منو
سبد خرید

سانترال - تجهیزات سانترال - باکس سانترال - کارت سانترال

امروزه به دلیل ازدیاد خطوط تلفن در یک سازمان به لحاظ اقتصادی، از تلفن‌ های سانترال برای برقراری ارتباط داخلی با دیگر اتاق‌ها استفاده می‌کنند. سانترال به معنی برقراری ارتباط یک خط تلفن به خطوط دیگر می‌باشد، در واقع ارتباط 1 به n. به این صورت که شما می‌توانید به راحتی از طریق یک تلفن به سایر خط‌ ها بدون هیچ هزینه‌ای وصل شوید. ظرفیت و مدل سانترال نیز در انواع مختلف وجود دارند که شما با توجه به ظرفیت شرکت خود آن را انتخاب می کنید. برای تلفن و لوازم جانبی سانترال برندها و مدل های مختلفی در بازار وجود دارد که یکی از برندهای پیشرو سانترال پاناسونیک می باشد.

خرید سانترال

سانترال چیست؟

بهتر است با یک مثال تلفن سانترال را برایتان شرح دهیم. تصور کنید شما مدیر یک دفتر هواپیمایی هستید و بیش از 30 خط تلفن در دفتر شما برای بخش‌های کانتر، حسابداری، مدیریت و منابع انسانی وجود دارد. مسلما نمی‌شود 30 خط تلفن را روی یک الی دو میز گذاشت. برای حل این مشکل، از تلفن سانترال استفاده می‌کنند. شما می‌توانید در شرکت با سایر بخش‌ها بدون هزینه‌ای ارتباط برقرار نمایید. حتی می‌توانید منشی تلفنی داشته باشید که هریک از مسافران، به طور اتوماتیک به داخلی مورد نظرشان وصل شوند. از دیگر ویژگی برجسته سانترال، قابلیت نگهداری پشت‌ خط می‌باشد، در این صورت به راحتی می‌توانید با پشت خط نگه داشتن مشترک مورد نظر، او را به بخش مربوطه وصل کنید. این سیستم از لحاظ هزینه بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و شما را از نیاز به اپراتور، مبرا می‌کند. به همین دلیل تاکنون توانسته متقاضیان زیادی را به خود جلب کند. بنابراین مواردی از قبیل: قیمت سانترال، نصب سانترال، باکس سانترال، لوازم جانبی سانترال و کارت سانترال، به عنوان موارد قابل توجه در راهنمای خرید سانترال می باشند که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید به آن توجه شود.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان با تجربه چندین ساله خود در جهت ارتقای کیفیت محصولات و فروش لوازم دیجیتال اقدام به فروش سانترال نموده است که به راحتی می‌توانید مشخصات و لیست قیمت‌ ها را در سایت مشاهده کنید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات