منو
سبد خرید

بلید کارتریج - دکتر بلید - بلید پرینتر

از دیگر مواد مصرفی پرینتر لیزری، بلید می باشد. بلید وسیله ای است در پرینتر لیزری که کار آن، کنترل تونر شارژ بر روی دستگاه مگنت (وظیفه باردار کردن تونر شارژ را به عهده دارد) و همچنین نگه داشتن تونر پرینتر لیزری بر روی درام پرینتر جهت چاپ بر روی کاغذ است.

بلید پرینتر که به آن دکتر بلید نیز گفته می شود از قطعات حساس دستگاه پرینتر لیزری به حساب می آید به طوری که ایجاد خلل در عملکرد این وسیله می تواند به کل کار آسیب برساند. بلید پرینتر لیزری با توجه به نوع آن می تواند برای تونر شارژ رنگی و تونر شارژ مشکی مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از انواع بلید کارتریج ، برای هر دو نوع تونر پرینتر لیزری کاربرد دارند. خیلی ها بلید پرینتر را با وایپر بلید اشتباه می گیرند. وایپر بلید یکی دیگر از قطعات پرینتر لیزری می باشد که وظیفه آن تمیز کردن سطح درام پرینتر لیزری است که از این لحاظ عملکرد آن مشابه عملکرد فوم رول است.

در واقع ابتدا درام پرینتر توسط وایپر بلید تمیز شده و سپس با فوم رول، تونر شارژ که از طریق کارتریج بر روی درام پرینتر قرار گرفته بود به کلی پاک می شود.

خرید بلید کارتریج

بلید نیز همانند فوم رول پرینتر، مشخصات آن چنان زیادی ندارد که این امر موجب سهولت خرید بلید پرینتر می شود. البته این بدان معنا نیست که در خرید بلید کارتریج یا دکتر بلید نیازی به توجه به مشخصات محصول نیست.

در سایت فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان، برای تمامی محصولات اعم از مواد مصرفی، ماشین های اداری، تجهیزات فروشگاهی، تجهیزات آموزشی، تجهیزات شبکه، سیستم های امنیتی، کامپیوتر و ... مشخصات هر محصول همراه با تصویر و قیمت آن و همچنین توضیحات محصول در قسمت مربوط به آن درج گردیده است.

شما می توانید در بخش مواد مصرفی و زیر شاخه بلید، انواع بلید کارتریج را با مشخصات آن ها مشاهده نمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر برای هر محصول و مشاوره با کارشناسان، به بخش تماس با ما مراجعه نمایید. در ضمن لیست قیمت تمامی محصولات را می توانید از طریق همین سایت دانلود کنید.

بلید پرینتر اچ پی HP P2035 & P2055
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی P2035 & P2055تیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی P2035 & P2055 خواهیم پرداخت.دکتر بلید اچ پی بسیار ظریف و حساس بوده و کو..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP CP1025
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی CP1025 تیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. این بلید پرینتر اچ پی بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملکرد آن را دچار مشکل می کند و شما نقص عملکرد آن را می..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 49A
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 49تیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی مدل 49A خواهیم پرداخت.دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملکرد آن را دچ..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 35/85
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 35/85 HPتیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی مدل 35/85 خواهیم پرداخت. دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملکرد آن ..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 278A/88A/36A/35A
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 278A/88A/36A/35Aتیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی مدل 278A/88A/36A/35A خواهیم پرداخت.دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضر..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 15
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 15 HPتیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی بیشتر خواهیم پرداخت.دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملکرد آن را د..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 1320
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی HP 1320یکی از مواد مصرفی ضروری و مهم در پرینترهای لیزری و دستگاه های کپی، بلید کارتریج اچ پی hp می باشد. از وظایف تیغه یا همان دکتر بلید حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از موارد حیاتی قطعات یک کارتریج می باشد.دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و ..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 12A/FX-9
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 12A/FX-9تیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی مدل HP 12A/FX-9 خواهیم پرداخت. دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملک..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 1200
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی HP 1200یکی از مواد مصرفی ضروری و مهم در پرینترهای لیزری و دستگاه های کپی، بلید کارتریج اچ پی hp می باشد. از وظایف تیغه یا همان دکتر بلید حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از موارد حیاتی قطعات یک کارتریج می باشد.دلیل آن هم این است که کوچکترین ضربه ای که به تیغه و..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 1010
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی 1010تیغه کارتریج یا همان دکتر بلید یکی از لوازم مصرفی و مهم برای حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از قطعات اصلی یک کارتریج می باشد. در ادامه به معرفی بلید پرینتر اچ پی مدل 1010 خواهیم پرداخت.دکتر بلید بسیار ظریف و حساس بوده و کوچکترین ضربه و یا خشی عملکرد آن را..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر اچ پی HP 1005
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی HP 1005یکی از مواد مصرفی ضروری و مهم در پرینترهای لیزری و دستگاه های کپی، بلید کارتریج اچ پی hp می باشد. از وظایف تیغه یا همان دکتر بلید حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از موارد حیاتی قطعات یک کارتریج می باشد. دلیل آن هم این است که کوچکترین ضربه ای که به تیغه وارد..

تماس با 73027-021

بلید پرینتر HP 05
ناموجود
معرفی بلید پرینتر اچ پی HP 05یکی از مواد مصرفی ضروری و مهم در پرینترهای لیزری و دستگاه های کپی، بلید کارتریج اچ پی hp می باشد. از وظایف تیغه یا همان دکتر بلید حفظ و کنترل تونر روی غلطک و مگنت است که از موارد حیاتی قطعات یک کارتریج می باشد. دلیل آن هم این است که کوچکترین ضربه ای که به تیغه وارد ش..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات