منو
منو
سبد خرید

سوئیچ شبکه

سوئیچ شبکه

سوئیچ شبکه دستگاه چند پورته ای است که برای اتصال نقطه ها (Points) یا دستگاه های به کار رفته در یک شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارت دیگر برای جریان یافتن ترافیک در شبکه حتماً یک سوئیچ نیاز است. سوئیچ شبکه پیام ها را از دستگاه های متصل به آن دریافت می کند و سپس آنها را فقط برای دستگاه هدف ارسال می کند. شما می توانید متناسب با نیازتان از سوئیچ شبکه 8 پورت، سوئیچ شبکه 24 پورت یا سوئیچ شبکه 48 پورت استفاده کرده و دستگاه های مختلف موجود در یک شبکه مانند کامپیوتر، مسیریاب، پرینتر، اسکنر، دوربین های مدار بسته و... را به یکدیگر متصل کنید.

به طور کلی مواردی مانند تعداد و نوع پورت ها، سرعت انتقال اطلاعات، مجهز بودن به قابلیت برنامه ریزی، ظرفیت سوئیچ، نوع جدول آدرس دهی و استانداردهای قابل پشتیبانی از جمله معیارهایی است که در هنگام خرید سوئیچ شبکه باید به آنها توجه داشته باشید. برای کسب مشاوره رایگان در زمینه خرید انواع سوئیچ شبکه متناسب با نیازتان می توانید از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید.

انواع سوئیچ شبکه

سوئیچ شبکه 8 پورت بیشتر در شبکه های محلی برای مصارف خانگی و اداری با بار کاری کم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در شبکه های بزرگتر و حرفه ای تر شما می توانید از سوئیچ های 24 پورت و 48 پورت استفاده کنید. ضمن اینکه امکان بهره بردن از چند سوئیچ در شبکه های بزرگ وجود دارد که در این حالت معمولاً سوئیچ ها جدول های خود را به اشتراک می گذارند تا دستگاه های متصل به هر یک از آنها مشخص شود و ترافیک کمتری در شبکه ایجاد شود. در صورت نیاز می توانید از سوئیچ مدیریتی بهره برده و عملکرد شبکه و نحوه جریان یافتن ترافیک در آن را در هر لحظه مانیتور کنید. سوئیچ های مدیریتی معمولاً در لایه هسته ای شبکه های بزرگ و پیچیده استفاده می شوند و از امکاناتی مانند QoS (اولویت بندی ترافیک شبکه)، پشتیبانی از SNMP (پروتکل آسان مدیریت شبکه)، امکان بهره بردن از شبکه های محلی مجازی (VLAN) و مجهز بودن به پورت میرورینگ (Mirroring) برخوردارند. از دیگر انواع سوئیچ شبکه باید به سوئیچ شبکه بی سیم اشاره کنیم که امکان اعمال تنظیمات مختلف به صورت وایرلس از طریق ریموت ها و پنل های حافظه دار را فراهم می آورد.
شرکت سیسکو یکی از نام های شناخته شده در عرصه تولید تجهیزات شبکه محسوب می شود که محصولات آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با سوئیچ شبکه سیسکو و سوئیچ مدیریتی سیسکو به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید. همچنین اگر قصد خرید سوئیچ شبکه دارید، می توانید برای دریافت قیمت سوئیچ شبکه 2 پورت، 3 پورت، 4 پورت، 5 پورت، 8 پورت، 16 پورت و ... از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید.

نمايش 1 تا 15 از 41 (3 صفحه)
این کالا فعلاً موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا، شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات