منو
سبد خرید

لیست قیمت دستگاه کپی کونیکا مینولتا

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C7000
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا C7000 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C7000 یکی دیگر از محصولات با کیفیت و غول آسای شرکت کونیکا مینولتا Konica Minolta می باشد. این دستگاه که دارای قابلیت چاپ دو رو می باشد فوق العاده قدرتی و با سرعت بسیار بالا می باشد. در ادامه معرفی دستگاه کپی کونیکا ..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C458
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا C458 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C458 یکی از محصولات قدرتمند شرکت کونیکا مینولتا Konica Minolta است. این دستگاه کپی رنگی قدرت بسیار زیادی در چاپ یا کپی اسناد دارد و با سرعت بالا خدمات مورد نظر را ارائه می دهد. در ادامه معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولت..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C258
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا C258 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C258 یکی از محصولات همه فن حریف و قدرتمند شرکت کونیکا مینولتا Konica Minolta است. کونیکا مینولتا برندی نام آشنا در زمینه دستگاه کپی است که البته رتبه بالایی هم در سطح جهانی دارد. این دستگاه فتوکپی، یکی از شاهکارهای این ..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C652
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا C652 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta C652 یکی از محصولات قدرتمند شرکت کونیکا مینولتا Konica Minolta است. این دستگاه کپی ایستاده، یک محصول چند کاره است و علاوه بر کپی، کار پرینتر و اسکنر را نیز انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه دستگاه کپی کونی..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C650
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینلتا bizhub C650 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C650، دستگاهی چندمنظوره و قدرتمند است که محصول شرکت کونیکا مینولتاKonica Minolta می باشد و در دسته ی دستگاه های دیجیتال کم رقیب قرار دارد. قابلیت پرینت، اسکن، فکس و کپی را دارد.این دستگاه کپی رنگی کارب..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C558
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub C558 شرکت کونیکا مینولتا Konica Minolta یکی از شرکت های تولید کننده ماشین های اداری است که تا کنون مدل های متنوع و با کیفیت دستگاه کپی را عرضه کرده است. در اینجا قصد داریم به معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C558 بپردازیم. در ادامه نکاتی..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta Bizhub c554
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Bizhub c554 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta Bizhub c554 یکی از دستگاه های کپی سه کاره تولید شرکت کونیکا مینولتا است که برای استفاده در دفاتر خدمات چاپ و تکثیر و کسب و کارهایی با حجم کاری سنگین ارائه شده و از قابلیت های کپی، پرینت و اسکن بهره می برد. این..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C550
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub C550 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C550، پرقدرت و مقاوم است. این دستگاه کپی چند کاره قابلیت کپی، اسکن، فاکس، پرینت،هارد،کارت شبکه و ده ها کارایی و امکانات دیگر را دارد طوری که می توان برای امور مختلف از آن استفاده کرد. دستگاه کپی تحت شبکه ک..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C454
ناموجود
معرفی دستگاه کپی Konica Minolta bizhub C454 دستگاه فتوکپی 454 کونیکا مینولتا از سری دستگاه کپی ایستاده است که هم قابلیت کپی رنگی و هم کپی سیاه و سفید را دارد. این دستگاه به صورت پرقدرت و مقاوم طراحی شده است به طوری که احساس می کنید با این دستگاه کپی رنگی کونیکا مینولتا یک چاپخانه کوچک در اخت..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C452
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub C452 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C452، یکی از دستگاه های چندمنظوره و قدرتمند شرکت کونیکا مینولتا است که قابلیت پرینت، اسکن ،فکس و کپی را دارد. این دستگاه کپی کونیکا مینولتا امکان ADF یا تغذیه اتوماتیک را دارد و میزان مصرف برق آن 1470 وات ..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta Bizhub C364
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا Bizhub C364 دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta Bizhub C364 برای استفاده در دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ تکثیر و استفاده در حجم کاری سنگین انتخاب بسیار ایده آلی است. این دستگاه کپی محصول شرکت کونیکا مینولتا است که قابلیت کپی، پرینت و اسکن را دارد و کیفیتی عالی ..

تماس با 73027-021

دستگاه کپی کونیکا مینولتا Konica Minolta bizhub C353
ناموجود
معرفی دستگاه کپی کونیکا مینولتا bizhub C353 دستگاه کپی چند کاره bizhub C353 یکی از محصولات شرکت ژاپنی کونیکا مینولتا است که به منظور استفاده در ادارات و شرکت های کوچک و کسب و کارهای با حجم کاری کم و متوسط ارائه شده است. این دستگاه فتوکپی رنگی در دسته دستگاه های سه کاره قرار دارد و می توان از آ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

احتمالاً برای شما بارها و بارها پیش آمده که برای کپی گرفتن از مدارک، جزوات، کتاب و یا هر چیز دیگری به یک دفتر خدمات فنی و یا خدمات چاپ و فتوکپی مراجعه کرده باشید.

این مسئله می تواند نشان دهنده اهمیت دستگاه فتوکپی در ادارات، سازمان ها، فروشگاه ها، مراکز آموزشی و ... باشد. در واقع به گونه ای می توان گفت که دستگاه کپی عمومی ترین و پرکاربرد ترین محصول در بین ماشین های اداری به شمار می روند.

بسیاری از فروشگاه ها و مراکز تجاری نیز در کنار تجهیزات فروشگاهی، خرید دستگاه فتوکپی را در دستور کار خود قرار می دهند. دستگاه کپی نیازی به معرفی ندارد ولی برای آشنایی بیشتر با عملکرد و معرفی اجزای مختلف یک دستگاه کپی (مانند تونر شارژ به عنوان مواد مصرفی، درام دستگاه کپی و ...) و اینکه بدانید دستگاه کپی چگونه کار می کند می توانید به بخش آموزش ماشین های اداری در سایت ایده برتر پارسیان نوین مراجعه نمایید.

شایان ذکر است که برندهای دستگاه کپی بسیار متنوع و زیاد می باشند که دستگاه کپی زیراکس، دستگاه کپی سامسونگ، دستگاه کپی توشیبا، دستگاه کپی شارپ، دستگاه کپی کانن، دستگاه کپی ریکو و دستگاه کپی کونیکا مینولتا چند نمونه از برندهای پرتقاضای این دستگاه می باشند.

خرید دستگاه کپی

گفتیم که دستگاه های فتوکپی تنوع بالایی دارند. این جمله بیانگر این مسئله است که در انتخاب دستگاه کپی مناسب باید دقت عمل بالایی داشته باشید.

دستگاه های فتوکپی معمولاً چند منظوره و دارای حجم زیاد می باشند که هر دستگاه قابلیت های خاص خود را دارد. دستگاه فتوکپی با اتصال به لپ تاپ و کامپیوتر اطلاعات را دریافت و عمل کپی گرفتن را انجام می دهد. سرعت دستگاه کپی، کیفیت، حافظه پرینتر، ظرفیت سینی کاغذ، قابلیت چاپ دورو و سایز کپی از آیتم های کلیدی در انتخاب و خرید دستگاه کپی رنگی و سیاه و سفید می باشند.

این نکته را یادآور می شویم که جنس کاغذ دستگاه فتوکپی می تواند در کیفیت چاپ تأثیرگذار باشد.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات