قیمت، خرید و مشخصات فنی ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro | ایده برتر پارسیان

ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro
ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro
ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro
ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro
ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro
ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro

ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro کد کالا : 701120110876 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Texas

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro تعداد ارقام: دارای صفحه نمایش چهار خطی با قابلیت نمایش فرمول ها به شکل کتب درسی منبع تغذیه: باتری و نور محیط حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی تگزاس...
مشخصات فنی محصول
    قابلیت انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro

تعداد ارقام: دارای صفحه نمایش چهار خطی با قابلیت نمایش فرمول ها به شکل کتب درسی
منبع تغذیه: باتری و نور محیط
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی تگزاس TI-36X Pro

اگر برای انجام محاسبات علمی و مهندسی به خرید ماشین حساب  نیاز دارید، ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro می تواند کارایی بالایی در این زمینه برای شما داشته باشد. این ماشین حساب از قابلیت انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی برخوردار است و فرمول ها و توابع را به همان شکل کتاب های درسی به شما نمایش می دهد. از این جهت می توان ماشین حساب مهندسی تگزاس TI-36X Pro را یک ابزار کارآمد برای درک مسائل درسی و مناسب برای استفاده دانش آموزان و دانشجویان رشته های فنی مهندسی و علوم پایه دانست.

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی تگزاس TI-36X Pro

  • مجهز به صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع و فرمول ها

صفحه نمایش به کار رفته در ماشین حساب تگزاس مدل TI-36X Pro از نوع چهار خطی است و اعداد، فرمول ها و توابع را با وضوحی بسیار عالی به نمایش در می آورد. این ماشین حساب مهندسی رومیزی دارای قابلیت MathPrint بوده و این امکان را به شما می دهد تا عبارات و فرمول های ریاضی را به همان صورت که در جزوات درسی خود یادداشت می کنید، بتوانید به ماشین حساب هم وارد نمایید. همچنین ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro دارای قابلیت MultiView نیز هست و امکان نمایش چند محاسبه بر روی نمایشگر به صورت هم زمان را در اختیار شما می گذارد. این مشخصات با توجه به قیمت ماشین حساب مهندسی تگزاس TI-36X Pro کاملاً مناسب و کاربردی به نظر می رسد.

مجهز به صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع و فرمول ها

  • قابلیت انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی

از جمله امکاناتی که ماشین حساب علمی تگزاس TI-36X Pro در اختیار شما قرار می دهد می توان به انجام محاسبات جبری، آماری، برداری، هندسی و مثلثاتی، محاسبه مشتق و انتگرال، کار با ماتریس ها و انجام محاسبات ماتریسی، محاسبه لگاریتم و ln، کار با اعداد نمایی، استفاده از اعداد تصادفی (رندوم) در محاسبات، حل معادلات چند مجهولی، رسم جدول، استفاده از اعداد ثابت و عدد پی، ترکیبیات و جایگشت، محاسبه ریشه دوم و ریشه nام اعداد، محاسبه درصد و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد.

قابلیت انجام انواع محاسبات علمی و مهندسی

ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro

  • کمترین میزان مصرف باتری

ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro به گونه ای طراحی شده که کمترین میزان مصرف باتری را داشته باشد. این ماشین حساب حرفه ای به پنل نوری مجهز است و در طول روز و در مکان های روشن از نور محیط تغذیه می کند. این ویژگی سبب افزایش دوام شارژ باتری به کار رفته در دستگاه می شود. همچنین ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro اگر برای مدتی بدون استفاده باقی بماند، به صورت اتوماتیک خاموش می شود و به این ترتیب از هدر رفتن انرژی باتری آن جلوگیری می شود.

کمترین میزان مصرف باتری

  • کیفیت ساخت بسیار مطلوب

علاوه بر ویژگی های فنی و محاسباتی، ماشین حساب تگزاس TI-36X Pro از لحاظ کیفیت ساخت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارد. به خصوص دکمه های این ماشین حساب از عملکرد نرم و روانی برخوردارند و به مرور زمان از کیفیت ساخت آنها کاسته نمی شود. لازم به ذکر است که ماشین حساب کوچک تگزاس TI-36X Pro در ابعاد 185 x 86 x 25 میلی متر و وزن 125 گرم ارائه شده و برای حمل و جابجایی آن کار سختی پیش رو نخواهید داشت.

کیفیت ساخت بسیار مطلوب

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید، ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro از قابلیت ها و امکانات متعددی در زمینه انجام محاسبات علمی برخوردار است و می توان آن را یک وسیله کمک آموزشی بسیار مؤثر برای دانش آموزان و دانشجویان دانست. پس اگر قصد خرید ماشین حساب مهندسی دارید و در جستجوی محصولی با دوام و خوش ساخت هستید، ماشین حساب دانشجویی تگزاس TI-36X Pro را مد نظر داشته باشید!

ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت ایده برتر پارسیان یا تماس با شماره 73027-021 اطلاعات لازم در رابطه با قیمت ماشین حساب و نحوه خرید بهترین ماشین حساب مهندسی را دریافت نمایید. همچنین اگر درباره این محصول نظر یا سؤالی دارید، می توانید آن را در بخش «نظرات» سایت ایده برتر مطرح کنید.

ماشین حساب تگزاس Texas TI-36X Pro

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :دارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :ندارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
منبع تغذیه :باتری و نور محیط
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
محاسبات جبر منطقی :دارد
تعداد ارقام :دارای صفحه نمایش چهار خطی با قابلیت نمایش فرمول ها به شکل کتب درسی
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی