منو
سبد خرید

برند سمنان انرژی

پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 3 اینچ مدل LD
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 3 اینچ LDاز سری پمپ های سیرکولاتور خطی برند سمنان انرژی باید به پمپ سیرکوله مدل LD3 اشاره کنیم که برای به جریان انداختن آبگرم در مدار گرمایشی ساختمان کاربرد دارد. این پمپ که از آن با نام پمپ شوفاژ هم یاد می شود، از قطر فلنج 3 اینچ پشتیبانی می کند و ..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 2 اینچ مدل HV
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ HVپمپ شوفاژ یا پمپ سیرکولاتور، یکی از اجزاء اصلی انواع شوفاژها و رادیاتور ها به شمار می آیند، چرا که آب داخل لوله کشی شوفاژ را به جریان می اندازند و با گرداندن آب گرم در داخل لوله ها و مخزن، آن را در نزدیک ترین نقطه در دسترس قرار می دهند. پمپ..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 2 اینچ مدل AA
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ AAپمپ سیرکولاتور به منظور به گردش درآوردن آب در سیستم هایی مانند سیستم حرارت مرکزی ساختمان یا ساختمان تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پمپ انواع مختلفی دارد که از میان آنها می توان به پمپ گردش آب انواع شوفاژ و رادیاتور اشاره کر..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 2 اینچ مدل A7
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ A7از سری پمپ های سیرکولاتور با دوام برند سمنان انرژی باید به پمپ مدل A7 اشاره کنیم که از نوع خطی است و با قطر فلنج 2 اینچ راهی بازار شده است. این پمپ سیرکولاتور برای استفاده در انواع شوفاژ و سیستم گرمایش و به گردش درآوردن آب گرم در مدار گرمای..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 2 اینچ مدل A6
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 اینچ A6پمپ سیرکولاتور مدل A6 یکی از پمپ های با کیفیت شرکت سمنان انرژی است که از نوع خطی بوده و برای به جریان انداختن آب گرم مورد نیاز انواع شوفاژ های خانگی در مدار گرمایشی ساختمان کاربرد دارد. این پمپ سیرکولاتور از راندمان بالا و عملکرد آرام و بی ..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 2 (3/4) اینچ مدل AA
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 2 (3/4) اینچ AAشرکت سمنان انرژی یکی از شرکت های فعال در زمینه تولید انواع پمپ سیرکولاتور است که محصولاتی با کیفیت و با دوام را راهی بازار کرده است. از جمله محصولات این شرکت باید به پمپ سیرکولاتور مدل AA 2 (3/4) اشاره کنیم که از نوع خطی بوده و برای ا..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 1 اینچ مدل S100
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی S100پمپ سیرکولاتور یکی از وسیله های کاربردی است که در سیستم های حرارت مرکزی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از شرکت های تولید کننده انواع مختلف پمپ سیرکولاتور می توان به شرکت سمنان انرژی اشاره کرد. شرکت سمنان انرژی یکی از معتبرترین شرکت هایی ا..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 1 ¼ اینچ مدل s100
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 1 ¼ اینچ s100پمپ شوفاژ یا پمپ سیرکولاتور، یکی از انواع پمپ ها می باشد که کاربرد زیادی در صنعت دارد. در واقع سیرکوله به معنی چرخش و گردانیدن می باشد، با این حال می توان گفت که پمپ سیرکولاتور برای چرخش و گرداندن آب در سیستم های گرمایشی و سرمایش..
0 تومان
پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی 1 1/2 اینچ مدل AA
ناموجود
قابلیت و مشخصات پمپ سیرکولاتور خطی سمنان انرژی 1 1/2 اینچ AAبا خرید پمپ سیرکولاتور سمنان انرژی AA1 1/2 می توانید از شدت جریان مناسب آب گرم در شوفاژهای خانگی خود و مدار گرمایشی ساختمان خود اطمینان داشته باشید. این پمپ سیرکولاتور از نوع خطی بوده و کارایی بالایی برای استفاده در سیستم های گرمایشی و ..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات