منو
سبد خرید

لوازم جانبی دوربین مدار بسته - لوازم جانبی دوربین مداربسته

با توجه به اهمیت ویژه و کاربرد های فراوانی که دوربین مدار بسته در بین سیستم های امنیتی دارا می باشد و همچنین تنوع در دوربین های مدار بسته، وجود انواع مختلف لوازم جانبی دوربین مدار بسته امریست الزامی.

برخی از این لوازم جانبی مانند آداپتور دوربین مدار بسته یا کابل تصویر دوربین مدار بسته که به دستگاه DVR یا دستگاه NVR متصل می گردد، برای راه اندازی سیستم های امنیتی لازم می باشد. استفاده از برخی دیگر از این لوازم جانبی الزامی نیست ولی با این وجود بسیار کاربردی و حائز اهمیت می باشند. مانند لنز دوربین مدار بسته که در بعضی موارد به جهت افزایش کیفیت و وسعت تصویر و افزایش کارایی، مورد استفاده قرار می گیرد.

در صفحه مربوط به هر محصول شما می توانید توضیحات، مشخصات و قیمت هر محصول را مشاهده کنید و یا از طریق راه های ارتباطی مختلف با فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان تماس حاصل کنید تا اطلاعات بیشتری در مورد لوازم جانبی دوربین مداربسته (یا هر محصول دیگری) و مشخصات آن ها بدست آورید.

خرید لوازم جانبی دوربین مدار بسته

نکته ای که در خرید لوازم جانبی دوربین مدار بسته یا دستگاه های مرتبط با سیستم دوربین مداربسته (دستگاه DVR و دستگاه NVR) باید مدنظر داشته باشید، این است که محصول یا محصولاتی که خریداری می نمایید با هم تطبیق داشته باشند و کارکرد یکدیگر را مختل نکنند.

همچنین باید در خرید لوازم جانبی دوربین مداربسته به تناسب آن ها با دوربین مدار بسته دقت داشته باشید. بطور مثال هر نوع لنز مناسب یک سری از دوربین های مدار بسته می باشد و یا برای خرید آداپتور دوربین مدار بسته لازم است به تعداد دوربین های مداربسته توجه نمایید. همچنین کابل دوربین مداربسته با توجه به طول مورد نیاز و شرایط محیط باید انتخاب گردد.

خرید سیستم های امنیتی و لوازم جانبی آنها، همانند هر محصول دیگری مخصوصاً لوازم دیجیتال همچون ماشین های اداری و مواد مصرفی آنها، تجهیزات شبکه، تجهیزات آموزشی و تجهیزات فروشگاهی نیازمند بررسی و مقایسه محصولات مختلف و خریداری آن ها از فروشگاه های معتبر و دارای خدمات مشتری می باشد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات