منو
سبد خرید

فوم رول - فوم رولر

ما در قسمت مواد مصرفی و در توضیحات مربوط به درام پرینتر لیزری، توضیح دادیم که فوم رول به منظور تمیز کردن سطح درام از تونر شارژ باقی مانده بر روی سطح آن می باشد. همچنین مورد دیگری که اشاره شد اندازه فوم رولر (یا همان فوم رول) بود که تقریباً به اندازه خود درام پرینتر و درام کارتریج است. شکل فوم رول یا فوم رولر همان گونه که در تصاویر این محصول در سایت ایده برتر پارسیان مشخص است، بسیار شبیه به درام پرینتر لیزری می باشد. یعنی یک وسیله استوانه ای شکل تقریباً با همان ابعاد و اندازه که از جنس پلاستیک مخصوص است و با حرکت چرخشی و غلتکی بر روی سطح درام، آن را از وجود تونر شارژ پرینتر پاک می کند تا درام برای پرینت های بعدی آماده باشد. اگر عمل پاک سازی سطح درام پرینتر به خوبی انجام نگیرد، در پرینت هایی که بعداً گرفته می شود شاهد مواردی از قبیل تیرگی تمام یا بخشی از سطح کاغذ، وجود نقاط نامنظم بر روی سطح کاغذ و خطوط اضافی در کاغذ چاپ شده خواهید بود. از این رو به کیفیت فوم رول کارتریج نیز باید توجهی ویژه داشت.

خرید فوم رول کارتریج

حال که متوجه شدید فوم رول کارتریج چیست، بد نیست که با چند نکته در خرید فوم رول کارتریج نیز آشنا شوید ...

فوم رولر با وجود اهمیتی که در عملکرد و خروجی نهایی ماشین های اداری دارای درام، یعنی دستگاه پرینتر لیزری و دستگاه فتوکپی دارد، وسیله پیچیده ای محسوب نمی شود و به همین دلیل شاخصه های زیادی برای تصمیم گیری در خرید فوم رول مطرح نیست. شاید مهم ترین مشخصه ای که بتوان فوم رولی مناسب را تشخیص داد، جنس آن باشد. با اینکه همه فوم رولر ها از جنس پلاستیک می باشند، ولی تکنولوژی ساخت و آلیاژ بکار رفته در آن ها می تواند تفاوت هایی داشته باشد. مثلاً فوم رول اچ پی و فوم رول سامسونگ هر کدام تکنولوژی و متد خاصی را در ساخت فوم رول بکار می گیرند که البته هر دوی آن ها از کیفیت بالایی برخوردارند.

فوم رول پرینتر اچ پی HP 1010
ناموجود
فوم رولر 1010 اچ پیفوم رولر یا فوم رول، یک غلطک یا میله ای از جنس لاستیک است که به اندازه طول کارتریج و درام می باشد. وظیفه آن پاک کردن سطح درام و جلوگیری از ورود تونر سوخته روی سطح درام بعد از هربار چرخش کامل به مخزن تونر برای چاپ است. در صورتی که این قطعه ایرادی داشته باشد تصاویر پس از چاپ سای..

تماس با 73027-021

فوم رول پرینتر اچ پی HP 1005
ناموجود
فوم رولر 1005 اچ پیفوم رولر یا فوم رول، یک غلطک یا میله ای از جنس لاستیک است که به اندازه طول کارتریج و درام می باشد. وظیفه آن پاک کردن سطح درام و جلوگیری از ورود تونر سوخته روی سطح درام بعد از هربار چرخش کامل به مخزن تونر برای چاپ است. در صورتی که این قطعه ایرادی داشته باشد تصاویر پس از چاپ سای..

تماس با 73027-021

فوم رول پرینتر اچ پی HP 05
ناموجود
فوم رولر 05 اچ پیفوم رولر یا فوم رول، یک غلطک یا میله ای از جنس لاستیک است که به اندازه طول کارتریج و درام می باشد. وظیفه آن پاک کردن سطح درام و جلوگیری از ورود تونر سوخته روی سطح درام بعد از هربار چرخش کامل به مخزن تونر برای چاپ است. در صورتی که این قطعه ایرادی داشته باشد تصاویر پس از چاپ سایه ..

تماس با 73027-021

فوم رول سامسونگ Samsung 4200
ناموجود
فوم رول سامسونگ Samsung 4200فوم رولر یا فوم رول، یک غلطک یا میله ای از جنس لاستیک است که به اندازه طول کارتریج و درام می باشد. وظیفه آن پاک کردن سطح درام و جلوگیری از ورود تونر سوخته روی سطح درام بعد از هربار چرخش کامل به مخزن تونر برای چاپ است.در صورتی که این قطعه ایرادی داشته باشد تصاویر پ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات