منو
منو
سبد خرید

رول حرارتی - رول لیبل حرارتی - رول فیش پرینتر

رول حرارتی - رول لیبل حرارتی - رول فیش پرینتر

رول حرارتی یکی از ضروری‌ ترین و پرمصرف‌ترین مواد در سایر ماشین‌های اداری می‌باشد که در برند معروف و باتجربه‌ی هانسون در انواع مختلف رول حرارتی 8 سانتی، رول حرارتی 57 میلی‌ متری و رول کاربنی در متراژهای 20 الی 60 متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

رول حرارتی از جمله مواد پرمصرف در سایر فروشگاها، آزمایشگاها و رستوران‌ ها می‌باشد که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و بایستی از لحاظ کیفیت چاپ و کاغذ مناسب باشند. از این رو انتخاب یک شرکت معتبر در تولید و عرضه رول حرارتی، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

خرید رول حرارتی

 مسلما در هنگام خرید مواد غذایی، زمانیکه به بخش حسابداری می‌رسید، بعد از اتمام خرید برگه ای را به عنوان فاکتور دریافت می‌کنید، این همان رول کاغذی حرارتی می‌باشد.

رول کاغذی حرارتی متداولترین و مرسوم‌ ترین نمونه مواد در اکثر فروشگاه‌ ها، سوپر مارکت‌های بزرگ، هایپرمارکت‌ ها، رستوران‌ ها، آزمایشگاه‌ ها، آژانس‌ های هواپیمایی و هر جایی که فکرش را کنید مورد استفاده قرار می‌گیرد که بسته به نوع شرکت سازنده در مدل‌ها و کیفیت‌های متفاوت در دو نوع رول حرارتی فیش پرینتر و رول حرارتی صندوق فروشگاهی، در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار می‌گیرد.

در واقع رول کاغذی حرارتی برای تمامی کسب و کارهایی که نیازمند چاپ هستند کاربرد دارند. همانطور که می‌دانید رول کاغذی حرارتی در سه نوع کاغذ حرارتی سایز 54 که به صورت رایج جهت استفاده در پوزهای بانکی و ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ حرارتی سایز 57، گروه دوم کاغذ حرارتی می‌باشد که برای استفاده در پرینتر و صندوق فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نوع سوم، رول حرارتی سایز 80 می‌باشد، که به رول کاغذ 8 سانتی نیز شناخته می‌شود. تنها در فیش پرینترها در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کیفیت رول‌های ذکر شده به دلیل تنوع شرکت‌های تولید رول کاغذ بسیار متنوع بوده است. منتها کیفیت در نوع کاغذ آن از اهمیت بسزایی برخوردار است که بایستی شرکتی را برای خرید انتخاب کنید که معتبر باشد.

پیشنهاد هوشمندانه ما به شما فروشگاه آنلاین ایده برتر پارسیان می باشد که انواع رول حرارتی را با بهترین و با کیفیت مواد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. برندی که توسط ایده برتر پارسیان توانسته مشتریان بسیاری را در این زمینه جلب کند، رول کاغذی حرارتی هانسون می‌باشد که مدتهاست به یکی از قابل اعتمادترین برندهای رول کاغذی حرارتی تبدیل شود.

بنابراین سعی کنید همواره رولی را خریداری نمایید که توانایی چاپ با بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد.

 

نمايش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)
این کالا فعلاً موجود نیست.
لطفاً مشخصات خود را وارد کنید تا در صورت موجود شدن کالا، شما را مطلع سازیم.
نام و نام خانوادگی
ایمیل
شماره موبایل
توضیحات