دستگاه نوبت دهی | دستگاه نوبت دهی KIO190VRT - دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT کد کالا : 702050000691 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Intouch

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
دستگاه نوبت دهی KIO190VRT گزارش های متنوع: دارد امکان صفحه های مختلف: دارد اعمال تنظیمات با صفحه کلید: دارد معرفی دستگاه نوبت دهی KIO190VRT دستگاه نوبت دهی KIO190VRT به طور هوشمندانه ای به عنوان یک...
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

دستگاه نوبت دهی KIO190VRT

گزارش های متنوع: دارد
امکان صفحه های مختلف: دارد
اعمال تنظیمات با صفحه کلید: دارد

معرفی دستگاه نوبت دهی KIO190VRT

دستگاه نوبت دهی KIO190VRT به طور هوشمندانه ای به عنوان یک ترمینال ثبت ورود بازدید کننده برای مدیریت امور بین بازدید کننده و پذیرنده در مناطقی که پذیرش های پر تردد و مشتریان و بازدید کنندگان زیادی دارند طراحی شده است.

این دستگاه نوبت دهی برای کنترل ورود بدون نظارت بازدید کننده ها به ساختمان ها، دروازه ها و کارخانه ها نیز مناسب است.

معرفی دستگاه نوبت دهی KIO190VRT

در ادامه معرفی دستگاه نوبت دهی KIO190VRT باید گفت که این محصول شامل یک دوربین با کیفیت بالا برای ضبط عکس، یک چاپگر با کیفیت برای بازدید کننده، بلندگوی استریو و یک اسکنر بارکد QR/QR است که همه آن ها به صورت منظم و با اطمینان در داخل محفظه ضد ضربه قرار گرفته اند.

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT از فولاد مقاوم با پوشش پودر با دوام و شیشه ی سخت ساخته شده است، که آن را برای کار در شرایط محیطی سخت مثل کارخانه، کارگاه یا فضای عمومی مقاوم می سازد.

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT که از سازه فولادی مقاوم و پوشش پودری بادوام ساخته شده است، دارای صفحه نمایشی با وضوح بالا با شیشه محافظ سخت می باشد.

این محصول با طراحی لایه ای با ریزه کاری کوچک و به کارگیری ویژگی های منحنی های نرم، مداوم و شیشه ای نظر هر بازدیدکننده ای را به خود جلب می کند.

دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT

از نظر کارشناسان ایده برتر قیمت و خرید دستگاه نوبت دهی Intouch KIO190VRT با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و خرید دستگاه نوبت دهی Solo می توانید به سایت ایده برتر مراجعه و یا با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

مشخصات کلی
امکان صفحه های مختلف :دارد
گزارش های متنوع :دارد
تنظیمات با صفحه کلید :دارد
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی