فیلامنت | فیلامنت پی وی ای - فیلامنت پی وی ای PVA

فیلامنت پی وی ای PVA
فیلامنت پی وی ای PVA

فیلامنت پی وی ای PVA کد کالا : 702040000714 | وضعیت انبار : موجود | سازنده :

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
فیلامنت پی وی ای میانگین دمای چاپ: 180 تا 230 درجه سانتی گراد دمای بستر چاپ: 45 درجه سانتی گراد معرفی و بررسی فیلامنت پی وی ای فیلامنت PVA که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است...
مشخصات فنی محصول
    استفاده در پرینترهای سه بعدی دو نازل به عنوان ساپورت فیلامنت ABS
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

فیلامنت پی وی ای

میانگین دمای چاپ: 180 تا 230 درجه سانتی گراد
دمای بستر چاپ: 45 درجه سانتی گراد

معرفی و بررسی فیلامنت پی وی ای

فیلامنت PVA که از انواع مواد مصرفی پرینترهای سه بعدی است معمولا به دلیل توانایی حل شدن آن در آب شناخته می شود و اغلب به عنوان ماده حمایت کننده برای چاپ مرکب استفاده می شود.

متریال PVA یا پلی وینیل الکل یک پلیمر نرم و زیست تخریب پذیر است که بسیار حساس به رطوبت می باشد. هنگامی که این فیلامنت در معرض آب قرار می گیرد، متریال محلول شده و موجب می شود تا مواد ساختاری مفید برای چاپ سه بعدی داشته باشد.

معرفی و بررسی فیلامنت پی وی ای

در ادامه معرفی و بررسی فیلامنت پی وی ای باید گفت که برای چاپ اشکال پیچیده و آن هایی که دارای حفره های محصور شده اند می توان از ساپورت PVA استفاده کرد.

فیلامنت PLA همچنین می تواند به عنوان یک متریال مدل مورد استفاده قرار گیرد. اگر نیاز به ساخت نمونه های سریع وجود داشته باشد، از آنجا که این فیلامنت به آب واکنش نشان می دهد ذخیره سازی فیلامنت ها در یک مخزن بدون رطوبت اجباری است.

فیلامنت پی وی ای PVA

فیلامنت پی وی ای PVA در پرینترهای سه بعدی به دلیل اینکه آب را از هوا جذب می کند، ممکن است که در حین چاپ باعث تشکیل حباب و ترک شود، که موجب خرابی کیفیت و مقاومت پایانی می شود.

هنگامی که کار شما با متریال PVA تمام می شود مطمئن شوید که آن ها را از چاپگر خود برداشته اید. باید فیلامنت را در ظرف های محکم همراه با خشک کن برای حذف رطوبت از مخزن قرار دهید.

فیلامنت پی وی ای PVA

میانگین دمای چاپ برای فیلامنت PVA از 180 تا 230 درجه سانتی گراد می باشد و وزن این محصول نیز برابر با یک کیلوگرم است. این محصول برای استفاده در پرینتر سه بعدی دو نازل به عنوان ساپورت فیلامنت ABS مناسب است.

برای اطلاع از قیمت و خرید فیلامنت PVA می توانید به سایت ایده برتر مراجعه کرده و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی:
وزن :یک کیلوگرم
کارایی :استفاده در پرینترهای سه بعدی دو نازل به عنوان ساپورت فیلامنت ABS
دمای بستر چاپ :45 درجه سانتی گراد
میانگین دمای چاپ :180 تا 230 درجه سانتی گراد
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی

محصولات مشابه