منو
سبد خرید

جوهر شارژ کارتریج - جوهر لیتری

جوهر شارژ از مواد مصرفی پرینتر جوهر افشان است که در کارتریج پرینتر جوهر افشان قرار می گیرد. همان گونه که در توضیح کارتریج بیان شد، جوهر شارژ پرینتر جوهرافشان می تواند رنگی و یا مشکی باشد. جوهر شارژ رنگی شامل سه رنگ آبی، قرمز و زرد می شود که پرینتر با ترکیب این سه رنگ می تواند رنگهای مختلف را بر روی کاغذ چاپ کند.

زمانی که شما یک پرینتر جوهر افشان را خریداری می نمایید، کارتریج موجود در دستگاه پرینتر دارای جوهر شارژ مخصوص و با فرمولاسیون خاص شرکت تولید کننده می باشد که متناسب با عملکرد و نوع پرینتر تهیه شده است. از این رو پس از اتمام جوهر شارژ درون کارتریج پرینتر جوهر افشان و شارژ مجدد کارتریج شاید شاهد کاهش کیفیت چاپ باشید (البته گاهی اوقات) که این، امری کاملاً طبیعی است. چرا که جوهر شارژ فابریک کیفیت بالاتری نسبت به اکثر جوهر شارژ های موجود در بازار دارد. در چنین مواردی خرید کارتریج طرح یا کارتریج اصل با کیفیت مخصوص به برندی خاص از پرینتر جوهر افشان می تواند این مشکل را برطرف سازد.

خرید جوهر شارژ کارتریج

اطلاعاتی که برای خرید جوهر شارژ مرغوب و باکیفیت لازم است داشته باشید، این است که اولاً جوهر شارژ باید از ماندگاری بالایی برخوردار باشد. چیزی که می تواند کیفیت جوهر شارژ کارتریج را نشان دهد، مواد بکار رفته در ترکیبات جوهر شارژ و میزان غلظت آن می باشد. جوهر شارژ نیز مانند کارتریج اگر کیفیت پایینی داشته باشد می تواند به چاپگر آسیب وارد کند. قطعاً خریداری جوهر شارژ کارتریج با برند معتبر می تواند تضمینی برای کیفیت این محصول باشد. به دلیل کیفیت فوق العاده برند جوهر شارژ اسکای، فروشگاه لوازم دیجیتال ایده برتر پارسیان اقدام به فروش این محصول (جوهر لیتری) در حجم های متفاوت 100 میلی لیتری، 200 میلی لیتری و یک لیتری برای جوهر لیتری مشکی و جوهر شارژ رنگی نموده است. البته جوهر شارژ اپسون و جوهر شارژ کانن نیز از برندهای معروف جوهر شارژ کارتریج محسوب می شوند.

کارتریج قابل شارژ پلاتر اپسون Epson
ناموجود
کارتریج قابل شارژ پلاتر اپسون Epsonکارتریج قابل شارژ پلاتر اپسون Epson که با حجم 700 میلی لیتری باعث صرفه در خرید جوهر و کارتریج اصلی می شود به راحتی شارژ و ریفیل می شود. در این محصول که مخصوص پلاتر اپسون می باشد به علت قابلیت شارژ می توان از انواع جوهر مانند جوهر سابلیمیشن استفاده کرد.ب..

تماس با 73027-021

جوهر کارتریج اصل 4 رنگ کانن Canon GI-490
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر کارتریج اصل 4 رنگ کانن GI-490در مورد چرخه کار این جوهر باید گفت که با این بسته چهارتایی تقریبا 6000 صفحه سیاه و سفید و 7000 صفحه رنگی را می توانید چاپ بگیرید. ظرفیت رنگ موجود در هر بطری 135 میلی لیتر است. در جوهر کانن GI-490 یک فرمول ویژه به کار رفته است که به طور خاص برای کار..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری یو وی تی اس T.S UV
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری یو وی تی اسجوهر یو وی مقیاس های خاکستری با وضوح چند رنگی را چاپ می کنند و برای چاپ با اندازه قطره متغیر از حدود 6 پیکو لیتر تا 42 پیکو لیتر و رزولوشن 1440 dpi مناسب است. جوهر شارژ لیتری یو وی تی اس T.S UV منجر به گرافیک زنده و صاف، وضوح متن و ارتقاء کیفیت چاپ می شود..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری یو وی WIT COLOR UV
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری یو وی WIT COLOR UVWIT Color یکی از حرفه ای ترین تولید کنندگان تجهیزات چاپ دیجیتال در چین و با 15 سال سابقه است. جوهر شارژ لیتری یو وی WIT COLOR UV با چاپگرهای 1024StarFire، چاپگرهای LED UV Flatbed، چاپگرهای Ricoh، پرینترهای Ecosolvente، با هد پرینتر های اپسون و چاپگ..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری پلاتر پیگمنت اپسون Epson
ناموجود
جوهر شارژ لیتری پلاتر پیگمنت اپسون Epsonجوهر شارژ لیتری پلاتر اپسون مخصوص پلاترهای اپسون و پرینترهایی می باشد که هد آن ها سازگار با این نوع جوهر می باشد. باید گفت که این محصول برای پلاتر اپسون Epson تولید شده است و کیفیت بسیار بالایی دارد و سازگار با این نوع هدها می باشد.کیفیت این نوع جو..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری پلاتر اکوسالونت TOYO UV
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری اکوسالونت TOYOجوهر شارژ یکی از مهمترین مواد مصرفی دستگاه های چاپ می باشد. این جوهرها تاثیر زیادی روی محیط زیست و سلامتی انسان دارند به همین علت باید با دقت زیادی انتخاب شوند. جوهرهای اکوسالونت در مقایسه با انواع قدیمی تر جوهر شارژ با غلظت بیشتری ساخته می شوند. همچنی..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری پلاتر اکوسالونت
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری اکوسالونتجوهر شارژ یکی از مهمترین مواد مصرفی دستگاه های چاپ می باشد. این جوهرها تاثیر زیادی روی محیط زیست و سلامتی انسان دارند به همین علت باید با دقت زیادی انتخاب شوند. جوهرهای اکوسالونت در مقایسه با جوهر سالونت با غلظت بیشتری ساخته می شوند. همچنین قدرت جذب این جوه..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی HP
ناموجود
جوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی 1000 میلی لیتریجوهر شارژ لیتری پلاتر اچ پی HP دارای تکنولوژی رنگ دای می باشد و مخصوص هدهای پلاتر اچ پی تولید شده است و سازگار با این نوع هدها می باشد. این جوهر پلاتر از نوع جوهر شارژ و با حجم جوهر 1000ml است.استفاده از این نوع جوهرها با قیمت هایی که دارند بسیا..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری پلاتر اپسون Epson
ناموجود
جوهر شارژ لیتری پلاتر اپسونجوهر شارژ لیتری پلاتر اپسون Epson با تکنولوژی رنگ Pigment حدود 12رنگ دارد و مخصوص پلاتر اپسون Epson تولید شده است و دارای ماندگاری بالا می باشد. این جوهر پلاتر از نوع جوهر شارژ و با حجم جوهر 1000ml است.استفاده از این نوع جوهرها با قیمت هایی که دارند بسیار مقرن ..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری سالونت بیس فول کالر Full Color
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری سالونت Full colorجوهر شارژ لیتری سالونت بیس فول کالر Full Color بدون بو ساخته شده است که برای سلامتی کاربران بسیار مفید می باشد. جوهر سالونت بیس فول کالر برای چاپ انواع بنر، فلکسی، استیکر، وینیل، مش، پی وی سی و سایر موارد چاپی مناسب است و ماندگاری بالایی دارد. جوهر ..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری سابلیمیشن فول کالر Sublimation full color
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری سابلیمیشن Full colorدر مورد معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری سابلیمیشن Full color باید گفت که یکی از مهمترین مواد مصرفی دستگاه های چاپ می باشد. جوهرهای شارژی تاثیر زیادی روی محیط زیست و سلامتی انسان دارند به همین علت باید با دقت زیادی انتخاب شوند. از جوهر شارژ لیتری سا..

تماس با 73027-021

جوهر شارژ لیتری سابلیمیشن sublimation J next
ناموجود
معرفی و بررسی جوهر شارژ لیتری سابلیمیشن j nextجوهر شارژ یکی از مهمترین مواد مصرفی دستگاه های چاپ می باشد. این جوهرها تاثیر زیادی روی محیط زیست و سلامتی انسان دارند به همین علت باید با دقت زیادی انتخاب شوند. در مواردی که چاپ روی سطح فلزی، شیشه ای یا سرامیک انجام شود، از جوهر شارژ Sublimation استف..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات