منو
سبد خرید

لیبل - خرید لیبل - قیمت لیبل

لیبل یا برچسب یکی از مواد مصرفی مهم و پرکاربرد تجهیزات فروشگاهی که در حوزه های مختلف قابل استفاده می باشد. امروزه با رونق بازارهای تجاری و فروشگاه ها برای پاسخ به حجم بالای نیاز مشتریان کاربرد وسیعی دارند. با استفاده از لیبل یا برچسب میتوان برای هر نوع کالا یک بارکد جداگانه تعریف کرد. این امر از اشتباه در ارسال کالا جلوگیری می کند و میتوان به راحتی از میزان موجودی کالا با خبر شد.

برچسب ها در انواع و سایزهای مختلف با کاربردهای مختلف وجود دارند که در بازار و سایت ایده برتر موجود می باشد. انواع لیبل عبارتند از: برچسب کاغذی، کارت pvc، لیبل متال، برچسب سکوریتی، لیبل اموال (Asset Label)، لیبل حرارتی، لیبل شفاف و بی رنگ، لیبل ابطال شونده (Void Label)، برچسب تایوک Label Tyvek، لیبل پشت متال، لیبل وید (Void Label) و لیبل امنیتی (Tag Label).

با توجه به حجم بالای بسته ها، در انبارهای بزرگ و کوچک نیاز است تا به راحتی ورود و خروج بسته ها را کنترل کرد، کالا را سریعتر از انبار خارج و با نام و برند تجاری فروشنده و کد کالا به مشتری عرضه گردد. این پروسه خود مستلزم استفاده از سیستم بارکد و چاپ برچسب ( لیبل ) میباشد.

خرید لیبل

در واقع لیبل یا همان برچسب، کاغذهایی است که توسط پرینتر مخصوص خود لیبل پرینتر (که به آن دستگاه لیبل زن یا چاپگر لیبل نیز گفته می شود) چاپ شده و بر روی کالا درج می شود.

بر روی این لیبل ها مشخصات کالا و همچنین بارکد قرار می گیرد که این امر کار شناسایی و ردگیری کالا را سهولت می بخشد. یکی از معمول ترین کاربردهای لیبل، شناسایی محصولی از محصولی مشابه دیگری است که این کار از روش های گوناگونی شامل متن، عدد و یا انواع بارکدها با چاپ روی لیبل صورت می پذیرد.

پس در هنگام خرید لیبل این نکته را باید نظر داشته باشید که با توجه به نوع دستگاه لیبل زن موردنظر خود انتخاب و خریداری نمایید. برای اطلاع از انواع لیبل مناسب دستگاه لیبل زن تان می توانید در قسمت تماس با ما در همین سایت، از کارشناسان مربوطه مشورت بگیرید.

کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe611
ناموجود
کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe611برای اینکه عمل چاپ توسط لیبل پرینتر انجام شود باید حتماً از لیبل سازگار با دستگاه در آن استفاده کنید. انواع مختلفی از لیبل با جنس های متفاوت در بازار موجود است که از میان آنها می توان به لیبل های کاغذی، حرارتی، متال، PVC، لمینت و... اشاره کرد. هر یک از این لی..

تماس با 73027-021

کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe211
ناموجود
کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe211شرکت برادر از جمله معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت های سازنده پرینترهای لیزری، جوهر افشان، لیبل زن و... است که محصولات آن همواره با استقبال زیادی در بازارهای ایران مواجه شده است. این شرکت در زمینه تولید مواد مصرفی نیز فعال است که از جمله محصولات آن در این زم..

تماس با 73027-021

کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe121
ناموجود
کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZe121لیبل پرینتر یا پرینتر لیبل زن یکی از دستگاه های پرکاربرد در انواع محیط های فروشگاهی، سوپرمارکت ها، انبارها، تولیدی ها، آزمایشگاه ها، مراکز بسته بندی کالا، جواهر فروشی ها و... است. با استفاده از لیبل پرینتر می توانید اطلاعات مختلف کالا، لوگو و بارکدهای یک بعدی..

تماس با 73027-021

کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZ231
ناموجود
کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZ231چاپ اطلاعات کالاها و بارکد بر روی لیبل امری رایج در محیط های فروشگاهی و صنعتی است که باعث نظم بخشیدن و سروسامان دادن به کالاها می شود. برای این منظور باید از لیبل پرینتر استفاده کنید. این نوع پرینتر به روش های حرارتی مستقیم یا انتقال حرارتی اطلاعات مختلف شامل ..

تماس با 73027-021

کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZ131
ناموجود
کاست لیبل لمینتی برادر Brother TZ131شرکت برادر یکی از شرکت های معتبر در زمینه تولید انواع پرینترهای لیزری، جوهر افشان، لیبل پرینتر و مواد مصرفی این دستگاه ها است که محصولات آن به صورت گسترده در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. تولیدات شرکت برادر در بازار ایران هم طرفداران زیادی دارد و هموا..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی جواهرات
ناموجود
لیبل کاغذی جواهراتلیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... ..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 95*125
ناموجود
لیبل کاغذی 95*125لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... ب..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 90*60
ناموجود
لیبل کاغذی 90*60لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 60*90
ناموجود
لیبل کاغذی 60*90لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 55*50
ناموجود
لیبل کاغذی 55*50لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 51*34
ناموجود
لیبل کاغذی 51*34لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

لیبل کاغذی 50*80
ناموجود
لیبل کاغذی 50*80لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 83 (7 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات