منو
سبد خرید

برند شوفاژکار

دیگ چدنی شوفاژکار مدل سوپر هیت 1300-12
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی سوپر هیت 12 پره شوفاژکاراز دیگ های چدنی ارائه شده در سری سوپر هیت 1300 برند معتبر شوفاژکار باید به دیگ چدنی مدل 12 پره اشاره کنیم که قادر به کارکرد در فشار حداکثر 6 بار و دمای 105 درجه سانتی گراد بوده و ظرفیت حرارتی 803000 کیلو کالری در ساعت را به ارمغان می آورد. به طور ..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو 8 پره
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی توربو 8 پره شوفاژکاردیگ چدنی از مهم ترین اجزای موتورخانه و تجهیزات گرمایشی است و وظیفه تأمین گرمایش محیط و آب گرم بهداشتی را بر عهده دارد. از جمله این محصولات باید به دیگ چدنی شوفاژکار مدل توربو 8 پره اشاره کنیم که در ساخت آن از چدن آتشخوار استفاده شده است. این دیگ چدنی ..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-9
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی استار 9 پره شوفاژکاراگر قصد خرید دیگ چدنی برای تأمین آب گرم مورد نیاز برای سیستم گرمایشی ساختمان های مرتفع و برج ها را دارید و در جستجوی یک محصول قدرتمند و با دوام هستید، دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-9 انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این دیگ چدنی از 9 پره تشکیل شده..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-8
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی 8 پره استار شوفاژکاراز سری دیگ های چدنی قدرتمند و با دوام برند معتبر شوفاژکار باید به دیگ چدنی مدل استار 1300-8 اشاره کرد که از 8 پره و ظرفیت حرارتی 556000 کیلو کالری در ساعت برخوردار بوده و از حداکثر فشار 10 bar پشتیبانی می کند. این دیگ چدنی یک انتخاب مناسب برای تأمین آ..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-7
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی 7 پره استار شوفاژکار مدل 1300-7از سری دیگ های چدنی برند با سابقه و شناخته شده شوفاژکار باید به دیگ چدنی مدل استار 1300-7 اشاره کنیم که به 7 پره مجهز است و برای تأمین آب گرم مورد نیاز برج ها و ساختمان های بلند مرتبه، کارخانجات، بیمارستان ها، ورزشگاه ها، استخرها و مجتمع ها..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-12
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی استار 12 پره شوفاژکاردر گذشته از دیگ های فولادی برای تأمین گرمایش ساختمان در موتورخانه استفاده می شد. این دیگ ها هم فضای زیادی را اشغال می کردند و هم به صورت یکپارچه عرضه می شدند. به طوری که حمل و جابجایی آنها بسیار سخت بود و در صورت خرابی یک قطعه، حتی مجبور به تعویض کل ..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل استار 1300-10
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی استار 10 پره شوفاژکاراز سری دیگ های چدنی قدرتمند و مستحکم برند معتبر شوفاژکار باید به دیگ چدنی مدل استار 1300-10 اشاره کنیم که به 10 پره مجهز بوده و قادر به ارائه عملکرد در فشار حداکثر 10 bar است. این دیگ چدنی دارای ظرفیت حرارتی 679000 کیلو کالری در ساعت است و کارایی بال..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل Super Hit 1300-11
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی سوپر هیت 11 پره شوفاژکاردیگ های چدنی برای استفاده در سیستم های حرارتی مرکزی ساختمان به یکی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین وسیله تبدیل شده است. شرکت ایرانی شوفاژکار با تولید انواع مختلف لوازم گرمایشی و دیگ های چدنی در اندازه و ویژگی های مختلف تبدیل به یکی از برندهای نام آ..
0 تومان
دیگ چدنی شوفاژکار مدل Star 1300-11
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی 11 پره استار شوفاژکاردیگ های چدنی مخزن های تحت فشاری هستند که به منظور انتقال حرارت به یک سیال طراحی شده اند. شرکت ایرانی شوفاژکار یکی از نام آشناترین برندها در بازار است که مشغول تولید تجهیزات سیستم گرمایشی بوده و به دلیل عرضه محصولات با کیفیت و در حد استانداردهای جهانی..
0 تومان
دیگ چدنی 9 پره شوفاژکار مدل سوپر هیت 1300-9
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی سوپر هیت 9 پره شوفاژکاردیگ چدنی از مهم ترین تجهیزات موتورخانه است که وظیفه تأمین آب گرم مورد نیاز سیستم گرمایشی ساختمان را بر عهده دارد. اگر قصد خرید دیگ چدنی برای استفاده در ساختمان های حداکثر 15 طبقه با ارتفاع 60 متر را دارید و در جستجوی یک محصول با دوام و با کیفیت هست..
0 تومان
دیگ چدنی 9 پره شوفاژکار مدل سوپر 400
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی سوپر 400 شوفاژ کار 9 پرههمانطور که می دانید در ساختمان های مسکونی و یا اداری، موتورخانه ها مرکز ایجاد گرمایش و تولید آب گرم می باشند. با این حال اجزا و قطعات زیادی باید در موتور خانه وجود داشته باشد که در مجموع بتوانند کارکرد خوبی را ارائه دهند. یکی از این اجزای مهم موتو..
0 تومان
دیگ چدنی 9 پره شوفاژکار مدل توربو
ناموجود
قابلیت و مشخصات دیگ چدنی توربو 9 پره شوفاژکارشرکت شوفاژکار یکی از شرکت های قدیمی و با سابقه در زمینه تولید تجهیزات گرمایش موتورخانه است که محصولات آن همواره از دوام و استحکام بالایی برخوردار بوده اند. این شرکت در زمینه تولید دیگ چدنی نیز فعالیت دارد که از جمله محصولات آن در این زمینه می توان به ..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات