاسبه ساعت، دقیقه و ثانیه و انجام محاسبات قطبی و هندسی را برای شما فراهم می آورد.

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید، ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR از امکانات متعددی برخوردار بوده و یک ماشین حساب مهندسی کاربردی به شمار می آید. همچنین این ماشین حساب دارای کیفیت ساخت بسیار مطلوبی است و برای سال ها دستیار محاسباتی شما خواهد بود.

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR

چنانچه قصد خرید ماشین حساب مهندسی سیتیزن SR-270XOR را دارید، برای دریافت قیمت ماشین حساب مهندسی سیتیزن و اطلاع از نحوه خرید انواع ماشین حساب رومیزی به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید و یا از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان واحد فروش شرکت ایده برتر تماس بگیرید. همچنین اگر پیش از این از ماشین حساب سیتیزن SR-270XOR استفاده کرده اید، می توانید با ثبت نظرات خود درباره این محصول در بخش کامنت های سایت ایده برتر به کاربران دیگر در انتخاب ماشین حساب مهندسی مورد نظرشان کمک کنید.

ماشین حساب سیتیزن Citizen SR-270XOR

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :دارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :ندارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
منبع تغذیه :باتری و نور محیط
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
محاسبات جبر منطقی :دارد
تعداد ارقام :10 رقم اصلی + 2 رقم نمایی
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی