منو
سبد خرید

سی دی خام - دی وی دی خام

سی دی خام پرینکو بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام پرینکوحتماً برای شما هم پیش آمده که در انجام کارهای روزمره اداری یا دانشگاهی به ذخیره کردن و انتقال اطلاعات مختلف نیاز پیدا کرده باشید. استفاده از CD یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش ها برای این منظور است و بسیاری از کاربران ترجیح می دهند تا از این روش بهره ببرند! اگر شما هم..

تماس با 73027-021

سی دی خام پرینتیبل لوتوس بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام پرینتیبل لوتوساحتمالاً برای شما پیش آمده که در هنگام انجام کارهای روزمره با کامپیوتر، به ذخیره سازی و جابجایی اطلاعات مختلف نیاز پیدا کرده باشید. استفاده از CD هم به دلیل قیمت ارزان و هم به دلیل سهولت استفاده گزینه ایده آلی برای این منظور است. یک سی دی خام با کیفیت می تواند ن..

تماس با 73027-021

سی دی خام میدیسک بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام میدیسکامروزه اکثریت مردم از سی دی برای انجام کارهای روزمره استفاده می کنند زیرا به راحتی با داشتن یک کامپیوتر می توانند اطلاعات مورد نیاز خود را ذخیره و انتقال دهند. شرایطی را تصور کنید که نیاز به رایت فوری یک سری از اطلاعات بر روی CD را دارید، اما به دلیل سرعت و کیفیت پایین ..

تماس با 73027-021

سی دی خام لوتوس بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام لوتوساین روزها بسیاری از ما در فعالیت های روزمره مان با کامپیوتر سر و کار داریم و اگر بگوییم تمام ادارات، شرکت ها، سازمان ها، بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای آزاد، دانشگاه ها و... کارشان به کامپیوتر و تجهیزات مربوط به آن وابسته است، اغراق نکرده ایم. CD یکی از همین تجهیزات و لو..

تماس با 73027-021

سی دی خام فینال بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام فینالاگر به دنبال یک سی دی خام ارزان قیمت، مرغوب و با کیفیت هستید، ما به شما استفاده از سی خام فینال را پیشنهاد می کنیم. این سی دی خام برای ذخیره سازی اطلاعات یکی از بهترین گزینه ها است و تمام توقعات شما از یک سی دی با دوام و با کیفیت را برآورده می سازد.بسیاری از ما د..

تماس با 73027-021

سی دی خام زبرا بسته 50 عددی
ناموجود
مشخصات پک سی دی خام زبراحتماً برایتان پیش آمده که در کارهای روزمره خود به ذخیره سازی و انتقال اطلاعات نیاز پیدا کرده باشید. بسیاری از کاربران استفاده از CD را به دلیل کم هزینه بودن و راحتی کار با آن ترجیح می دهند زیرا یکی از تجهیزات جانبی پرکاربرد کامپیوتر به شمار می رود. اگر شما هم قصد خرید سی ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات